سه‌شنبه 4 ژوئن 2019 - 10:16

دو تحلیل قابل تأمل مطهری از قتل همسر دوم نجفی/پرستوهایی که جان می گیرند!(+عکس)

به گزارش بویـرنیـوز، علی مطهری در یادداشتی در اینستاگرام خود درباره قتل همسر دوم نجفی ، نوشت:

در ارتباط با ماجرای آقای دکتر نجفی دو نکته قابل توجه است:

اول این که صدا و سیما که معمولاً حوادث جنایی را منعکس نمی‌کند با ذوق‌زدگی و خوشحال از ضربه زدن به رقیب سیاسی به انعکاس کامل آن پرداخت و تنها زمانی که ندایی از مقام رهبری به او رسید دست از این عمل ناجوانمردانه خود برداشت و ناگهان سیر اخبار درباره این حادثه متوقف شد. ظاهراً خود مسئولان این سازمان قبح این گونه رفتارها را درک نمی‌کنند و حتما باید ندایی از بالا برسد.

و دوم این که از اخبار رسیده و خصوصا سخنان خود آقای نجفی معلوم شد که افرادی در کشور پرستوهایی دارند که گاهی بر گرد سیاسیونی که منتقد یا مخالف به شمار می‌روند به پرواز درمی‌آورند و آنگاه فیلم و عکس تهیه می‌کنند برای بستن دهان او و حذف وی از صحنه سیاست، غافل از این که اگر این روشها در دنیا مرسوم و رایج است و مجاز شمرده می‌شود، برای یک مسلمان مجاز نیست بلکه حرام است. تجسس در امور داخلی زندگی مردم از نظر اسلام مجاز نیست حتی برای یک هدف مقدس.

در اسلام برای رسیدن به یک هدف مقدس نمی‌توان از یک وسیله نامقدس استفاده کرد. نمی‌توان برای حفظ نظام از هر وسیله‌ای استفاده کرد و با آبروی مردم بازی کرد. امیدوارم ماجرای آقای نجفی نقطه شروعی برای ترک این روشها باشد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=303247
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  با سلام مملکتی که این نمایندشه و اینگونه تحلیل می کند می بایست روزگارش تلخ شود و فکر می کنم از جنون پیری ایشان بدتر شده است جناب آقای نماینده پرستو یک سال زن یک شخص نمیشود اختلاف خانوادگی به دلایل مختلف باعث اینگونه حوادث می شود برای جنابعالی این تحلیل به دور از شان خانوادگی می باشد فرزند محترم مطهری صاحب اندیشه

 2. ناشناس گفت:

  احسنت به جناب مطهری تحلیلتون همیشه عالی و دوراز غرض ورزیه

 3. ناشناس گفت:

  بویر نیو ز
  تو ک وب سایت اصلاح طلب هستی و اکثر وب سایت های مشابه در جریان قتل یک انسان توسط یکی از بزرگان طیف اصلاح طلبی راه بی شرفی و پست فطرتی را در پیش گرفته اید . لعنت به شما و طرز تفکرتان

 4. ناشناس گفت:

  اتفاقا تحلیل جناب دکتر مطهری کاملا منطقی است.

 5. علی گفت:

  درود بر مطهری وای ناشناس مگر تو تعیین کننده ماموریت پرستو هستی یک پرستو میتواند سالها ماموریت انجام دهد

دیدگاه شما