جمعه 18 آبان 1397 - 21:48

افشای نکاتی از انقلابی بودن تاجگردون هدایت خواه

گروه سیاسی- اخیراً ستار هدایت خواه با کلی گویی و برخی مقایسه های عجیب و غریب مدعی غیر انقلابی بودن نماینده گچساران و باشت شده است.

نماینده سابق بویراحمد و دنا در سخنانی مبهم و کلی گفته است: غلامرضا  تاجگردون را از نظر رفتار وعمل یک عنصر انقلابی نمی دانم، رفتار انقلابی مبتنی بر تقوا پیشگی و پایبندی به امور دینی در همه زمینه ها و حفظ استقلال در همه عرصه هاست، در عرصه عمل نیز رفتار انقلابی ندیده ام بنابراین من وی را فردی انقلابی نمی دانم.

به گزارش بویرنیوز، در اینجا چند نکته قابل تأمل وجود دارد:

اولاً آقای هدایت خواه باید شفاف بفرمایند معیار و متراژ ایشان برای انقلابی خواندن و یا نخواندن دیگران چیست؟ و البته پیش از آن باید مشخص باشد ایشان اصلاً صلاحیت اظهار این سخنان را دارد و یا خیر؟

در ثانی اگر منظور آقای هدایت خواه از انقلاب، روی کار آمدن نظام کنونی ایران اسلامی است که آقای تاجگردون هم در جبهه های آن حضور داشت (به کرات تصاویر آن منتشر شده) و هم جانباز شده است و از طرفی برادر ایشان نیز به درجه رفیع شهادت نائل شده است و قطعاً به اندازه توان برای انقلاب مایه گذاشته اند.

خوب است شخص شما که به گفته برخی ها در جنگ هم حضور نداشتید(البته بویرنیوز این مورد را رد یا تایید نمی کند چرا که ظاهراً درصد جانبازی هم دارید!) حداقل تصویر و سندی از حضورتان در دفاع از این انقلاب و حضور در جبهه های جنگ منتشر کنید تا حتی الامکان این شبهه را از اذهان پاک کنید!

یکی از معیارهای انقلابی بودن هم تلاش برای جذب افراد به باورهای انقلاب است، خب شما که در زمینه شناسایی انقلابی از غیر آن متخصص هستید، روشن کنید در زمینه جذب دیگران به انقلاب چه کرده اید؟ چقد تلاش کردید آقای تاجگردون که اتفاقاً چندین بار متهم به به میدان داری و کمک به اصول گرایان و هم کیشان جنابعالی شده است را جذب کنید؟ آیا شما فقط وظیفه تفکیک افراد به انقلابی و غیر انقلابی را دارید و بقیه را به کرام الکتابین سپرده اید؟!

از طرفی وی را متهم به عدم پایبندی و کمک به استقلال کشور کردید در حالیکه بارها اخبار مختلفی از حمایت ایشان در کمیسیون برنامه و بودجه از مبالغ تخصیصی به نیروهای نظامی و دفاعی کشور برای افزایش استقلال و توان نظامی کشور منتشر شده است.

قطعاً یکی از معیارهای انقلابی بودن تلاش برای مردم است، به هر ترتیب همانطور که خودتان گفتید ایشان طرفدار زیاد دارد، قطع به یقین محبوبیت ایشان بخاطر خدمت به مردم که از مبانی مهم انقلابی بودن و ماندن است می باشد!

به گزارش بویرنیوز، قطعاً این دست برچسپ زنی ها به فردی که در این نظام و انقلاب مشغول خدمت است و چندین بار توسط نهادهای مختلف انقلابی صلاحیتش تایید شده است بویی از صداقت و خیرخواهی نبرده است و نه تنها در جامعه مقبول نمی افتد بلکه ضربه به پیکره خود گوینده نیز هست.

امروز از همه انقلابی تر افرادی هستند که برای پایداری و سربلندی کشور، فارغ از نگاه سیاسی، شخصی و جناح بندی ها ، بدون تخریب و برچسب زنی با تمام توان تلاش می کنند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=292768
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. زنده باد ایران

  آقای هدایت خواه تاج گردون غیر انقلابی تو که انقلابی هستی چه کار کردی ؟؟

 2. اختیارداری برادرایشون ایقدحرفهای قلمبه وسلمبه میزنه این هم خودش یه کاریه مگه نه؟😝

 3. شورای سیاست گذاری بویر نیوز کینه و عداوت شما سالهاست نسبت به آقای هدایت خواه ادامه داره و خواهد داشت.هر چند آقای هدایت خواه دارای اشکالاتی نیز هم هست ولی کینه ورزی قلم شما اول از هر جای دیگری خود شما رو هدف قرار خواهد داد.همچون خود آقای هدایت خواه که تیغ تیز انتقادات به صحبت ایشان بیشتر از آقای تاجگردون خودش رو هدف قرار داد.
  رسانه رو مسخره نکنید.بیشتر از این سیاست خودتون رو وارد مطالب و قضاوت ها تون نکنید.هر چند بحث پول گرفتن از زارع برای انتخابات قبل رو من نمیتوانم هم تایید یا رد کنم.(این بخش به سبک خودتان).
  البته اگر منتشر شود

