پنج شنبه 17 آبان 1397 - 20:58

شبکه استانی دنا یا شبکه هدایت خواه!

گروه سیاسی- شبکه های تلویزیونی این روزها درگیر حواشی جالب و کم نظیری شده اند، از خط و نشان مجری ها گرفته تا اختصاص غیر معمول شبکه های به مخالفان دولت!

به گزارش بویرنیوز، صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از قافله عقب نمانده و در اقدامی غیر معمول و خارج از عرف تریبون خود را مستمراً به فردی اختصاص داده که از یک طرف مخالف دولت است و اتفاقاً از طرف دیگر نیز مدعی حضور در انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا هم هست.

شبکه دنا در بخش های مختلف خود مستمراً تریبون را به ستار هدایت خواه سپرده است، از دعوت بعنوان فعال فرهنگی گرفته تا خدمات رسانی آستان قدس و برگزاری مراسمات مختلف مذهبی در استان توسط این فعال فرهنگی بخش هایی از برنامه های ویژه این شبکه برای استاد اخلاق است!

این اقدام صدا و سیمای استان وقتی عجیب تر است که بدانیم این سازمان در قابل قراردادهای خبری و اطلاع رسانی دستگاه های استان را پوشش می دهد و تریبون هایی که به سازمان ها ارائه می شود در قالب قراردادهایی است که به گفته آنها برای دستگاه ها الزام آور است!، اینکه با هدایت خواه چطور و با کدام توافق کار می کند باید جالب باشد!

از طرفی آیا در استان تنها همین یک فعال فرهنگی و مذهبی را داریم، بدون شک جواب خیر است اما اینکه صدا و سیما در اقدامی غیر حرفه ای و جانبدارانه مستمراً تریبون را در اختیار وی قرار می دهد باید توسط دستگاه های نظارتی بررسی شود و نتیجه به مردم اعلام شود.

از سویی، اگر حضور ایشان در کسوت نمایندگی از ملاک ها است چرا به دیگران از جمله سید باقر موسوی و مسعود حسینی و سایرین این تریبون داده نمی شود؟

به گزارش بویرنیوز، ستار هدایت خواه از گزینه های حضور در انتخابات بویراحمد و دنا است، این میزان از تریبون به این فرد شائبه انتخاباتی بودن و شروع زودهنگام حمایت تلویزیون از یک فرد مشخص را تداعی می کند، این موضوع باید بررسی شود و قطعا به گفته رئیس کل محترم دادگستری استان اقدامات اینچنینی خلاف قانون است و با قانون شکنان در هر سطحی باید برخورد شود.

صدا و سیما اگر می خواهد ملی و مورد وثوق مردم باشد باید بداند محبوبیت یک رسانه در عدم جانب داری و حرکت در مسیر خواست مردم است، بدون شک اقداماتی از این دست نه تنها اثر مثبتی ندارد بلکه موجب گریزان شدن بیشتر مردم از این رسانه خواهد شد.

و اما انتقاد یک فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد از رفتار عجیب شبکه دنا:

شبکه استانی حضور هدایتخواه را در یک قصابی و کشتارگاه پوشش می داد که در حال ذبح گوسفندان برای بسته بندی و ارسال به محروم ترین و دورافتاده ترین مناطق استان! بود و سپس مجددا شبکه استانی در خبری دیگر سخنان او را بعنوان فعال فرهنگی در مراسمی دیگر پخش کرد!

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=292755
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. منصور گفت:

  جای تعجب نیست شبکه انسانی ستار خان هدایت خواه

 2. محمودی گفت:

  اتفاقا” خودتان با دغل کاری مطالب انتخاباتی نوشتید و گرنه آیاعلم غیب داری که آقای هدایتخواه قصدکاندیداتوری دارد ،به علاوه آقای دکتر هدایت خواه فرد زحمتکش پرتلاش و دلسوز و در مسائل فرهنگی صاحب نظر است ،مضافا”اینکه فضا برای دیگرانی که مد نظرتان است نیز فراهم است چرا ورود نمی کنند؟

 3. احمد گفت:

  مردم بویراحمد بدبخت هستند اگر بخواهند دوباره به هدایتخواه رای دهند،بعید میدونم هدایتخواه روش بشه که کاندید بشه..دو دوره نمایندگی چکار کرده که برای بار سوم بخواد بره مجلس؟ یه روزی سینه چاک احمدی نزاد بود شد مخالفش الان هم یه متری برداشته و انقلابی و عیر انقلابی را اندازه میگیره..بیچاره مردم

 4. محمود گفت:

  تعدادی از جوانان را به عنوان شاهد گرفتم و مطلبی نوشتم ولی جوابی دادید که تکراری است ولذا متوجه عملکرد شما شدند

 5. حقیقت گفت:

  هدایت خواه بک فعال فرهنگی شناخته شده وفردی بی ریا که تمام عمر خویش را برای خدمت به خلق واین نظام گذاشته که متاسفانه بعضی از سایتها فقط مغرضاته جو سازی بر علیه بعضی از شخصیتها می کنند که جای تاسف داره
  هدایت خواه یک چهره شناخته شده فرا ملی است که جای هیج کونه شوی نیست .

