جمعه 24 خرداد 1398 - 12:47

حکم وزیر کشور برای انتصاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بویرنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور حکمی، به استناد مصوبه جلسه ۲۲ خردادماه سال ۹۸ هیأت وزیران، حسین کلانتری را به سمت استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

در حکم وزیر کشور در خطاب به حسین کلانتری آمده است:‌ به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۲/۰۳/۱۳۹۸ هیات محترم وزیران به سمت استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال به عنوان نماینده عالی دولت در ایفای مسئولیت اجرای سیاست های عمومی کشور که نشات گرفته از سیاست های دولت تدبیر و امید می باشد و در اجرای صحیح کلیه وظایف محوله، ارتباط با دستگاه های اجرایی ملی و محلی و سایر دستگاه هایی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی ، شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری ها و موسسات عمومی غیر دولتی موفق و موید باشید.
انتظار می رود با اتخاذ تدابیر شایسته و اعتدال گرایانه زمینه گسترش رشد و توسعه استان را با به کارگیری نیروهای متدین ، متعهد و متخصص و تعامل با سایر مسئولین استان فراهم سازید .
توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (( مد ظله العالی))  از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است، این حکم در ۲۲ خرداد ماه، از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور امضاء شده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=303728
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما