شنبه 13 بهمن 1397 - 17:41

در حاشیه ابقاء برخی مدیران کهگیلویه و بویراحمد/شایستگی یا لابی گری نمایندگان!

گروه سیاسی- برخی مدیران کهگیلویه و بویراحمد به رغم عدم توانمندی و انتقادات فراوان در پست های خود ابقاء شدند.

به گزارش بویرنیوز ، اگر چه در احکام ابن مدیران به شایستگی بعنوان عامل مهم تمدید احکام اشاره شده اما چندان هم اینطور نیست.

در سال های اخیر دخالت نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در انتصابات مدیران ، معاونان و حتی رؤسای ادارات به محل قدرت آزمایی تبدیل شده است، هر کدام مدیران بیشتر و کلیدی تری منصوب کند یعنی نماینده بهتری است.

این نگاه از یک طرف زمینه قدرت گرفتن مدیران ناتوان در سازمان های استان را رقم زده است و از طرفی منطقه گرایی و نگاه شوم قومیت گرایی را شدت بخشیده است.

قطعاً اگر مدیران سیاسی خوب عمل می کردند در سال های اخیر و پیش از آن با شرایط و ظرفیت های خوب و منابع زیرزمینی و طبیعی، تاریخی و گردشگری اقدام ارزشمند و قابل توجهی در زمینه توسعه استان صورت می گرفت.

به گزارش بویرنیوز، بدون شک نگاه سیاسی در مدیریت های تخصصی مردود است، اگرچه نمایندگان حق دخالت و مشاوره در عزل و نصب ها را دارند اما می‌توان با مشورت و جستجوی بهتر به مهره هایی دست یافت که هم تخصصی تر و کارآمد تر عمل کنند و هم مورد خواست مسئولان باشند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=297015
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. مثلا مدیر شبکه بهداشت شهرستان دنا

  2. همین دخالتهای بیجاسبب شده تا داوودی به رغم ناتوانی مدیریت کلیدی ترین دستگاه استان که متولی ده درصداب کشوراست را اشغال کند

  3. هرچیز بگنددنمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک.

  4. تخصص کیلویی چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  5. والا د….. آسممون هفتم هم عوض نیکنه…..

  6. دقیقا ، مثل داودی شرکت آب منطقه ای استان
    فقط با لابی تاجگردون و بی مسئولیتی هاشمی و زارع مجددا ابقا شد
    واقعا جای تاسف است

دیدگاه شما