دوشنبه 27 خرداد 1398 - 15:43

اولین دستور تاکیدی استاندار جدید به مدیران کهگیلویه و بویراحمد

مدیران از آوردن گل، شیرینی و نصب بنر تبریک خودداری کنند.

به گزارش بویرنیوز، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین روز کاری خود به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی ،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و معاون هماهنگی امور اقتصادی در بازدید از بخشها و واحدهای مختلف استانداری گفت: مدیران از آوردن گل ،هدیه،شیرینی و نصب بنر تبریک در معابر ،میادین شهر و جلوی استانداری خودداری کنند.

حسین کلانتری عنوان کرد: در سال‌های اخیر شاهد افزایش تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی مردم هستیم لذا به مدیران توصیه می‌کنم با توجه به این شرایط از هزینه‌های اضافی خودداری کنند و تنها خدمت به مردم را سرلوحه قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه همه مدیران استان تلاش خود را برای خدمت به مردم دوچندان کنند، گفت: مردم ما شایسته بهترین خدمت هستند و باید با تلاش بی‌وقفه به آنها خدمت کنیم.

مقارم ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با مشکلات استان در همه حوزه ها آشنایی دارم و در تلاشیم با تمام توان و ظرفیت و استفاده از همه پتانسیلهای انسانی در راستای تقویت زیرساخت‌ها گام برداریم و امیدوارم برنامه‌ریزی‌ها برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد با همکاری همه مدیران خدوم استان میسر شود.

کلانتری همچنین در بازدید از میز خدمت استانداری با بیان اینکه یکی از اولویتهای مهم و اساسی دولت خدمت صادقانه و مستقیم و پاسخگویی به مطالبات مردم است گفت: باید تلاش شود آنگونه که شایسته مردم استان است خدمت رسانی شود و همه باید با وحدت،انسجام و همدلی در راستای حل مشکلات قدم بردارند.

گفتی است استاندار در دیدار چهره به چهره با برخی مراجعه کنندگان به دفتر معاونت ها و واحدهای استانداری از پیگیری مطالبات و حل مشکلات خبر داد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=303990
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. فرهاد گفت:

  خدا کنه همیشه اینجور باشه

 2. محمود گفت:

  محمدی تبار چقد خودشو لوس میکنه

 3. یاسین گفت:

  بهشتی با همه می پره .بنازمش که …

 4. الا گفت:

  واقعا دستت درد نکنه جلوی پاچه خواری و سفارشات نماینده گان را هم بگیر

 5. رضا گفت:

  جلو تبعیض قومیتی رو بانگاه یکسان به کل استان روبگیره

 6. ناشناس گفت:

  اولش خوب مردمردي ايكنن …

 7. شفا گفت:

  اقای استاندار .خوش امدی .کمی سوابق معاون اقتصادی را مطالعه بفرما .خواهی دید چگونه است .هرچند قوی باشید ولو وجود ایشان در ان استاتداری لکه سیاهی میماند برروی دیوارهای ان دستگاه

 8. دلیرچی گفت:

  ضمن ابلاغ سلام وعرض تبریک خدمت آقای کلانتری بدینوسیله به استحظار می رساند ما اهالی روستای دلیرچ مرکزی از توابع بخش مارگون عاجزانه از حضرتعالی تقاضامندیم را جع به جاده این روستا که قریب به بیست 20 سال پیش بخشی از17کیلومتر این جاده برای آسفالت زیر سازی شد وپارسال هم توسط استاندار ونماینده مجلس وسایر مسئولین مربوطه جهت آسفالت کلنگ زنی گردید ولی متاسفانه تاکنون خبری نشده ازحضرتعالی تقاضامندیم دراین خصوص بذل وعنایت فرمایید این روستا قطب گردوی استان ودارای 3سه شهید ویک آزاده وچندین جانباز می باشد و دوستدار نظامند خواهشا” نگذارید مردم بدبین گردنند واز مسئول این سایت وزین تقاضامندیم درخصوص مشکلات جاده این روستا گزارشی تهیه گردد لازم به ذکر است که درمسیر این 17 کیلومتر جاده 7 پاره ده وجود دارد منتظر اقدام استاندار محترم هستیم

دیدگاه شما