چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 - 23:44

معاون خادمی در کهگیلویه و بویراحمد در استان البرز سمت گرفت

«مجید محنایی» که با آمدن «سید موسی خادمی» استاندار وقت کهگیلویه و بویراحمد سکان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این استان را برعهده گرفت با آمدن علی محمد احمدی آهنگ تغییر او به صدا درآمد و با حاشیه‌های زیادی هم کنار آمد.

به گزارش بویرنیوز، سایت استانداری البرز نوشت: «طی حکمی از سوی استاندار البرز، مجید محنایی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار منصوب و در نشست شورای اداری استانداری، معرفی گردید.
در متن این حکم از سوی دکتر شهبازی آمده است:
با استعانت از خداوند مهربان به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب می‌شوید.
امید است در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در انجام امور محوله جهت پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.»
بنا بر این گزارش، گفتنی است مجید محنایی در مناصبی نظیر معاون برنامه ریزی، اداری و مالی استانداری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهکیلویه و بویر احمد، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری، مسئول امور حوادث غیرمترقبه استانداری، مسئول دفتر امور مناطق محروم استانداری، مدیرجهاد سازندگی شهرستان گچساران و عضو هیأت علمی استانداری، کارشناس رسمی دادگستری و مشاور امور اجرایی و برنامه ریزی استانداری کهکیویه و بویر احمد حضور داشته است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301048
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. جلالی بهمئی

    این انتصاب که حکایت از درایت جناب دکتر شهبازی استاندار البرز و از فرزندان غیرو و رزمنده استان ک و ب می باشند نشانه شایستگی لایقت و تعهد و تخصص جناب دکتر محنایی عزیز را دارد برای این دو عزیز ارزوی توفیق و سرافرازی را داریم

  2. تبریک ویژه به هم استانیهای عزیز به خاطر این انتصاب شایسته . گرچه استان ما خیلی چوب لای چرخ ایشان کردن که خانه نشین کنن ایشون و ولی حضورشون در استان بزرگتر و همون سمت نشون داد که استان ما کم در حق ایشون کم لطفی نکردن. با آرزوی بهترین ها برای مهندس محنایی

  3. هم استانب

    موفق باشید

  4. موفق باشید

دیدگاه شما