یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 - 18:06

پایان تلخ عملیات جست و جو برای کودک گمشده یاسوجی/جست و جو بی نتیجه تمام شد

وی گفت: بلافاصله تیم‌ امداد و نجات و کوهستان و غواصان آتش‌نشانی یاسوج مرکب از ۱۵ نفر از همکاران مجرب و آموزش دیده ما به صورت مستمر در طول ۱۰ روز اخیر مشغول جست‌وجو در منطقه و همچنین رودخانه مهریان و بشار شدند.

به گزارش بویرنیوز ،مدیرعامل آتش نشانی یاسوج گفت: ظرف این ۱۰ روز با همه تلاش‌هایی که صورت گرفت نتوانستیم از سرنوشت این کودک ۴ ساله با خبر شویم که به همین دلیل امروز ختم عملیات جست‌وجو را اعلام می‌کنیم.
به گزارش فصلی نو ، آتش‌پاد سوم محمد رستمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای آتش نشانی یاسوج برای پیدا کردن کودک ناپدید شده در تنگه مهریان یاسوج اظهار کرد: این کودک در عصر روز ۶ اردیبهشت ماه امسال در حالی که به همراه خانواده خود در منطقه تنگه مهریان برای تفریح عزیمت کرده بود ناپدید می‌شود.

مدیرعامل آتش نشانی یاسوج گفت: متاسفانه این کودک در منطقه ناپدید می‌شود که در این حادثه محتمل‌ترین حالت افتادن در رودخانه و غرق شدن به نظر می‌رسید.

وی گفت: بلافاصله تیم‌ امداد و نجات و کوهستان و غواصان آتش‌نشانی یاسوج مرکب از ۱۵ نفر از همکاران مجرب و آموزش دیده ما به صورت مستمر در طول ۱۰ روز اخیر مشغول جست‌وجو در منطقه و همچنین رودخانه مهریان و بشار شدند.

این مسؤول افزود: متاسفانه ظرف این ۱۰ روز با همه تلاش‌هایی که صورت گرفت نتوانستیم از سرنوشت این کودک ۴ ساله با خبر شویم که به همین دلیل امروز ختم عملیات جست‌وجورا اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل آتش‌نشانی یاسوج خاطرنشان کرد: اما در صورت هر گونه استمدادی از سوی خانواده این کودک برای جست‌وجو به یاری آن‌ها خواهیم شتافت و در کنار این خانواده خواهیم بود.

به گزارش بویرنیوز، ۶ اردیبهشت بود که کودکی ۳ ساله در تنگ مهریان یاسوج گم شد و از آن زمان تاکنون جست و جوها برای پیدا کردن آن بی نتیجه مانده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301732
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. دکترای مدیریت گفت:

  هر وقت مدیریت ها با ضابطه باشند باید هم خیلی کارها وبرنامه ها با شکست رو برو شود

 2. بویراحمد گفت:

  آخ وبختم

 3. ناشناس گفت:

  چرا نباید در چنین جاهای ک احتمال خطر هست یک تابلو اعلام خطرنصب کنن

 4. علی قلی گفت:

  عینک دودی ها بجای بلف زدن یکم به فکر مردم باشند

 5. پدر گفت:

  بمیرم برای پدر و مادرش که دلشون تا همیشه کوران داغ و درده
  بی خبری از سرنوشت فرزند کوچک که شیرین هم هست تا قیامت این پدر و مادر را خواهد سوزاند

 6. ناشناس گفت:

  خداوند به پدر و مادرش صبر بده تحملش خيلي سخته

 7. ناشناس گفت:

  خدا به پدرو مادرش صبر بده

دیدگاه شما