 4. آقای هدایتخواه بی مورد حرفی نمیزنن.و منم با حرفشون موافقم.
  چون اقای تاجگردون برخی مواردی ک بویی از انسانیت نبرده رو انجام میدن…
  من خودم گچساران ام ولی کاااااملا برخلاف عملکردشون هستم.
  خداوند خائنین ب انقلاب و نظام رو اگر قابل هدایت هستن هدایت کند وگرنه نابود بگرداند

 5. فقط و فقط مردم رو از دین ونظام دور کردن.قبلا میگفتن جوان ها دور شدن اما امثال ایشون احمد خاتمی رئیسی علم الهدی مصباح امام جمعه تهران صدیقی و…کاری کردن که حتی پیر مرد و پیر زن ها هم از نظام و دین دور شدن.همه هم دیدن هم شنیدن از مردم.
  مثل خوبی هم داریم
  ماه یه شبه پیدا نیست شب دوم عالم گیره
  خودتون بزرگ شین نیازی نیست دیگران رو کوچک کنین که قطعا نیجه عکس میده

 6. بویر احمدی

  انقلابی بودن به ریش پشم نیست

 7. انقلابی فقط خانواده هایی که دارن با حقوق بسیار ناچیز و یارانه و ….زندگی میکنند و به جمهوری اسلامی پشت نمیکنن
  نه آقای هدایت خواه که قبلا میگفتن دکتر هدایت خواه بعد شد استاد هدایت خواه حالا هم که شده آقای هدایت خواه نماینده آستان قدس در استان که بودجش کمتر از بودجه عمرانی استان نیست
  نه آقای تاجگردون که برنامه ریز بودجه مملکت
  اینا مشکلی ندارن
  اینا فقط دارن با هم کل کل سیاسی میکنن و باعث ایجاد تفرقه بین مردم

 8. اینا دارن با هم کل کل سیاسی میکنن
  بین مردم تفرقه میندازن
  انقلابی مردمی هستن که با یارانه و حقوق ناچیز گذران زندگی میکنن
  یکیشون نماینده آستان قدس که بودجه اش اندازه بودجه عمرانی استانه
  یکیشون برنامه ریز بودجه کشور
  کاخ
  کوخ
  ویلا
  با لوله کشی گاز و بدون لوله کشی گاز
  مردم هیچ کدوم از اینا رو ندارن

 9. هر نماینده ای ریاست کمیسیون بودجه مجلس رو داشته باشه حرفهایی برای گفتن داره
  اگر تاجگردون این سکان دستش نباشه قطعا حرفی واسه گفتن نداره
  تاجگردون تو چیدمان مدیران هم نشان داده که هرچه آدم مغرض بوده سر کار آورده
  جدیدا دوتاشون طی حکم دادگاه محکومیتهایی رو باید متحمل بشن

 10. آقاي هدايت خواه در جبهه حضور داشتن و جانبازي هم دارن،آقاي تاجگردون اگر انقلابي بودن در تخصيص بودجه فقط به فكر منافع حوزه انتخابيه خودشون نيستن،انقلابي بودن يعني نگاه كردن نه فقط به شهرستان يا استان مربوطه،بلكه به فكر همه كشور بودن نماد انقلابي بودن أفراد است،در غيراينصورت ايشون فقط به فكر منافع خودشون و انتخابات آتي هستن

 11. با سلام
  ما در مقام قضاوت کردن نیستیم و نخواهیم بود ، همانا برترین بندگان به خدا با تقواترین هستند .

  درود بر انسانهای لر تباری همانند کریم خان زند با آنکه پادشاه ایران بود میگفت من را پادشاه خطاب نکنید . من (وکیل الرعایا )یعنی نماینده مردم هستم .
  درود و رحمت خدا و دعای خیر مردم بر انسانهای آزاده ای که فقط و فقط صرفا برای رضای خدا و رضایت خلق بدور از هر گونه نگرش سیاسی زبان ، قلم و قدم خود را بکار می گیرند . و لعنت خدا و آه و نفرین مردم این دیار به آنهایی که با عوامفریبی به اعتماد این مردم و کشور خیانت می کنند .
  نماینده شدن یعنی نماینده همه مردم نه نماینده ثروت اندوزان ، پیماتکاران ، رانت خواران ، کاخ نشینان و آقا زاده ها و فراموش کردن مستضعفین و محرومین کشور بخصوص استان .

