پنج شنبه 11 بهمن 1397 - 22:40

شکایت برادر از برادر به بازرسی در بویراحمد!

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: تحت فشار هجمه عظیم بیکاری هستیم و در همین بیمارستان بزرگ یاسوج ۹۷ درصد از طریق آزمون ورود پیدا کرده‌اند و ۳ درصد بقیه از نیروهای شرکتی هستند.

به گزارش بویرنیوز،  غلام‌محمد زارعی پیش از ظهر امروز در همایش همدلی در سایه‌سار چله عزت که به همت سپاه فتح استان برگزار شد اظهار کرد: تدبیر بزرگی از سوی سپاه فتح بود که همه را برای کمک به توسعه استان دور هم جمع کردند.

وی گفت کسی در این جلسه نیست که نظری غیر از خدمت داشته باشد و وقتی خوب است که این همایش به راهبرد کارآمد برای آینده استان تبدیل شود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: ملتی با پایه اعتقادی اثرگذار و از جنس جهاد و مبارزه هستیم که اگر همه صفات در کنار هم قرار گیرد دستاورد بزرگ خواهیم داشت و اگر روی باند و دسته خود ماندیم دیگر قادر به انجام کارهای بزرگ نیستیم بنابراین باید از خودمان عبور کنیم.

زارعی با بیان این که به تقوای سیاسی نیاز داریم اظهار کرد: اصالت را به تخریب می‌هیم نه تقوای سیاسی؛ باید با هم مهربان باشیم و پیمان ببندیم به آن چه می‌گوییم عمل کنیم چرا که دشمن به هیچ کدام از ما رحم نخواهد کرد و به همین خاطر من در هیچ یک از این دسته‌بندی‌ها حضور پیدا نمی‌کنم‌.

نماینده بویراحمد و دنا با اشاره به این که همه با رای مردم روی کار آمده‌ایم تصریح کرد: وقتی مردم ما را انتخاب می‌کنند باید برای رفع مشکلات آن‌ها اقدام کنیم.

وی به راهبردهای توسعه اشاره کرد و با بیان اینکه توسعه با نگاه بخشی حاصل نمی‌شود تصریح کرد: باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

زارعی با بیان این که اگر تلاش نکنیم و در لایه‌های پایین نجنبیم در زمینه اشتغال با مشکلات بیشتری مواجه می‌شویم افزود: کل منابع کشور تنها هزینه یارانه و حقوق می‌شود.

وی بیان این که از هیچ تخلفی حمایت نمی‌کنم اظهار کرد: تحت فشار هجمه عظیم بیکاری هستیم و در همین بیمارستان بزرگ یاسوج ۹۷ درصد از طریق آزمون ورود پیدا کرده‌اند و ۳ درصد بقیه از نیروهای شرکتی هستند.

زارعی به برخی مشکلات دیگر استان اشاره کرد و گفت: برای مثال برادری سر کار رفته و برادر دیگری به بازرسی شکایت کرده که چرا برادر من مشغول به کار شده که باید در عمل و رفتار و اندیشه خود تغییر ایجاد کنیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=296943
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    فقط خرف

دیدگاه شما