چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 - 12:45

ورود اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به کهگیلویه و بویراحمد/تصاویر

🔹 اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی وارد کهگیلویه و بویراحمد شدند.

🔸 به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با استقبال مسوولان وارد فرودگاه شهید امیدبخش شهر دوگنبدان شدند.

🔸 اعضای این کمیسیون دربدو ورود در گلزار شهدای شهر دوگنبدان حضور یافتند و به مقام 240 شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی بانثارگل و قراعت فاتحه ادای احترام کردند.

🔸 در این آیین غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گلزار شهر دوگنبدان در جمع خبرنگاران گفت: بازدید از شهرستان نفت‌خیز گچساران برای شناسایی ظرفیت های این شهر ستان انجام می شود.

🔸 جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در حاشیه بازدید از بافت فرسوده دوگنبدان گفت: بازدید از شهرک های صنعتی و شرکت در شورای اداری گچساران نشست با بخش خصوصی و فعالین اقتصادی، بازدید از صنایع نفت و گاز دشت گز از مهمترین برنامه های سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه در گچساران در روز اول حضورشان در استان می باشد.

🔸 وی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه و تحقق رونق تولید ابراز امیدواری کرد سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه بتواند گامی در تحقق رونق تولید به عنوان شعار سال باشد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=300978
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. این سفر بجز جنبه تبلیغاتی هیچ دست آوردی ندارد .. ایام ایام تبلیغات انتخاباتی است و فعالیت کاندید

  2. با عقاید مردم بازی نکنید لطفا

  3. تنها کسی که داره به استان خیانت می کنه تاج

  4. چیزی تو این حرفا نیست…

  5. مهندس ازادی

    جناب دکتر تاج گردون سلام .بزرگوار، یکبار شده که به نام استان و به احترام مرکز استان که البته جایگاه گرمسیری ها شده محبت نمایید بزرگتری را بجا اورید . که بعید میدانم . چه میشد اول به مرکز استان میاوردی همکارانتون و بعد برنامه ریزی ها را میبردی گچساران .

  6. جناب تاجگردون .البته و صد البته .اگر در فکر استان بودید .اول به اتفاق دوستانتون به مرکز استان می امدید و بعد به حوزه انتخابیه خود می رفتید .این فقط به جهت فریب اذهان عمومی بود .که البته مردم مرکز استان از رفتار و عمل شما کاملا اگاهند .

  7. اصلا نیازی نیست که به یاسوج بیایند

دیدگاه شما