سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 - 9:12

دزدی آشکار همراه اول از مردم/وزیر جوان هم تو زرد از آب درآمد + تصاویر

حالا باید وزیری که عمده وقت خود را به توئیت زدن مشهور است و در همه موارد اظهار فضل میکند نسبت به این تخلف و دزدی آشکار همراه اول از مردم چه واکنشی نشان می‌دهد، آیا باز هم توئیت میزند و یا اقدام عملی می‌کند؟!

به گزارش بویرنیوز، تعدادی از مخاطبین با ارسال تصاویر قبوض خطوط همراه اول دائمی ضمن انتقاد از عدم اطلاع رسانی مناسب همراه اول در خصوص بدهی، ارقام درج شده در قبوض را کاملاً مغایر با حجم استفاده خود دانستند.

اولاً در صورت صحت هزینه ها، همراه اول موظف به اطلاع رسانی بدهی مخاطبان به ویژه زمانی که از ۱۰۰ هزار تومان فراتر میرود، می باشد، امری که در گذشته هم مرسوم بود و برای آگاهی و مدیریت هزینه ها به مردم پیامک داده میشد.

در ثانی همانطور که تصاویر گویا هست برخی از مخاطبان در فاصله کمتر از ۲۰ روز میان دوره خود را پرداخت کرده اند، با چه حساب و کتابی هم اکنون قبوض جدید با مبالغ نجومی برایشان صادر شده است؟!

بهانه اینترنت آزاد هم توجیه خوبی نیست چرا که همه این مخاطبین بسته های اینترنت فعال داشته اند.

عجیب تر اینکه در فیش های جدید که پیامک شده و در سامانه همراه من بارگزاری شده است بدهی جدید فرد را بعنوان بدهی گذشته تلقی کرده است!

گفتنی است از صبح امروز نیز سامانه ۹۹۹۰ هیچگونه پاسخگویی در خصوص مسائل مالی به مشترکان ندارد.

حالا باید وزیری که عمده وقت خود را به توئیت زدن مشهور است و در همه موارد اظهار فضل میکند نسبت به این تخلف و دزدی آشکار همراه اول از مردم چه واکنشی نشان می‌دهد، آیا باز هم توئیت میزند و یا اقدام عملی می‌کند؟!

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=300832
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  من که قسم خوردم همراه اول را جمع کنم همون ایرانسل اعتباری دیگه بهتر میدونم چقد اعتبار داره اما الآن ۴۵۰ هزار تومان را از کجا بیارم .
  اصلا تلفن همراه تو کشور ما جز اطلاع رسانی مراسم فاتحه و منحرف کردن بچه ها و دزدی در پوشش پیامک چه استفاده دیگری داره؟
  هر چیزی زیرساخت و فرهنگ میخواد

 2. ناشناس گفت:

  روحانی خودش توزرده چه برسه به وزرای جوان و برندش

 3. محمدی گفت:

  وزیر محترم تا حال بررسی کرده ای همراه اول هزینه مکالمه اش چند برابر کرده و به بهانه متعدد از هزینه ها را چنر برابر کرده لطفا چاره اندیشی شود

 4. ناشناس گفت:

  دزدی های کشورتمامی نداره اخ وبخت عسکر

 5. شهروند گفت:

  ای برادر کی چاره اندیشی کنه هرکه برای خود سازی میزنه

 6. محسن گفت:

  به خدا قسم ٨٠ هزار تومان به دروغ كشيدن روى قبضم حسابم رو صفر كردم بسته ٦٥ هزار تومانى ريختم اصلا با خطم جايى زنگ نزدم پيامك امد بدهى قابل پرداخت ١٤٤٠٠٠٠ ريال ميباشد

 7. شیرین گفت:

  بیچارمون کردن قبضم و پرداخت کردم فرداش دوباره پیام زدن که سی هزار تومن بدهی دارید تازه این یک بارشه.دزدای بیناموس خدا لعنتتون کنه این پولا درد بشه بشینه تو جونتون

 8. مجتبی گفت:

  لعنت بر همراه اول دزد . از ستاره هزار مربع اینترنت گرفتم ۶ گیگ داد ۱۷ت بعلاوه ۲گیگ شارژ خودکار که از شارژ کسر کند بمبلغ ۱۶ت و پیام هم داد که ستاره صد ستاره هجده هم میشود لغو کنید صد هجده رو که زدم پیام داد این سرویس غیر فعال است ( یا یه چیز شبیه همین در دسترس نیست) بعد تا شارژ کردم سریع ۱۶ت شارژ کم کرد و ۲گیگ داد. ۲گیگ اجباری. آیا این دزدی آشکار همراه اول نیست؟ بر باعث و بانی ش لعنت

 9. فرزین گفت:

  خدا لعنتشون کنه دزدای کثیفو منم دقیقا اینطوری شدم

دیدگاه شما