شنبه 27 آوریل 2019 - 8:46

یک کشته و 245 مصدوم در استادیوم آزادی‎/ درگیری هواداران سپاهان و پرسپولیس (+عکس)

از زمان آغاز این مسابقه زد و خوردهایی بین طرفداران هر دو تیم سپاهان و پرسپولیس صورت گرفت که طی آن تا این لحظه ٢۴۵ نفر مصدوم شدند.

رئیس اورژانس تهران از مصدوم شدن ٢۴۵ و جانباختن یک تن از تماشاچیان بازی سپاهان-پرسپولیس خبر داد.

به گزارش بویرنیوز، دکتر پیمان صابریان در گفت‌وگو با ایسنا درباره حواشی مسابقه فوتبال، بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس و خدمات ارائه شده اورژانس اظهار کرد: متأسفانه از زمان آغاز این مسابقه زد و خوردهایی بین طرفداران هر دو تیم سپاهان و پرسپولیس صورت گرفت که طی آن تا این لحظه ٢۴۵ نفر مصدوم شدند و ۴۴ نفر از آنها برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه یک نفر از مصدومان منتقل شده نیز دچار ارست قلبی یا همان ایست قلبی شده بود گفت: برخی از مصدومان نیز به دلیل پرتاب سنگ دچار جراحاتی از ناحیه سر شده بودند.

رئیس اورژانس تهران ادامه داد: هشت دستگاه آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس، شش موتورلانس و دو موتور چهارچرخ قبل از آغاز مسابقه در این ورزشگاه مستقر بودند که در ادامه بازی نیز با توجه به افزایش تعداد مصدومان هفت دستگاه آمبولانس دیگر نیز در محل مستقر شدند و گفتنی است که طی درگیری‌های صورت گرفته یکی از تکنسین‌های اورژانس نیز دچار شکستگی از ناحیه سر شد.

وی افزود: جوانی ٣٠ساله نیز پس از خروج از ورزشگاه علی رغم تلاش تکنسین‌های اورژانس به دلیل اوردوز (over dose) جان خود را از دست داد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301173
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. کاظم محمدیان گفت:

    متاسفانه تماشاگرنماهای زیادی وجوددارندکه دنبال اشوب اندوبایدبااینهابرخورداکیدشدگناه صندلی هاچیه دیگه؟اگرتیمی درزمین خوب فوتبال بازی کردبرنده میشودنیازی به آشوب گری این تماشاگرنماهانیست چراخسارت میزنندبه ورزشگاه؟چراآشوب به پامیکنندمردم خواهان برخوردبااینهاهستند

  2. ناشناس گفت:

    ماهمه متعلق به ایرانیم باید همیشه اتحاد وبرادریمان محفوظ بماند انشاالا دیگر اتفاق نیفتد زیبنده جوانان ایران نیست

دیدگاه شما