چهارشنبه 8 می 2019 - 19:10

فعالیت شبانه روزی شهرداری یاسوج برای آسفالت معابر مرکز استان/عزم جدی مقدم برای سامان پایتخت طبیعت ایران (+عکس)

معاون فنی و عمرانی شهرداری یاسوج گفت: 20 هزار متر جدول گذاری و 10 هزار مترمربع پیاده روسازی در شهر یاسوج در حال اجراست.

به گزارش بویرنیوز، سالم نوروزی با اعلام این خبر بیان داشت: هم اکنون عملیات ساخت و بهسازی پیاده روهای معابر یاسوج پل بشار تا میدان راهنمایی، خیابان فردوسی، بلوار پاسداران، میدان عقاب و همچنین در گلستان ها در حال اجراست.

وی بیان کرد: سال گذشته نیز عملیات پیاده روسازی در چند نقطه از سطح شهریاسوج انجام شد و شهرداری یاسوج بنا دارد در در این مرحله از فعالیت که از ابتدای اردیبهشت شروع شده است، 10 هزار مترمربع از پیاده روهای شهر را بهسازی کند.

نوروزی همچنین بیان داشت: عملیات جدول گذاری نیز در چندین منطقه از شهر یاسوج از جمله شرف آبادها، ورودی پارک جنگلی، خیابان 45 متری بنسنجان، شرف آباد، محله های اکبرآباد، بنسنجان و شرف آباد، شهرک امام حسین (ع) و فرعی های انقلاب در حال اجراست.

شهردار یاسوج: 25 پروژه عمرانی در یاسوج در حال اجراست/ اجرای عملیات آسفالت در شب

شهردار یاسوج اظهار داشت: از ابتدای امسال و با مساعد شدن شرایط جوی، فعالیت های های گسترده ای در حوزه زیرساخت و روسازی شروع شده است.

نستهن مقدم با اشاره به فرسودگی زیرساخت های شهر یاسوج و خسارات بارندگی های اخیر، بیان داشت: شهر یاسوج به عنوان مرکز استان نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

وی ادامه داد: عملیات ساخت کانال هدایت سیلاب و آب های سطحی در محله بختیاری ها و کانال سرپوشیده پارک بانوان شروع شده است.

مقدم بیان کرد: اکیپ های لکه گیری و آسفالت نیز بصورت شبانه روزی در چند نقطه شهر یاسوج در حال فعالیت هستند.

شهردار یاسوج با بیان اینکه تاکنون بیش از 80 هزار مترمربع از معابر اصلی شهر یاسوج لکه گیری و آسفالت شده است، گفت: عملیات روکش آسفالت و لکه گیری در شهرک امام حسین (ع)، شهرک جهاد، بلوار مطهری (میدان جهاد تا فلکه ساعت)، ورودی شهر یاسوج از سمت شیراز، خیابان جمهوری انجام شده است و سایر مناطق نیز در دستور کار است.

وی تصریح کرد: با توجه به مهیا شدن شرایط آب و هوایی و فراهم شدن آسفالت ریزی در شب، این عملیات برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از ترافیک در شب انجام می شود.

شهردار یاسوج ابراز داشت: از ابتدای امسال 25 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ريال در نقاط مختلف شهر یاسوج در حال اجراست.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301948
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. شهروند گفت:

  سلام و خسته نباشید. کار خوبی است ولی نه در شب . اسفالت شبانه ارزش ندارد چون درست به هم نمی چسبد

 2. رضا گفت:

  من تو خیلی از شهرای ایران زندگی کردم ولی به جرات میتونم بگم که بدترین شهر ایران از لحاظ آسفالت درون شهری یاسوج هست واقعا شهر ما بدترین آسفالت رو داره و زیبنده پایتخت طبیعت نیست که خیابوناش اینجوری باشه.بخاطر کارمون ماهی یک بار میایم یاسوج وقتی تو خیابوناش با ماشین رانندگی میکنی این حس به آدم دست میده که جلو بندی ماشینش خرابه.خواهشا بیشتر روی این موضوع تاکید کنید

 3. ناشناس گفت:

  من صحبتهاب رضا را قبول دارم برین خیابانهای انقلاب 1 و امامت 1 را ببینید
  منم مسیرم اینجاست
  واقعا نمیشه اسمشو گذاشت خیابان

 4. غلامی گفت:

  جناب شهردار ومعاونین محترم لطفا سری به خیابان امامت 1 بزنید اما پیاده بروید چون جلو بندی ماشیناتون فورا خورد میشه بدترین خیابان در استان که آوازه ان در همه جا پیچیده !

دیدگاه شما