پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 - 8:58

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش بویرنیوز، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در حكمي، دكتر پرویز یزدان ‌پناه را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد، منصوب كرد.

متن اين حكم به شرح زير است؛

جناب آقاي دكتر پرویز یزدان‌ پناه

دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهکیلویه و بویراحمد

به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد منصوب ميشويد تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نماييد.

امید است با اتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و سرافراز باشید.

دكتر سعيد نمكي
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301962
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. با سلام و تبریک خدمت دکتر یزدان پناه و خدارا شاکریم که ایلامی بالاخره رفت

 2. چهار روز دیگه هم میگید خدا را شکر که یزدانپناه رفت

 3. تبریکککککککککککککککککککک محضر دکتر یزدانپناه پزشک حاذق ، مدیر توانمند و پاک دست

 4. رجبی نژاد

  الحمدلله که دکتر ایلامی رفت
  خداکند که دکتر یزدانپناه از تجربه معاونت خیلی خوب استفاده کنه و بتونه دانشگاه را به همان دوره اوجش در زمان ریاست دکتر چمن برسونه.
  رسانه ها هم حمایتش کنن که سیاست بازان اذیت نکنن.

 5. امیدوارم رئیس جدید با جدیت به دنبال بر طرف کردن مشکلات اساسی از جمله تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام و مخصوصا مشکلات معیشتی و تبدیل وضعیت شغلی پرسنل قراردادی و شرکتی باشن.

 6. با سلام
  خدا را شکر که بالاخره ایلامی رفت .و تبریک خدمت دکتر یزدان پناه .انشاله در پناه حق و در راه کار دانشگاه موفق باشید و انشاله به وضعیت این بیمارستان شهید جلیل و با این بی اساسی پذیرش نیرو سرو سامان بدید .

 7. اینو خودتون میدونید هیشکی دکتر ایلامی نمیشه و بومی به ما نیومده و از فردا جنگ نمایندگان بر سر معاونین و چیزی تو دست یزدانپناه نیست

 8. نمیدونم چرا همش میگیم: چه خوب شد فلان رفت و بهمان آمد. و با رفت و آمد مدیران تکرار می کنیم.اگر اعتقاد به آخرت داشته باشیم باید بپذیریم که مسئولیت و بال گردن صاحب اونه و اگه درست انجام نشه خسران برای آخرته چون دیر یا زود باید گذاشت و گذشت.

 9. استخدام جلیل ۹۶

  با سلام.اول از همه خدارو شکر که ایلامی برکنار شد خیلی ظلم در حق جوونای استخدامی سال ۹۶ بیمارستان جلیل کرد.ما جمعی از قبول شدگان جلیل به مدت ۷ ماه درخواست ملاقات با دکتر ایلامی برای رسیدگی و جوابگویی به عدم بکارگیری رو خواستار بودیم ک توی این ۷ ماه دکتر ایلامی مارو حتی برای یکبار نپذیرفت
  امید وارم دکتر یزدان پناه این بی نظمی رو در بیمارستان جلیل درست کنه و هر چه سریعتر بخش ها رو راه اندازی کنن.

 10. ضمن تبریک به ریاست جدید امیدواریم بحث شایسته سالاری را جایگزین نیروهای فله ای ورابطه ای نماید.دخالتهای قوه مقننه در محافل ا کادمیک به حداقل برسد.همگان جای طوایف رابگیرند

 11. تبریک به این شخص شایسته خداوند همیشه هامی شما باشد امیدواریم که شاهد بست های وزارتی برای این دکتر ارزشمند باشیم

دیدگاه شما