یکشنبه 12 خرداد 1398 - 7:41

بزرگترین تعاونی گردشگری کشور در کهگیلویه و بویراحمد

بزرگترین تعاونی گردشگری کشور با 3هزار عضو در سی سخت افتتاح می شود.

نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دنا با حضور محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد،فرماندار شهرستان دنا،بخشداران مرکزی دنا و پاتاوه و دستگاهای عضو ستاد در فرمانداری شهرستان دنا با موضوع تعطیلات عید فطر برگزارشد.

به گزارش بویرنیوز، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد در این نشست از افتتاح بزرگترین تعاونی گردشگری کشور با 3هزار عضو در سی سخت خبرداد.

محمود باقری با بیان اینکه این تعاونی با مشارکت مردم سی سخت و روستاهای حومه مرکز شهرستان دنا به منظور سرمایه گذاری در بخش گردشگری تشکیل شده است اظهار کرد: سرمایه گذاری تعاونی برف وآفتاب بزودی درمنطقه گردشگری کوه گل آغاز می شود.

دبیر ستاد خدمات سفر کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه این تعاونی مردم نهاد با هدف ایجاد اشتغال پایدار و درآمد زایی از طریق صنعت گردشگری در دنا افتتاح خواهد شد تصریح کرد: با افتتاح این تعاونی زمینه اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان شهرستان دنا فراهم خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه در فصل بهار و تابستان مناطق سردسیری بویر احمد ودنا و بخشی از شهرستان چرام هرساله میزبان مهمانان از سراسرکشور هستند افزود: همه دستگاهای خدمات سفر باید با تمام توان به گردشگران خدمات ارائه دهند.

باقری شهرستان دنا را شهرستان هدف گردشگری در استان عنوان کرد و ابراز داشت: در تعطیلات عید فطر این شهرستان میزبان خیلی ازگردشگران داخلی و خارجی است.

وی خواستار همکاری نیروی انتظامی درحفظ امنیت و کنترل ترافیک در مناطق گردشگر پذیر شهرستان دنا شد.

فرماندار شهرستان دنا نیز در این نشست با تقدیر از عملکرد میراث فرهنکی استان گفت: تشکیل تعاونی مردم نهاد برف و آفتاب اقدام  بزرگی در راستای اشتغا لزایی صنعت گردشگری در شهر ستان دنا است.

نادیا صداقت با بیان اینکه زیر ساخت های گردشگری شهر ستان دنا نسبت به سالهای قبل رشد خوبی داشته است تصریح کرد: همه دستگاهای خدمات رسان در تعطیلات عید فطربه گردشگران خدمات ارائه دهند.

رئیس ستاد خدمات سفر در شهرستان دنا از نظارت و بازدید گروهای کشیک نظارتی در ایام تعطیلات عید فطر در مناطق شهر ستان دنا خبرداد و گفت: با هرگونه کم کاری و گرانفروشی برخورد قانونی می شود.

وی گفت: برخورد مناسب با گردشگران سبب معرفی فرهنگ مردم شهرستان دنا به کشور می شود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=303147
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    چنین طرح هایی اشتغال ایجاد نخواهد کرد و فقط طبیعت و محیط زیست را نابود میکند .سازمان محیط زیست چکار میکنه ؟

  2. ناشناس گفت:

    به نظر می رسد دولت چنان در اشتغال وزندگی روزمره مردم درمانده شده است که مردم را سرگرم این چنین شغل هایی می نماید تخریب منابع طبیعی ومحیط زیست جانوری به چه قیمتی؟
    شغل در کارهای تولیدی است نه در منابع طبیعی ومحیط زیست.

دیدگاه شما