پنج‌شنبه 9 می 2019 - 8:58

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش بویرنیوز، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در حكمي، دكتر پرویز یزدان ‌پناه را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد، منصوب كرد.

متن اين حكم به شرح زير است؛

جناب آقاي دكتر پرویز یزدان‌ پناه

دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهکیلویه و بویراحمد

به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد منصوب ميشويد تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نماييد.

امید است با اتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و سرافراز باشید.

دكتر سعيد نمكي
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301962
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. حمید گفت:

  با سلام و تبریک خدمت دکتر یزدان پناه و خدارا شاکریم که ایلامی بالاخره رفت

 2. علی گفت:

  چهار روز دیگه هم میگید خدا را شکر که یزدانپناه رفت

 3. اکبری گفت:

  تبریکککککککککککککککککککک محضر دکتر یزدانپناه پزشک حاذق ، مدیر توانمند و پاک دست

 4. رجبی نژاد گفت:

  الحمدلله که دکتر ایلامی رفت
  خداکند که دکتر یزدانپناه از تجربه معاونت خیلی خوب استفاده کنه و بتونه دانشگاه را به همان دوره اوجش در زمان ریاست دکتر چمن برسونه.
  رسانه ها هم حمایتش کنن که سیاست بازان اذیت نکنن.

 5. مهدی گفت:

  امیدوارم رئیس جدید با جدیت به دنبال بر طرف کردن مشکلات اساسی از جمله تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام و مخصوصا مشکلات معیشتی و تبدیل وضعیت شغلی پرسنل قراردادی و شرکتی باشن.

 6. محمد گفت:

  با سلام
  خدا را شکر که بالاخره ایلامی رفت .و تبریک خدمت دکتر یزدان پناه .انشاله در پناه حق و در راه کار دانشگاه موفق باشید و انشاله به وضعیت این بیمارستان شهید جلیل و با این بی اساسی پذیرش نیرو سرو سامان بدید .

 7. دنا گفت:

  اینو خودتون میدونید هیشکی دکتر ایلامی نمیشه و بومی به ما نیومده و از فردا جنگ نمایندگان بر سر معاونین و چیزی تو دست یزدانپناه نیست

 8. کمال گفت:

  نمیدونم چرا همش میگیم: چه خوب شد فلان رفت و بهمان آمد. و با رفت و آمد مدیران تکرار می کنیم.اگر اعتقاد به آخرت داشته باشیم باید بپذیریم که مسئولیت و بال گردن صاحب اونه و اگه درست انجام نشه خسران برای آخرته چون دیر یا زود باید گذاشت و گذشت.

 9. استخدام جلیل ۹۶ گفت:

  با سلام.اول از همه خدارو شکر که ایلامی برکنار شد خیلی ظلم در حق جوونای استخدامی سال ۹۶ بیمارستان جلیل کرد.ما جمعی از قبول شدگان جلیل به مدت ۷ ماه درخواست ملاقات با دکتر ایلامی برای رسیدگی و جوابگویی به عدم بکارگیری رو خواستار بودیم ک توی این ۷ ماه دکتر ایلامی مارو حتی برای یکبار نپذیرفت
  امید وارم دکتر یزدان پناه این بی نظمی رو در بیمارستان جلیل درست کنه و هر چه سریعتر بخش ها رو راه اندازی کنن.

 10. س گفت:

  ضمن تبریک به ریاست جدید امیدواریم بحث شایسته سالاری را جایگزین نیروهای فله ای ورابطه ای نماید.دخالتهای قوه مقننه در محافل ا کادمیک به حداقل برسد.همگان جای طوایف رابگیرند

 11. مسعود ر گفت:

  تبریک به این شخص شایسته خداوند همیشه هامی شما باشد امیدواریم که شاهد بست های وزارتی برای این دکتر ارزشمند باشیم

دیدگاه شما