جمعه 14 دی 1397 - 21:42

پاسخ کوبنده غلامرضا تاجگردون به ادعای مشاور روحانی در خصوص تقسیم بودجه کشور(+فیلم)

جناب آقاي آشنا اين مردم درد زيادي دارند به دردشان نمك دروغين نريز، يا اينكه اگر جنايتي شده دولت فعلي را هم در اين جنايت شريك بدانيد.

به گزارش بویرنیوز، غلامرضا تاجگردون؛ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به سخنان بودجه ایحسام الدین آشنا؛ مشاور رئیس جمهور اینطور نوشت:

هر رئيس جمهوري گويا بايد يك مشائي داشته باشد. مشاور محترم رئيس جمهور بعد از شش سال از دوره رئيس جمهور با دادن آدرس غلط به جامعه فرار به جلو ميكند.

بودجه را دولت ميدهد، شش سال هم آقاي روحاني بودجه را به مجلس داد. هر آنچه كه بخواهد ميتواند در لايحه انجام ميدهد.

مثل امسال كه هر جا را دوست نداشت كم كرد و هر جا را دوست داشت بالا برد. افزايشهاي مجلس هم مشخصه، افزايش حقوق بازنشستگان، كسري بيمه ها، عمراني مناطق محروم، پاداش برزمين مانده فرهنگيان و كارمندان، افزايش مستمري افراد تحت پوشش بهزيستي و كميته امدادو از اين قبيل موضوعات!

جناب آقاي آشنا اين مردم درد زيادي دارند به دردشان نمك دروغين نريز يا اينكه اگر جنايتي شده دولت فعلي را هم در اين جنايت شريك بدانيد.

البته كه اگر مجلس ببيند جايي بي انصافي شده باشد اصلاح ميكند. چه در عرصه اقتصادي و چه فرهنگي و چه در دفاع.

خدا همه را به راه راست هدايت كند

فیلم: ادعاهای آشنا در خصوص نحوه تقسیم بودجه کشور که از ردپای برخی افراد و نهادها در تقسیم دلبخواهی بودجه صحبت کرده بود:

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=295728
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. و جناب تاج شما هم در استان از همان ردپاها هستید.
  پس نفی نکنید
  اینها حقیقت جامعه هست…

 2. ولی به نظر میرسد گفته های آشنا عقلانی تره

 3. حیف این مملکت که یه آدم مثل آشنا براش تصمیم بگیره . جناب دکتر تاج گردون حیف وقت شما باشه که بخواهی صرف یه آدم مثل آشنا بشه

 4. اقای تاجگردون چپ کردی به سمت اصولگرایان

 5. ای روزگار جناب کدوم طرفی هستی رفتی اون سمت واقعا برات متاسفم جناب تاجگردو

 6. وای بر اقتصادی که تاجگردون ناجی آن باشد

 7. بویر احمد

  اقای تاجگردون تو هم تز اینکه در گناه شان شریکی داری می سوزی اشنا واقعیتو گفته

 8. آقای تاجگردون یه نفر پیدا شده حقیقت رو میگه افتادی دنبالش برادر

 9. درود خداوند بر چهره درد اشنای ایران اسلامی جناب دکتر تاجگردون مهدی پور

 10. یه بار هم خود آقای تاجگردون در مورد ردیف های بودجه ای خاص اظهار ناراحتی کردند ، فکر کنم زمان انتخابات ، حالا ما کدام آقای تاجگردون رو باور کنیم خودش محل بحث است باور کردن آقای آشنا پیشکش !!!

 11. باوجودیکه علاقه واراده خاصی به تاجگردون داریم ولی صحبتهای آشنا مشاور رییس جمهور بسیار جالب وزیبا و واقعی است

 12. حرف‌هاي آقاي آشنا کاملاً درست مي‌باشد. نهادهايي که کمترين و شايد بدون هيچ منفعت براي کشور و جامعه هستند و اين همه بودجه را حيف و ميل مي‌کنند.

 13. جناب تاجگردون با سواد و بویر نیوز محترم از نظر اقتصادی کشور ایران، کل بودجه سالانه اش را باید بدهد تا کارکنان اداری و بازنشستگان و یارانه تامین شود، و هیچ پولی نه برای توسعه وجود دارد و نه حتی برای تامین کشور در بحران. این اقتصاد در حال فروپاشی است. کوچکترین تلنگری دومینوی اقتصاد کشور را تا دهها رده آن طرف تر بر زمین فروخواهد ریخت. نه یک صدم، مطلقا راهی برای نجات اقتصاد ایران از فروپاشی اقتصادی نیست.
  از نظر اجتماعی نیز، تغییر پنج باره زندگی اجتماعی، جمهوری اول خمینی، جمهوری دوم هاشمی، جمهوری سوم خاتمی و جمهوری چهارم احمدی نژاد و جمهوری پنجم روحانی، این پنج دولت در امتداد همدیگر نبودند و نیستند، فرق جمهوری خاتمی با جمهوری احمدی نژاد به میزان تفاوت ترکیه تا افغانستان است. هر جامعه‌ای اگر چهل سال پنج دولت با این همه تفاوت را، بخصوص در حوزه فرهنگی و اجتماعی بگذراند، بی تردید بی‌هنجاری و آنومی اولین و ساده‌ترین سرنوشت مردمش خواهد بود. حاصل این آنومی اجتماعی و فروپاشی اقتصادی یک جامعه مملو از عقده، کینه، نفرت و تبعیض و پرخاشگری است. تبعیض به تنهایی ریشه سقوط جمهوری اسلامی خواهد بود. و ای کاش مردم شهر و استان کوچیک ما اینقدر شما رو با مزخرفاتتون بزرگ نمیدیدن

 14. دانیال آریایی

  البته اگر منصف باشیم بی عدالتی و منطقه گرایی و نفوذ متعصبانه در تقسیم بندی بودجه در استان محروم و نابرخوردار خود ما همه به شدت وجود دارد چه برسد به کشور ؟؟؟؟؟ گویا برخی احساس میکنند بودجه از جیب شخص خانواده آنها تامین شده ظلم هرگز بی جواب نخواهد ماند تاریخ این را میگوید …… عاقلان را اشارت بس است …..

 15. سبوچون میشود خالی پی پیمانه میگردد
  به وقت تنگ دستی آشنا بیگانه میگردد
  همه شما از نماینده وحزب و… تو اوضاع فلاکت بار مردم نقش دارید.

 16. همین پارسال بود که آقای تاجگردون توی سخنرانی هاش از به گروگان گرفتن بودجه توسط موسسات مذهبی شکایت میکرد. اگر آدرس میخواید : شهر باشت، مسجد کنار کلینیک مرحوم پدرشون. این رو میگن نون خوردن به نرخ روز.

 17. جناب تاج گردون خودت هم چند سال پیش چنین حرفی زدی فرمودی اقایی درقم دفتری دارد با یکمیز که ردیف اعتباری دارد

 18. واقعادرود برتاجگردون

 19. درودبرتاجگردون باآظهارنظرش

 20. بیدک روستای تلخ اب سفلی بیدک

  درود بر تاج گردون مرد عمل

دیدگاه شما