چهارشنبه 7 آذر 1397 - 15:50

واکنش سنگین هدایت خواه به سخنان تاجگردون

ستار هدایت خواه نماینده سابق شهرستان‌های بویراحمد و دنا با ارسال متنی پاسخ اظهارات غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت را داد.
به گزارش بویرنیوز، این متن به شرح زیر است؛
جناب آقای تاجگردون نماینده مردم شریف گچساران و باشت در محفل جشنی که به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) برگزار شده بود و قاعدتاً بایستی در این محفل پیرامون شخصیت و سیره این دو بزرگوار سخن گفته شود (که البته از عهده ایشان خارج است) و احتمالاً هزینه‌های برنامة جشن و تبلیغات وسیع آن از بیت المال تأمین شده بود که بیشتر به یک تجمع انتخاباتی وتبلیغاتی زود هنگام شبیه بود مطالبی افاضه فرموده که برای تنویر افکار عمومی لازم میدانم چند نکته را یادآورشوم:
1)در پاسخ آن بخش از سخنان ایشان که حاکی از کمال ادب وی در گفتار است فقط به استناد آیات 63 سوره فرقان و 55 سوره قصص عرض می‌کنم: «سلام علیکم»
2)بخشی از عبارات نسنجیده و مغشوش ایشان را نیز به حساب بیماری‌شان نهاده و جداً از خداوند برای او شفا و بهبودی طلب می‌نمایم.
3)ایشان به شیوه مرسوم خود و جریان متبوعش با غوغاسالاری و تحریک احساسات مردم نگارنده را متهم به توهین به شعور مردم نموده است؛ لذا من از آقای تاجگردون می‌پرسم:
– اگر کسی بگوید بنی صدری که بیش از یازده میلیون رأی از مردم گرفت انقلابی نبود، آیا به مردم توهین کرده است؟؟!
– اگر کسی بگوید آقای خاتمی که بیش از بیست میلیون رآی از مردم گرفت و طبق گفته بزرگان «باغی» (یعنی شورشگر علیه نظام و انقلاب) است و اتفاقآ مراد آقای تاجگردون بوده، انقلابی نیست، آیا به شعور مردم توهین کرده است؟؟!
-اگر کسی بگوید آقای روحانی که بیش از 23 میلیون رأی از مردم گرفته و آقای تاجگردون حاضر است با او به جهنم برود (طبق اظهارات خودش) و با بی‌تدبیری‌هایش شرایط وخیم اقتصادی کنونی را بر مردم تحمیل کرده است، انقلابی نیست، آیا به شعور مردم توهین کرده است؟؟!
4)من از ایشان می‌پرسم: آیا بنده به مردم گچساران توهین نموده‌ام یا کسی که با برنامه ریزی خود و اطرافیانش، با نیمه تعطیل نمودن ادارات و استفاده از امکانات عمومی، به بهانه استقبال، کارناوال تبلیغاتی و انتخاباتی در شهر راه می‌اندازد؟؟ آیا بنده به شعور مردم توهین کرده‌ام یا کسانی که با مظلوم‌نمایی و تحریک احساسات، از پاسخگویی به مطالبات به حق مردم در شرایط کنونی که اتفاقاً خود ایشان بعنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از مسببان اصلی این شرایط است طفره می‌رود؟
