شنبه 25 خرداد 1398 - 21:56

درخواست مردم از استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد/تغییر مدیران به نفع مردم!

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد فردا عازم یاسوج است و از عصر فردا رسماً کار خود را در استان آغاز می کند.

به گزارش بویرنیوز، در خبری از مردم خواستیم نظرات و خواسته های خود از «حسین کلانتری» را بیان کنند، نظرات مردم جالب و قابل توجه بود.(از اینجا بخوانید)

به زعم مردم، عقب ماندگی ۴۰ ساله کهگیلویه و بویراحمد با دو سال و ۳ سال قابل رفع نیست و با شرایط تحریمی ایران انتظار معجزه هم نمی‌توان داشت اما حداقل اجزای عدالت و سپردن مدیریت ها به اهلش را میتوان مطالبه کرد.

تغییر مدیران ضعیف که خود را منتصب به فلان نماینده میدانند و ضعف خود را پست نماینده پنهان میکردند از عمده درخواست های مردم است.

برخورد جدی و قاطع با استخدام های گسترده فله ای و مسببان آن از دیگر خواسته های مهم مردم از استاندار جدید است.

به گزارش بویرنیوز، عمده مشکلات استان هم از نظر توسعه و آبادانی و هم عدالتمندی به مدیران ناشایست آن برمیگردد، بدون شک دلیل اصرار بر پایان دادن به این مدیریت های قومی و قبیله ای نیز همین عقیده است که اگر خواهان پیشرفت هستیم بابد نگاه و رویکرد مدیریتی به توسعه تغییر پیدا کند.

در ادامه برخی از نظرات مردمی را مشاهده‌ میکنید:

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=303790
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. علی گفت:

  پنجاه استاندار دیگه هم بیاد،تا دخالت نمایندگان،و این قوم گرایی وجود داره همینه که هست و هیچی عوض نمیشه،احمدی از دست نمایندگان و قوم گرایی فرار کرد

 2. اکبر گفت:

  سلام خدمت استاندار و تبریک بابت انتصاب ایشان
  خواهشمند است در اصرع وقت فرماندار بهمئی را عزل و از شخص شایسته را جایگزین نمایید .

 3. همشهری گفت:

  قطع نفوذ نمایندگان در دستگاههای اجرایی استان .همه میدانند که نماینده فقط به فکر اخذ رای است بنابراین همانطوریکه تا کنون هم نشان داده اند باید مجری منویات سرمایه داران و رانت خواران و افراد با نفوذ و خویشاوندان باشند، و لذا اکثریت محکوم به له شدن زیر دست و پای اینهاست و فقط غم و غصه برایشان می ماند ، راه کار اینست که استاندار به عنوان رئیس دستگاههای اجرایی استان مقتدرانه و باشهامت و استقلال به وظیفه قانونی اش عمل نمایند و به ویژه همکاری و همدلی نزدیک با دستگاه قضا در استان را داشته باشند. وسلام

 4. یا حسین گفت:

  اگه استاتدار بتونه همین پرونده شلاق های………………. را پیگیر بشه خوبه!

 5. تایید نظر یا حسین گفت:

  جناب کلانتری به نظر حضرتعالی اینکه مردم هر روز استاندار محبوبشان را با مدیران محکوم به شلاق ببینند چه قضاوتی خواهند کرد

دیدگاه شما