دوشنبه 13 می 2019 - 8:31

روحانی: می‌دانیم مردم در فشار سخت و سنگین زندگی هستند

رئیس‌جمهوری با قدردانی از وزرا و مسئولین دولتی و همچنین خانواده‌های اعضای دولت تأکید کرد: همه اعضای دولت تدبیر و امید با روحیه بسیار بالا آماده خدمت‌رسانی بیشتر به مردم شریف ایران هستند و هیچ توطئه داخلی و خارجی نمی‌تواند این عزم و روحیه مسئولین را در هم بشکند.

به گزارش بویرنیوز، حسن روحانی شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با خانواده دولت، با اشاره به اداره کشور در شرایط سخت و در عین حال با صلح و امنیت توسط مسئولان و خادمان دستگاه اجرایی گفت: تمام شئون زندگی مردم به نوعی به دولت مربوط می‌شود و تلاش کردیم با توجه به شرایط سخت و خشکسالی‌های سال گذشته و در حد امکان کشور را به خوبی اداره نماید.

رئیس‌جمهوری با تأکید بر این که طرز برخورد و نقش خانواده‌ها در روحیه اعضای دولت با توجه به چنین شرایط مشکل و دشواری بسیار مؤثر است، گفت: خانواده اعضای دولت باید روحیه مضاعف به مسئولین دولتی بدهند تا بتوانند بار شرایط سخت و سنگین وظایف خود را با قوت به دوش بکشند.

روحانی با تأکید بر این که می‌دانیم در حال حاضر مردم در فشار سخت و سنگین زندگی هستند و باید با تمام توان برای کاستن از فشار و رنج زندگی مردم بکوشیم، افزود: این مهم نیاز به فداکاری و خدمت بیشتر دارد و نحوه برخورد و ارائه خدمات به مردم بسیار مهم و تأثیرگذار است.

رئیس‌جمهوری با تأکید بر این که روزهای سخت کنونی امتحان بزرگ الهی برای همه ماست و باید همه مردم و مسئولین در این شرایط در پیشگاه خداوند سربلند باشیم، افزود: کار ما سخت‌تر از هر زمان دیگر است و سال‌های ۹۷ و ۹۸ جز سخت‌ترین سال‌ها طی ۴۰ سال گذشته بوده است و به هر مقدار که درست عمل کرده باشیم، اجر ما نیز بهترین اجرها خواهد بود.

روحانی در ابتدای سخنان خود با بیان این که ماه مبارک رمضان ماه عبادت، نزول قرآن و شب‌های قدر و کنار هم بودن و انس و الفت و برادری بیشتر است، گفت: قرابت و همدلی از مهم‌ترین فلسفه‌های افطار در ماه مبارک رمضان است.

رئیس‌جمهوری تأکید کرد: یک تصمیم درست وزیر یا مقام دولتی می‌تواند برای همه کشور، جامعه، کشورهای همسایه و منطقه بسیار تأثیرگذار باشد و به صلح و امنیت در منطقه کمک نماید. تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد و در عین حال نیز می‌تواند خدای ناکرده مایه خسارات بسیار برای جامعه، کشور و منطقه شود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=302189
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. مخالف گرانی گفت:

  میدانیم در فشار وسختی هستند اما برای گرانی هیچ کاری نمی کنید وزارت بازرگانی را دوباره احیا کردید اما با تاخیر .چرا

 2. ناشناس گفت:

  از اینکه آقای رئیس جمهور محترم و سایر مسئولین اظهار میدارند که آگاه از مشکلات مردم هستند متشکریم ولی اصل رفاه حال خانواده و فرزندان محترم ایشان هست که در رفاه بسر برندو نگران حال مردم نباشند مردم نگرانی حال آنها هستند چرا که اگر خدای نکرده دچارمشکلات مردم شوند در تصمیم گیری برای هدایت سرنوشت حکومت و مردم دچار مشکل می شوند

 3. امی گفت:

  از احمدی نژاد دروغ گو تر فقط خدوتی و بس .چنان میگه خانواده اعضا دولت باید روحیه به مسئولین بدن که انگار حاج خانم و بچه ها تو یه خونه چهل متری زندگی میکنن و ماه به ماه رنگ گوشت رو نمیبینن .برو که حناتون دیگه رنگی نداره

 4. ناشناس گفت:

  ها تو گفتی و ما باور کردیم
  خدا ازتون نگذره

 5. پیروعلی ع گفت:

  ایا فقیری در حجاز ویمامه باشد وعلی بن ابی طالب در خواب باشد:فرمایش مولا را ببینید مقایسه شود با زندگی مردم در روزهای امروز

 6. ناشناس گفت:

  خدا لعنتتان كند .كه فقط بلدين مردم را گول بزنيد شما با آن حقوقهاي نجوميتان كه خبر از مردم نداريد

دیدگاه شما