5)تصور می‌کردم که پاره ای از هواداران متعصب آقای تاجگردون نخواسته‌اند و یا نتوانسته‌اند مفهوم سخن بنده در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان را دریابند. ولی گویا ایشان نیز از سر عجله و بی توجهی یا تجاهل به مبنای آن اظهارات که یکی از مباحث مهم در حوزه علوم سیاسی است پی نبرده است، و آن اینکه آیا مقبولیت و محبوبیت (به دلیل کثرت رأی در روزگار ما و یا بیعت در گذشته)، دلیل بر مشروعیت و حقانیت و یا انقلابی‌گری است؟ بدیهی و معلوم است که در فرهنگ دینی و الهی ما به هیچ‌وجه مقبولیت و محبوبیت به تنهایی دلیل بر مشروعیت و حقانیت نیست، چرا که ممکن است فردی یا جریانی با تطمیع، وعده مقام و پول و تهدید و ارعاب یا تزویر و فریب و… رأی یا بیعت مردم را به دست بیاورد اما فاقد شرایط و روحیات انقلابی‌گری باشد.
بر این اساس در آن جلسة دانشجویی گفته شد، اگر محبوبیت و مقبولیت را دلیل بر مشروعیت و انقلابی‌گری بدانیم باید یزید را نیز انقلابی بدانیم.
کجای این سخن یعنی اینکه فلان آقا یزید و پدر و مادرش، پدر و مادر یزید هستند؟
البته از کسی که اطلاعاتش در زمینه مسائل مبنائی و منطقی اندک است شاید انتظاری بیش از این نباشد.
6)آقای تاجگردون! انقلابی‌گری یعنی اینکه در روزگار فتنه، پشت سر ولی بر فتنه و فتنه گران بتازیم و چهرة کریه آنان را برای مردم افشا کنیم یا اینکه حتی برای یکبار از آنان ابراز برائت و تنفر نکنیم؟
-آقای تاجگردون! انقلابی‌گری یعنی اینکه از کسی که «باغی» علیه نظام و انقلاب است و با ارتباط با ملک عبدالله و جورج سوروس یهودی، زمینة کودتای رنگین علیه نظام و انقلاب را فراهم می‌کند اظهار برائت کنیم یا اینکه به او اظهار ارادت کنیم و به دستبوسی ایشان برویم؟
– آیا انقلابی‌گری یعنی اینکه در چینش نیروها برای مدیریت استان، شایسته سالاری و پاکدستی و امانتداری و خدمتگزاری را ملاک قرار دهیم یا بر اساس روابط خویشاوندی و باندی کسانی را بر مردم مسلط کنیم که هم‌اکنون پرونده‌هایشان به دلیل سوءاستفاده‌ها و تخلفات عدیده در حال رسیدگی است؟؟
-عدالتخواهی یعنی اینکه در توزیع فرصت‌ها و منابع، عدالت را معیار و مبنا قرار دهیم یا باج‌خواهی و تبعیض را؟
7)ایشان بر خلاف «شعار زنده باد مخالف من» جریان متبوعش که حتی تظاهرات علیه خدا و انتقاد از امام معصوم (ع) را جایز می‌شمرد، از دعوت اینجانب برای سخنرانی در یادواره شهدا در شهر گچساران اظهار نگرانی می‌کند. این هم یکی دیگر از مصادیق توهین به شعور مردم!
8)نکته دیگری که آقای تاجگردون خوب است جواب بدهد این است که اگر در سخنان بنده جرمی هست چرا شورای نگهبان مرجع رسیدگی شود نه قوه قضائیه؟ جزاین است که ایشان همه چیز را با عینک انتخابات می‌بیند و هر جلسه ای را جلسه انتخاباتی تلقی می‌کند و احیاناً هم نگران آینده …
9 البته طبق گفته قبلی خودش که ترجیح می‌دهد با آقای روحانی به جهنم برود و بنده با آقای رئیسی به بهشت بروم، دیداری در قیامت بین من و ایشان نخواهد بود، ولی چرا دیدار به قیامت؟! بنده رسماً اعلام می‌کنم هر وقت آقای تاجگردون اعلام آمادگی کند در یک برنامه زنده تلویزیونی در منظر و محضر همه مردم عزیز استان و یا در یک محفل دانشگاهی و دانشجویی در خصوص شاخص‌های انقلابی گری مناظره داشته باشیم؛ لذا منتظر اعلام آمادگی ایشان هستیم.
والسلام علی من اتبع الهدی

