شنبه 21 اردیبهشت 1398 - 22:35

آغاز تغییرات در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، به زودی

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواستار جلوگیری از هزینه‌های غیر ضروری شد و گفت: ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان، پیگیری برای پرداخت مطالبات پرسنل، پزشکان و همچنین تولید درآمد جزو دغدغه‌هایم است

به گزارش بویرنیوز، پرویز یزدان‌پناه ظهر امروز در نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: جا دارد از تلاش‌های 29 ماهه دکتر اورنگ ایلامی و تیم مدیریتی‌اش تقدیر و تشکر کنم.

وی تاکید کرد: انتظار می‌ورد مجموعه همکاران و مدیران دانشگاه از حاشیه دوری کرده و با تعامل و همکاری پیگیر بر طرف کردن مشکلات حوزه بهداشت، درمان و آموزش باشند.

یزدان‌پناه تغییر مدیریت‌ها را امری طبیعی دانست و ابراز کرد: مدیران و کارکنان دانشگاه طبق قانون و مقررات به وظایف خود عمل کنند و خود را در پیشگاه خداوند مسئول بدانند و باید از امنیت شغلی، اجتماعی و روانی همکاران صیانت شود.

وی خواستار جلوگیری از هزینه‌های غیر ضروری شد و افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های کاری‌ام پیگیری برای پرداخت مطالبات پرسنل و پزشکان و همچنین تولید درآمد است.

یزدان‌پناه با تاکید بر اینکه برای افراد با هر اندیشه‌ای احترام قائل هستیم، ادامه داد: هیچ گونه بی احترامی به مسئولان قبلی دانشگاه پذیرفتنی نیست و بعد از ارزیابی از عملکرد حوزه‌های مختلف، تغییرات لازم انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین رسالت خود را توسعه خدمات و ارتقای همه حوزه های دانشگاه می‌دانیم که در این زمینه دست تک به تک همکارانم با هر نگاه و سلیقه‌ای را می‌فشارم و انتظار همکاری دارم.

یزدان‌پناه تصریح کرد: ضروری است معاونت‌ها مختلف برای تحقق برنامه‌های اولویت‌دار حوزه های تحت سرپرستی خود سنگ تمام بگذارند و بدانند در این زمینه هیچ قصور و کم کاری پذیرفتنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه از کم و کاستی‌های حوزه بهداشت و درمان استان اطلاع کافی دارم، گفت: برای برطرف کردن مشکلات با تعامل با مجموعه مدیران ارشد استان، مجمع نخبگان و همکاران گام بر می‌داریم.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از معاونان دانشگاه خواست در کمترین زمان ممکن مشکلات حوزه‌های مختلف و وضعیت کنونی را برای برنامه ریزی بهتر ارائه کنند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=302030
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. استخدام جلیل ۹۶

  دکتر غلام نژاد و عوض کنن تا ما استخدامی پیمانی ۹۶ بعد از دوسال شاید به کار گیری شدیم
  ظلمی که در حق ما شد بسیار برامون گرون تمام شد

 2. بهترین و سالمترین معاون دکتر غلام نژاد هستش

 3. اگر خواهان نگرشی نو هستید باید معاونتها تغییر نمایند

 4. بجز خانم حسینی و دکتر قایدی بقیه به درد مدیریت نمیخورن

 5. یکی از سالم ترین وپاکترین ومعتقدترین معاونت ها دکتر غلام نژاد هستش معاونت آموزش هم نیروی فعالی است

 6. همکار شبکه بهداشت یاسوج

  قانون مند ترین معاون دکتر غلام نژاد.

 7. سلام حضور دکتر یزدان پناه : جناب دکنر مطلع هستید که در گزینش و استخدام نیروهای شرکتی در تابستان 1397 کسانی جذب شدند که رسته تحصیلی شان ارتباطی با دانشگاه علوم پزشکی نداشته و به صراحت سفارش شده معاونین و زیر مجموعه بودند شایسته است بازنگری فرمائید.

دیدگاه شما