یکشنبه 12 اسفند 1397 - 20:44

مدیران بانکی کهگیلویه و بویراحمد از این فرد یاد بگیرند

مدیران بانکی کهگیلویه و بویراحمد از این فرد یاد بگیرند

گروه اقتصادی- استان کهگیلویه و بویراحمد به واسطه عمق عقب ماندگی ها و محرومیت ها نیازمند توجه بیشتر مدیران بانکی هم به مردم و‌ هم به فعالان اقتصادی است.

به گزارش بویرنیوز، یکی از انتقادات مستمر در کهگیلویه و بویراحمد به بی عدالتی و عملکرد ضعیف بانک‌ها در ارائه وام به مردم عادی و کمک به طرح های توسعه ای و حمایت فعالان اقتصادی بر می گردد.

در این میان تعداد زیادی از مخاطبان و مردم در پیام هایی خواستار تقدیر از محسن ده محسنی؛ مدیرعامل بانک تجارت کهگیلویه و بویراحمد شدند:

حمایت از طرح های اقتصادی و فعالان بخش خصوصی، همکاری با صنعتی ها حتی فراتر از بخشنامه های معمول بانکی گوشه ای از اقدامات مدیرعامل بانک تجارت، از نگاه فعالان اقتصادی استان است.

برخی ها نیز گفتند: در مواردی برخی مراجعان که واقعاً نیازمند بودند با حمایت ایشان وام هایی مناسب برایشان فراهم شده است و حتی در مواردی مدیرعامل خود ضامن افراد مستمند شده است.

به گزارش بویرنیوز، سایر مدیران بانکی باید از این فرد یاد بگیرند، مدیری که اتفاقاً بومی هم نیست و حاضر شده است برای کمک به مردم و توسعه کهگیلویه و بویراحمد ریسک کند و برخی دردسرها را به جان بخرد.

بدون شک وجود این قبیل مدیران میتواند به اعتلای استان و رضایتمندی مردم منجر شود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=298450
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سلام اطلاعات بانکی ضعیفی دارین نسبت به جمعیت استان پرداخت تسهیلات‌ بالاست و نسبت به سایر استان ها وصول مطالبات بسیار پایین هست و مردم بد حساب هستند… موسسه هم سود زیان خودشون حساب میکنن برادر..

 2. آفرین به غیرت شیرمردلرانشاالله درپناه پروردگار متعال همیشه سلامت وموفق باشیدودرراه خدمت به مردم ودولت گام بردارید

 3. درود بر مادرش که فرد موثری به جامعه فرستاد نه فرد تنش زا

 4. سلام:آرزوی موفقیت و طول عمر بیشتر از خداوند متعال برای خدمت رسانی به مردم محروم خواهانم

 5. وام گیرنده

  آقای ده محسنی بسیار انسان شریفی است و حتی در مواردی که کارمندان بانک هنگام وام گرفتن بخصوص در شعبه مرکزی بانک تجارت جلوی پای وام گیرنده سنگ اندازی می کنند به عینه دیدم که ایشون موانع رو حتی خارج از چارچوب مشخص شده رفع میکنن…دمش گرم

 6. واقعا دست مریزاد وخدا قوت دارم خدمت این مرد بزرگ حقیقتا چند بار برخورد داشتم که نهایت همراهی وهمکاری را داشتند خدا خفظش کنه همچنین مجموعه تلاش گرش را

 7. کاش که پست بانک استان هم یاد میگرفت

 8. دلبازجلاله

  مرد نیکو و صادقی هستند. نشان یک لر با اصالت هستند و هرچه حقوق میگیره حلالش باشد

 9. بانکهایی که سالهاخون مردم رادرشیشه کرده اندوکارمنداش چنان پروارشده اندازلحاظ مادی که گوشت هم بشه۲۰۰ هزارتومان غمی ندارند…نگاهی به سودبانکی زاپن بکنیدکه بابمب اتم نابودشدوماکه ۸سال جنگیدیم وخواستیم بانکداری اسلامی راقدعلم کنیم!😂😂🤔

 10. احسنت بر مردبزرگ ودوست داشتنی که واقعا هرچه از او بگم بازم کمه خدا حفظش کنه

 11. بانک صادرات هونی ایمانه تش نهایه منش

 12. به نام خالق هستی که چنین انسانهایی را می آفریند تا به جامعه و هم نوعان خود از هیچ کوششی دریغ ننماید.انسانی که یک فرد نیازمند به ایشان مراجعه می نمود بارهای بار اشکهایش را به عینه خودم مشاهده نمودم.انسانی که به انسانیت معنا می بخشد.انسانی تمام و کمال که دوستدار توسعه و رشد این استان در همه زمینه هاست و این موضوع را ثابت نموده است.انسانی که جناح بندی برایش معنا و مفهومی ندارد و اهل سیاست و سیاست بازی نیست.انسانی که مجموعه زیر دستش از عملکرد و رفتارهای ایشان راضی هستند و با تمام پرسنل مجموعه دوست و صمیمی می باشد.گاها رفتارهای از ایشان مشاهده می گردد که برادر با برادر تنی خود ندارد رفتارهای ایشان سراسر همراه با محبت و دوستیست. ای کاش مسئولین ارشد استان بتوانند با جناب ده محسنی تعامل و ارتباط بیشتری داشته باشند و از هر نظر مجموعه بانک تجارت را همراهی نموده و در مقابل همچون گذشته بانک تجارت و در راس آن شخص جناب ده محسنی بزرگ در خدمت مردم و تلاش هرچه بیشتر جهت اجرای پروژهای صنعتی و کشاورزی و غیره در استان باشند.ارزوی سلامتی و پیروزی برای این برادر ارزشمند و مجموعه بانک تجارت را داریم.

 13. درود بر شرفش. خدا حفظش کنه.

 14. سلام خدا خيرش بده واقعاً ادم بامعرفتي هست و كار مردم را هم راه ميندازه بعضي بانكها انگار طلب باباشونه از مردم دارن واقعاً از سايت بوير نيوز هم تشكر ميكنم كه از اين سايتهاي شارژي و جناحي نيست واقعيت را بموقع اطلاع رساني ميكنيد

 15. آمارو ارقام بانکی منطقه در مورد ایشان چیز دیگه میگه.
  ۲۵ درصد شعبه های منطقه تو دوران مدیریتش تعطیل شده و ۳۳ درصد شعب نیزبا کاهش درجه روبرو شدندو همچنین
  مانده سپرده های منطقه حدود۵ ساله که تغییری نکرده و مانده مطالبات منطقه نیز حدود ۴ برابر قبل گردیده.

 16. درود بر این انسان شریف .

 17. شیر مادرش حلالش باشد که درد مردم را میفهمد وباتمام وجود به مردم فقیر استان کمک میکندوبا احترام باهمه مردم چه غنی وچه فقیر صحبت میکند ودرددل انها را گوش میکند وتاانجا که توان دارد مشکلات مردم را حتی با رو زدن حل میکند نمونه مشکل وام فرزند خودم که مادرش دنبال کارش بود به علت بیماری من مثل یک برادر به کمک همسر من مشکل ما را حل کرد خدا حفظ کند چنین مردان بزرگواری را که درد مردم را میفهمد وبه کمک انها میرود

دیدگاه شما