سه شنبه 18 دی 1397 - 10:18

واکنش استانداری کهگیلویه و بویراحمد به اعلام اسامی مفسدان کلان

به گزارش بویرنیوز، استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتشار اطلاعیه‌ای به خبر اعلام اسامی مفسدان کلان توسط سخنگوی دستگاه قضایی واکنش نشان داد. در این اطلاعیه آمده است.

روز گذشته بنا به آنچه در اخبار و رسانه‌های کشور انعکاس یافت در نشست خبری سخنگوی دستگاه قضایی اسامی افرادی را با اتهام مالی و فساد اقتصادی اعلام کرد که در این میان نام «جعفر گوهرگانی» معاون فعلی هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد که در این مورد نکاتی قابل ذکر است.

1- پرونده مربوط به استخدام و به‌کارگیری نیرو توسط گوهرگانی در سازمان جهاد کشاورزی در سال‌های 93 و 94 _ زمان مدیریت ایشان در آن سازمان – بوده و ارتباطی با معاونت فعلی مشارالیه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نداشته و براین اساس ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متهم جفا به این مجموعه و مدیران و پرسنل زحمت‌کش و خدوم آن است. لازم به  ذکر است ایشان در نیمه دوم سال 96 و آن هم پس از اخذ استعلامات قانونی لازم به سمت معاون استاندار منصوب شده است.

2- به نظر می‌رسد ذکر عنوان مجرمانه اتهام مالی و فساد اقتصادی در پرونده‌ای که به زعم دستگاه محترم قضا موضوع آن جذب نیرو و استخدام بوده متناسب نبوده و مطرح شدن آن در کنار مفسدین اقتصادی باعث بروز شائبه‌های بسیاری شده است و در استان کوچکی چون کهگیلویه و بویراحمد، با بافت خاص اجتماعی، فرهنگی و قومی، هزینه جبران‌ناپذیر  آبرویی و اعتباری سنگینی برای نامبرده و خانواده‌اش و همچنین دیگر مسئولان استان در پی داشته است. اگر چه این پرونده در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بررسی و رأی به برائت آن نیز صادر شده است.

3- یکی از مهم‌ترین رویکردها و سیاست‌های استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد، تبعیض، قوم‌گرایی و استخدام‌های بی‌ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می‌شود و همچنان در این مسیر گام بر می‌دارد و از زمان حضور ایشان کمترین تخلفات مالی و اداری در استان صورت گرفته است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=295961
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. پارتی بازی وضایع کردن حق دیگران جرمش از مفسد بیشتر هست آقای گوهرگانی باید استعفا بدهد

 2. همانطور که سو، استفاده از بیت المال جرم است ومجرم باید مواخذه شود، سرپوش وکتمان جرم و جانبداری از مجرم نیز باعث ایجاد مسئولیت در برابر قانون وجامعه میگردد

 3. اقای روابط عمومی اصلا پرونده دادگاه گوهرگانی چه ربطی به پرونده تخلفات اداری داره،دادگاه بالاترین مرجع قانونی هست؟اینا 3 نفر در حکم هستن و اینجوری که میگی گوهرگانی تبریه شده واون دو تا حکم دارن وگرنه اون دونفر چه شده اند؟لطف کنید بیخودی حرف نزنید و تاسف باره برای استانداری و دفاع از حق مردم اینچنینی،تاسف تاسف خخخخخخ

 4. مبارکه انشاءالله

 5. بالاخره جناب دکتر احمدی از همان ابتدا به شما دوستانه اعلام کردند این فرد متهم است!!!!!!!!!!!! اما گوش شنوا نبود!!!!!!!!!! حال ایشان محکوم است! هر جایگاهی که داشته باشد ! توجیه نفرمایید!
  دوستان زیادی به شما انتقال دادند ولی به هر دلیل توجه نفرمودید!!!!!!!!!!!

 6. یکی از مهم‌ترین رویکردها و سیاست‌های استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد، تبعیض، قوم‌گرایی و استخدام‌های بی‌ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می‌شود و همچنان در این مسیر گام بر می‌دارد ؟؟؟!!!!
  کسی که به لحاظ عدم رعایت عدالت در جذب نیرو محک.م شده چگونه میتواند مجری این سیاست باشد؟

 7. الکی اگر مدیرگوهرگانی تخلف داشته چرامعاون خودت کردی چرا از ایشان دفاع می کنید

 8. متاسفانه بند آخر که مبارزه با فساد، تبعیض، قوم‌گرایی و استخدام‌های بی‌ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می‌شود — را نمیشه به راحتی قبول کرد. خیلی از مسئولان استان برادران و اقوام خودشونو به ناحق بکار گماشتند

 9. اگه استاندار راجع به تغییر مدیران شلاق خور در استان اقدام عاجلی نکند به همین زودی شعار مرگ بر حامی شلاق خور جلو استانداری و جهاد کشاورزی گوش فلک را پر خواهد کرد و به استاندار مجال ماندن در این استان محروم و فرصت سوزی و شعار دادن را تمام خواهند کرد.

 10. عدم تمدید ماموریت ایشان کمترین اقدام برای اقناع افکار عمومی از سوی استاندار است

 11. نشر عدالت

  منتظر ترفیع باشین

 12. اتفاقا جرم ایشان از مفسد اقتصادی بیشتر باید باشد.

دیدگاه شما