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=293729
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ستارجان:
  این چه صیغه ای است که همه را نفهم جلوه میدهی
  ولی خودت را پاک و مبرا به خرد جمعی اعتقا داشته باش
  خرد. جمعی اشتباه نمی کند

 2. درود و سپاس بیکران از پاسخ دکتر هدایتخواه…
  امیدوارم جناب دکتر تاجگردون بدون سوار شدن بر موج عوامفریبی و بدون هزینه کردنِ از مردم فهیم ،پاسخ را مستند و مستدل ارائه بفرمایند.من خود شاهدم که در مجموعه و دستگاهی دولتی جناب دکتر تاجگردون نیروی با تحصیلات پایین و شرکتی را با ضرب و زور پست معاونت داده است و این در حالیستکه در همان حوزه افرادی با تجربه و مدارک تا دکترا هم حضور دارند…

 3. درود برستارهدایتخواه تاج گردون الکی داره موج سواری می کنه اگر راست میگه بیا دمناظزه.

 4. واقع نگری

  درود برستارهدایتخواه تاج گردون الکی داره موج سواری می کنه اگر راست میگه بیا دمناظزه.

 5. درود بر استاد بزرگ

 6. هماى رحمت

  زنده باد
  حالا طرفدارا زوزه بكشن

 7. بویراحمد اسرافراز

  درود برستار هدایتخواه فاتح انتخابات دکتر فاتح وشمر کش زمان

 8. درود بر این روحیه انقلابی گری
  اگر ده نفر مثل ایشون در این نظام روشنگری میکرد دچار این مصائب و مشکلات نمیشدیم

 9. تاجگردون مرد شعار نیست مرد عمله

 10. احسن بر دکتر هدایت خواه مرد انقلابی و جان فدای رهبر درود بر عزت و شرف ایشان

 11. بروبابا تاریح مصرف گذشته

 12. هدایتخواه دارای صفتهای خوب ولی قدرت جذب نیروهای ارزشی را نداره ودر طرد اونا مقصر هست

 13. درسته عزیزم، تاجگردون شعارش برای مردم…عمل برای خودش…!!!

 14. جانم فدای استاد
  در پیشگاه خدا سربلند و پیروز خواهی بود دکتر هدایت خواه

 15. صدای مردم

  درود خداوند بر دکتر هدایت خواه نماینده مردم مظلوم دلسوز استان سلامت و تندرست باشین ان شاءالله
  به امید پیروزی

 16. اقایی که خودت راانقلابی میدانی(جناب هدایت خواه)شماچه گلی به سراین مردم زدی انقلابی بودن شماچه فایده ای برای این مردم داشت جزژست سیاسی ومردم فریبی!

 17. درود بر روشنفکر
  امسال رای ما بویراحمدی ها وکچسارانی ها را دکتر روشنفکر هست

 18. بویراحمد

  درود بر دکتر هدایتخواه

 19. تورابه خدا به جای این حرفها مشکل مردم را حل کنید این همه استراتژی انتخاباتی وتشنگی قدرت است
  به خدا چیزی غیر از این نیست

 20. اخ‌وبخت‌این‌انقلاب‌که‌‌هدایت‌خواه‌‌مقسم‌انقلابی‌وغیرانقلابی‌است

 21. با تشکر از بویر نیوز
  و از شما خواهش دارم به عنوان
  #بزرگترین خبرگذاری استان، درخواست آقای هدایتخواه در دعوت از دکتر تاجگردون برای مناظره،انتظار میرود، تا زمان و محفلی آماده کنید تا استان به قضاوت بنشیند
  ممنون از مدیریت محترم بویر نیوز

 22. درود بر دکتر هدایتخواه به موقع ومتین جواب تاج گردون را دادی یک یا علی تا پیروزیت مانده.