 12. با سلام
  ما در مقام قضاوت کردن نیستیم و نخواهیم بود ، همانا برترین بندگان به خدا با تقواترین هستند .

  درود بر انسانهای لر تباری همانند کریم خان زند با آنکه پادشاه ایران بود میگفت من را پادشاه خطاب نکنید . من (وکیل الرعایا )یعنی نماینده مردم هستم .
  درود و رحمت خدا و دعای خیر مردم بر انسانهای آزاده ای که فقط و فقط صرفا برای رضای خدا و رضایت خلق بدور از هر گونه نگرش سیاسی زبان ، قلم و قدم خود را بکار می گیرند . و لعنت خدا و آه و نفرین مردم این دیار به آنهایی که با عوامفریبی به اعتماد این مردم و کشور خیانت می کنند .
  نماینده شدن یعنی نماینده همه مردم نه نماینده ثروت اندوزان ، پیماتکاران ، رانت خواران ، کاخ نشینان و آقا زاده ها و فراموش کردن مستضعفین و محرومین کشور بخصوص استان .

 13. سلام به مسولین محترم بویرنیوز،یه سوال تهدید شدین یا سیبیلتون رو تاج عزیز چرب کرده که کاسه ی داغتر از اش شدین ،همه به پاکی وصداقت دکترهدایتخواه اگاهند وخدا هم شاهد بر صداقت ایشونه

 14. باسلام بله از نظر سايت بوير اقاي تاجگردون با خودرو ميلياردي اش و كاخهاي شيراز و تهران انقلابي است چون مبيلغي هم به شما گرداندگان اين سايت ميرسد شما كه تا هفته قبل منتقد بوديد حالا شديد حامي ؟

 15. هدایت دشتروم

  جناب هدایتخواه
  اول اینکه شما به راحتی اخلاق و انسانیت را نادیده می انگارید و به یک انسان دیگر ، بدون هیچ گونه پیش داوری و شناخت اهانت میکنید و تهمت میزنید
  دوم اینکه کار شما سیاسی کاری و برای کسب رای در این دوره و کم کردن آرای آقای دکتر تاجگردون چه در سطح منطقه و چه در سطح استان است
  سوم اینکه خود شما چکار کردید ؟؟؟ در 8 سال نمایندگی با وجود اینکه سینه چاک حمایت از احمدی نژاد بودید و برای قبولی او روزه گرفتید و مکاشفه نموده و ریاضت کشیدید !!!! عملکردتان در قبال مردم بویراحمد و دنا چه بود
  چهارم اینکه چرا تفکر شما و دوستانتان در نشسته ای محفلی سید باقر موسوی را که هم انقلابی بود هم جانباز بود هم فرمانده جنگ بود هم برادر شهید بود هم سید بود هم شیعه بود هم رزمنده بود هم …….. را به راحتی رد صلاحیت کردی تا زمینه حضورفردی چون شما فراهم شود ؟؟؟؟؟

  جنا هدایتخواه تاجگردون یک سرمایه استانی است با هوش و توانمند است برخورد خوبی با مخاطبان دارد بچه این استان بدبخت و محروم است عشایر و درد کشیده است انصاف و معرفت داشته باشد تاریخ و آیندگان شما را نخواهند بخشید …….

 16. چه بگیم از عملکرد هرسه د.هدایت خواه هم د.تاجگردون وهم سایت بویر نیوز تردید هست

 17. من به شخصه از هیچکدوم خوشم نمیاد ولی واقعا از ۱۷ سالگی که هدایتخواه سر صف مدرسه وعظ می کرد حوصله ام سر می رفت هر هفته ،چه روزهای ملال آوری بود، تجربه خیلی بد، روزی که صبح با هدایتخواه شروع بشه

 18. تنها معلم يا استادي كه خود را به هيچ وجه وامدار و مديون وى نميدانم شخصي است به اسم ً ستار هدايت … ً!!!!!!

 19. همیشه در طول تاریخ انسان های پاک و فرهیخته و هدایتگر و دلسوز و حقگو مخالفینی دارند و طبیعی هم هست چون نمیشود انتظار داشت همه به مراحل بالای انسانی برسند به تاریخ دقت کنید هابیل در مقابل قابیل ابراهیم در مقابل نمرود محمد در مقابل مشرکین انوشیروان عادل در مقابل ثروت اندوزان مرفح بی خاصیت علی در مقابل معاویه و ……..و کریم خان زند در مقابل آقامحمد خان قاجار امام حسین در مقابل یزید و….. جدای از حزب و سیاست و چپ و راست در جبهه حق و هدایتشدن و تکامل و وطن دوستی و آزاده گی و حفظ ارزشهای ملی و استانی و انقلابی و دفاع از مظلوم ساده زیستی و دوری از نفس باشید که امام خمینی فرمودند ⭐حب دنیا راس کل خطا ها است⭐

دیدگاه شما