چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 22:31

ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان به دکتر نیکبخت رسید/+متن حکم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش بزشکی در حکمی دکتر محمدرضا نیک بخت را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان منصوب کرد.

به گزارش بویرنیوز، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمدرضا نیک بخت

استاد محترم دانشگاه

به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان منصوب ميشويد تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

به گزارش بویرنیوز، نیکبخت فارغ‌التحصیل دکترای داروسازی علوم پزشکی تهران و PHT فارموکولوژی از دانشگاه گلاسکو از کشور انگلستان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، کاشان و کرمانشاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی را در کارنامه خود دارد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=303660
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. تبریک

 2. تبریک ویژه برای جناب دکتر محمدرضا نیکبخت عزیز🤗🤗🤗

 3. پس ایلامی الکی بود و بازار گرمی بود همان روز یکی از دانشگاهیان گفتند دیگر چشمش ریاست دانشگاه را نمی بیند و اولین بار و آخرین بار بود که وزارتخانه اشتباه بزرگی کرد و تکرار نخواهد شد کسانی که نگران مردم لرستان بودند حالا باید خوشحال باشند که ایلمی نیامد و مدیری توانمند آمد.دست بزنید و شاد باشید فقط دلم به حال روابط عمومی قبلی علوم پزشکی یاسوج می سوزد باز هم الکی بود و نتیجه ای مداشت.

 4. تبریک به دکتر نیکبخت مدیری توانمند ومقتدر

 5. حسینی کیا

  ایشان بسیار انسان شجاع، باهوش و توانمندی هستند، تبریک به مردم لرستان

 6. تازه خومو نه گرم ایکردیم سی پرفسور تبلیغ کنیم
  بازم خوبه
  تبریک به حاج زارع امیرکبیر بویراحمد

 7. همین القاب و عناوین و ستایش های بیمورد در مورد مسئولین موجب خود شیفتگی می شود و لذا می بینیم آنهایی که زبان درازی دارند از انواع و اقسام رانت ها استفاده می کنند و بقیه فقط نگران و نظاره گرند.

دیدگاه شما