 23. احسنت و تبارک الله

 24. درودبرمردحق وعدالت وشجاعت

 25. چه پاسخ محکمی آقای هدایت‌خواه به تاجگردون داد، اذا خاطبهم الجاهلون، قالوا سلام علیکم، واقعا آقای تاجگردون “سلام علیکم”

 26. درود بر تاجگردون فقط خودش ..

 27. حالا مثلا دعوا دعوای تاجگردون و هدایت خواه!
  حالا هدایت بیاد مشکلات حل میشه! حالا کی یزید زمان و کی… حالا هی باز اون کاندید و این کاندید.. حالا هی فاتحه خونی! حالا ملت شکم سیر و در رفاه و ارامش! هدایت یا تاج گردون یا… مگه فرقی هم میکنه!

 28. ایرج حسن زاده

  اقای هدایتخواه تا قبل از اینکه خودتان این نامه را بنویسید احساسم بر این بود که انسان متعهد و مومنی هستی.اما متاسفانه انگار چنین نیست .چون هر چه فکر میکنم کل کل کردن جنابعالی دلایل شخصی است و انتخاباتی .اقای هدایتخواه شما در یاسوج رای نیاورده ای به تاحگردون چه ربطی دارد .اقای هدایتخواه شما هشت سال نماینره مردم بوده ای و مردم خیری از شما و تصمیمات شما ندیده اند و شما را انتخاب نکردند.و از همه اینها گذشته شما به چه دلیلی در جمع دانشجویان به اقای دکتر تاحگردون توهین نمودید .اصلا شما در چه مقام و مسئولیتی هستید که برای انقلابی بودن مردم حد و حدود تعین میکنید.اقای هدایتخواه اقای خاتمی یکی از بهترین ودلسوزترین و انقلابی ترین و مومن ترین افراد این جامعه است .چون اگر موردی یا اختلاسی یا دزدی کرده بودند الان باید هم بند اختلاس گران دولتهای دیگر می بودند.و از همه اینها گذشته اقای هدایتخواه انقلاب اسلامی اولین دستاورد ان برادری و اخوت و دوستی و محبت بوده .پس اگر شما انقلابی هستید حق ندارید با توهین به نماینده محبوب و دوست داشتنی مردم شریف باشت و گچساران این مردم را ناراحت و عصبانی کنید.و در اخر معلوم نیست که کی به بهشت و کی به جهنم .اما در قران کریم به صراحت امده است که هر شخصی در دنیا بین مردم خصوصا مستضعفین محبوب بود قطعا به بهشت میرود .که دکتر تاجگردون این محبوبیت را دارد چون جهت استقبال از ایشان به عینه در فرودگاه گچساران این محبوبیت را مشاهده نمودم..خداوند همه ما را به راه راست هدایت فرمایند

 29. جناب ستار خان کاش برگردی و عملکرد خودت را یه بارم که شده مرور کنی یادت رفت تو مجلس برا قبولی احمدی نژاد هفت روز روزه نذر کردی را گفتی چی شد احمدی نژادت اونم انقلابیه دیگه….دکتر جان شما را یارای مقابله با بزرگ مرد تکرارنشدنی استان و جنوب کشور و زاگرس نشینان نیست لطفا به عملگرایی دکتر تاجگردون نگاه کنید نه به سخنان کپی پیست شده خودتان ….باید مرد عمل بود نه حرف و کتابت کردن…خدمتی که دکتر تاجگردون به نظام و انقلاب کرد امثال شما تا هزار سال نمیکنند…امثال شما با عملکردتان کم ضربه نزدین….ومکرو و مکروالله والله خیرالماکرین

 30. بی صبرانه منتظر مناظره هستیم

 31. حیف وصد حیف که عده ای بظاهر فقط خودرا مسلمان وعاشق رهبر ومیدانند بقیه را کافر این چه حکمتی است که فقط شما دوست دار انقلاب هستید بقیه ضد انقلاب بیاید ریشه یابی کنید ببینید کی بیشترین خدمات را به مردم این استان محروم نموده اون شایسته ستایش است کسی که درعمل نشان داده که مدافع مردم است نه درشعار باید درمیدان عمل نشان بدین نه درگفتار

 32. با سلام
  این بازی ها دیگه قدیمی شده مردم از دست سیاستمداران خسته شدند به جز حرف هیچ عمل و بازخوردی وجود ندارد.
  هوالحق

 33. سلام دروود براستاد گرانقدر که به درستی جواب شکننده به این اقای انحصار طلب داد

 34. هیچ اعتقادی بهت نداشتم اقای هدایتخواه ولی این متن منطقی وپرازشعورسیاسی ودینی رو که خوندم قسم به خدای محمد از گچساران به یاسوج خواهم امد ویک هفته تمام درخدمت شماوبرای رای شما تلاش میکنم.

 35. ببینید فارغ از موضوعات سیاسی ایشون و ایشان!یکی نماد پاکی و زلالی و صداقت و دینداری و دیگری نشان فریب و و کلک و نیرنگ و مقداری بیش از کم !عدم صداقت .دعوت یکی به نور است دگری به نار.مسیر یکی به سعادت و خوشبختی است دگری به فلاکت و گمراهی .هر دو مسوولند اما ان کجا و این کجا

 36. پاسخ‌محکم‌را‌‌مردم‌‌درانتخابات‌گذشته‌دادند،تاج‌گردون‌یه‌چهره‌ملی‌‌ویه‌بودجه‌نویس‌وبرنامه‌نویس‌اقتصادی‌است است،حیف‌نیست‌با‌هدایتخواه‌‌مناظره‌کنه؟؟‌هدایتخواه‌‌بره‌حسینیه‌ستارالله‌‌. الاهیات‌درس‌بده

 37. درود بر استاد علم و ادب
  جناب دکتر عدالتخواه لطف بفرمایید دوستان زمینه مناظره را فراهم کنند

 38. بویراحمد

  بویر نیوز چرا فقط’بهطرفداری از هدایتخواه مخالفت با دکتر تاجگردون کامنت میزارین….البته شما برای همه شناخته شده هستین کینه توزی شما خیلی وقته آشکار شده….خدای جای حق نشسته

 39. بویراحمد

  جناب آقای دکتر تاج گردون اگه واقعا اینهایی که گفتی حق است بیا و یک مناظره برگزار کن کسی که اهل سیاست است نباید از مناظره بترسه بیا و حرفات را بزن تا مردم هم قضاوت کنند اگر هم می ترسی پس بهتره برای همیشه از سیاست بری کنار تا انسان های شایسته بجایت قرار بگیرند.یا حق

 40. جناب استادبخداگوش مردم ازاین حرفاوشعارها پره.بسه دیگه؟ فسادرانت فقرشکم گرسنه مردم ازهمین حرفاوشعارها دعواهای سیاسی بوجودامدخواهشادست ازشعاربردارین وبه داد مردم برسین چراشماها که دم از مردم میزنیددست به دست هم نمیدیدتا مشکلات استان بدبخت ماراحل کنیدمگرشماتومجلس نبودیدخدایی چکار کردید که آقای تاجگردون نکردمگرکشورقانون نداردچکارخاتمی داریدچه دردی وچه شکمی راپرمیکند که همش از فتنه گری خاتمی حرف میزنیداگرفتنه گره خاتمی چراقوه قضاییه واطلاعات کارش نداره؟؟!!چراادرس عوضی به مردم میدیدفتنه گراونییه که شعاربدون عمل میده بخدا کار تمام نمایندگان از شماتاتاجگردون وزارع و هاشمی پست دادن و تعویض مدیران بیسواده خواهشا بسه دیگه؟ بفکرمردم باشید نه جناع دسته تان تمام شمادراین دنیا وان دنیامدیون مردم وخون شهداهستین..کلام آخر رای مردمه که ملاک و معیار انتخابه

 41. بویر نیوز
  مطلب من مطلبی آموزنده بود
  حق رسانه بی طرف را رعایت کنید

 42. درود خدا بر دکتر هدایت خواه
  استاد پاک دست و با عدالت

 43. ستارو شیره

 44. تاج گردون افتخار قوم لر و خطه جنوب

 45. ستارو شیر زمین

 46. درود بر استاد هدایتخواه مناظر مناظره داغ شما هستیم

 47. درود بر استاد هدایتخواه مناظر مناظره داغ شما هستیم.

 48. درود و سلام بر استاد هدایتخواه مناظر مناظره داغ شما هستیم.
  والسلام

 49. درود و سلام بر استاد هدایتخواه مناظر مناظره داغ شما هستیم.
  والسلام علیکم

 50. آقای هدایتخواه شما باید اقای زارع را به مناظره دعوت کنید!!!!

 51. جناب تاجگردون رئیس محترم کمیسیون برنامه و بودجه و اقتصاددان. شما مردم رو سپر نکن بگو چه به سر مردم ایران و آخر انقلاب آورده اید بعد شما در بزنگاه های مجلس غائبید و از همه جریان ها میخورید و باید بگم متاسفم که شما و جناح جریان و دولت مطبوعتان اقتصاد را به گند کشیدید دکتر اقتصاد حالا باشد که شما انقلابی باشید یا نباشید

 52. درود بر دکتر هدایت خواه

 53. تشکر از دکتر هدایت خواه

 54. جناب استاد جدید دکتر قدیم😀باغی اون دوستت هست که ازش اعلام برائت کردی بخاطر ترس ازشورای نگهبان

 55. ازت بدم میاد ستار. همین

 56. جناب هدایت خواه بذار تاجگردون کارشو انجام بده خیلی از تو سرتره پس بجای حسادت حمایت

 57. آفرین بر آقای دکتر هدایتخواه.

 58. یک ویک بدترید بد بدبه حال مردم بدبخت

 59. درودبرشمااستادبزرگ که جواب خوب ومنطقی دادی وطبق معمول روشنگری نمودی

 60. عبدالله فانی

  جناب دکتر هدایتخواه سلام ،مطالب شما بسیار جالب بوداما :امان از روزگاری که در آن دانایی جرم و دانا مجرم است.

 61. درود برستارخان

 62. ستار در حد تاج نیستی که بخوای اظهار نظر کنی برو دنبال رائ جم کردن برا رئیسی

 63. جنگ قدرت

 64. ما تشنگان قدرتیم نه حامیان ملتیم

 65. با نام خدا قادر متعال
  استاد هدایتخواه ، دانشمند فرزانه ای است فراتر از استان

 66. حالا که استاد دعوت به مناظره کرده نمیدونم بویرنیوز دیگه چی داره که بگه…مطمئنا همونطورکه زیباکلام(مثلا بزرگترین تئوریسین اصلاح طلبان)که جرات مناظره با استاد رونداشت تاجگردون هم تو مناظره شرکت نمیکنه

 67. احسنت به سانسور نظرات

 68. باشت باوی

  هرچه سر تاج امد روی گوهرگانیه .الان انتخابات داره استانی میشه.پس گوهرگان جمش کن

 69. اصلاح طلب

  هدایتخواه بهت افتخار میکنیم

 70. بوراحمدی

  اقای هدایت خواه تورابه همان خداوقران دست ازاین بازیهایه سیاسی بردارید ‌.به جایه کنایه زدن به یکدیگرباهم همکاری بفرمایدکه ازمشکلات مردم کم بشه

 71. درود خداوند بر استاد بزرگ،فرزانه و حکیم استان جناب آقای دکتر هدایتخواه. وجودت مایه افتخار ماست برادر

دیدگاه شما