 6. یاسبن گفت:

  جا دارد که صدا وسیما در خدمت افراد صالح باشد هیچ اشکال ندارد اون فعال سیاسی هم که این مسائل را عجیب میداند اشتباه میکنه .بقیه فعالین فرهنگی هم خودشونو نشون بدهند تا صدا وسیما اقدام کنه

 7. ناشناس گفت:

  ارسال غذای تبلیغاتی انتخاباتی خوب معلومه

 8. ناشناس گفت:

  آقای هدایت خواه اگه راست میگه هدفش خدمت به مردمش است رسما اعلام کند ک درانتخابات۹۸شرکت نخواهم کرد

 9. ولایت گفت:

  تحلیل کاملا درستی است ولی با همه این بی عدالتی ها باز هدایت اخر خواهد شد

 10. ناشناس گفت:

  من هم صاحب نظر هستم به عقیده خودم و حاضرم با همین فعال فرهنگی شما مناظره کنم .این فعال فرهنگی شما آیا به جز امر و نهی کردن حرف دیگری هم بلد هست .اگر میخواست فرهنگ سازی کند در یه جایی غیر از تلویزیون هم میتونست .در مسجد .در باشگاه ورزشی در زمین چمن شهر یاسوج که بی استفاده مانده .در روستاها با دایر کردن پایگاه با همون بودجه آستان قدس .و هزاران راهکار دیگر که البته رنگ و بوی انتخابات نداشته باشه و صادقانه باشه .و در اخر هم اضافه کنم اگر فعال فرهنگی هست چرا تهمت میزنه به جناب تاجگردون که ضد انقلاب هست .این خودش داره بی فرهنگز رو رواج میده.بویر احمد عزتش با نبود سید باقر کم شده .بویر نیوز نظر بنده رو هم نمایش بده لطفا شما میلی عمل نکنید

 11. گچساران گفت:

  انصافا بنده نیز چن شب پیش که اخبار رو میدیم دقیقا همین رو گفتم که چرا ایقد شبکه دنا داره واسه ایشون تبلیغ میکنه…

 12. مسعودی گفت:

  عزیز من اگر شبکه دنا هدایت ستاری نداشته باشد پایدار نمی ماند مگر مردم در کشور نقشی دارند یا دولت مردم سالار در اداره کشور میتواند نقشی داشته باشند پروژه هدایتمداری صدا و سیمای استان در راستای همان دولت پنهان،و در سایه….هست که حال و روز کشور را به وضع کشانده اند.

 13. ناشناس گفت:

  فکر نکنم مردش باشی وپای مناظره بیایی اگه راست میگی خودتو معرفی کن ورسما دعوت به مناظره کن
  ولی فکر نکنم مردش باشی

 14. عزت بویراحمد گفت:

  احسنت بر هدایت خواه

 15. هادی گفت:

  به نظر من جای نگرانی نیست!!
  چون هر کی رو آدم میخواد منفورش کنه باید بفرسته تو رسانه میلی!!

 16. ناشناس گفت:

  من کار ندارم ولی این روزها تهمت زدن مثل اب خوردن شده است بعضی ها مغرضانه و بعضی ها احساساتی انها که مغرضانه اند تکلیفشان مشخص است دنبال منافع و مطامع دنیویی خود هستند اما بدبخت اونهایی که احساستی در راستای منافع مغرضین داد میزنند
  خدا آخر و عاقبت هممون رو ختم به خیر کند

 17. ناشناس گفت:

  من متاسفم برای نویسنده که حتی نمیداند صدا و سیما چیست و ماموریتش چیست اونوقت نظر میدهد

 18. سید گفت:

  اولا تشکر بخاطر مطلبی که زدی که کسی جرات زدنشو نداشت با شهامت زدی .جریان از این برقراره که افشارنیا مدیرکل صداسیما هدایت خواه را دعوت میکنه که خودش تغییر نکنه به این دلیل که اقای دکتر دارابی معاون امور استانهای صداسیمای کشور دوست صمیمیی اقای هدایت خواه است پس معامله کردند اقای هدایت خواه از طریق دارابی نمیذاره که افشارنیا تغییر بکنه وبعدش افشارنیا هم در صداسیما را برای هدایت خواه باز کرده .وگرنه هم در جریان هستیم درود براین معامله

 19. ناشناس گفت:

  اقای هدایت خواه از طریق دکتر دارابی معاون امور استانهای صداسیمای کشور نمیذاره افشارنیا تغییر بکنه اقای افشارنیا هم صداسیما جهت تبلیغات هدایت خواه باز بازه .

 20. ناشناس گفت:

  اقای زارعی ودکتر تاجگردون چرا کاری نمیکننند که افشارنیا از یاسوج برود.جریان معامله است که هدایت خاه از طریق دوستش نمیذاره افشارنیا تغییر بکنه افشارنیا هم چهارچوب صداسیما را بهش داده پس دست کی را میبوسه نمایندگان .اما افشارنیا نمایندگان را هم بازی داده

 21. یاسوجی گفت:

  حالا یکی تو این استان کار فرهنگی می کنه بندازید دنبالش اونکه نگفته من این کارو کردم ریییسی هم نگفته خجالت ……هنوز از حماییتون از برخی نمایندگان و دولت ….چیزی نگذشته ..

 22. شوک گفت:

  فرا ملی منظورشون اینه که مثل احمدی نژاد تبریک به تیم ردساکس قهرمان بیس بال امریکا رو تیتر رسانه ها میکنه ….. یا ذبح گوسفند ؟
  ایشون که با حجاب بزغاله مخالف بودن …. حالا قربونی میکنن برا ادمها ….
  اخ و بخت بیراحمی…..
  اخ سی ایما phd های حوزه مهندسی….
  اخ سی کودنا…..
  اخ سی او روزل خوبو…..
  من پدرم و اجدادم نمازمون خوندیم و میخونیم . اغای هدایت خواه این تیتر خبرها رو میخونی ٪100
  تو را به جدتو ول کنیت ای گپل پیکه .
  در اخر بگم که هیچ من ای دنیا نی و فقط خل من سر بچیل ایما .
  لطفا تایید بفرمایید کامنت رو . جون هالوت نشونش بیه بویر جون.

 23. بویر گفت:

  باسلام اولآ تا سال 1394 و موقع ثبت نام برای نمایندگی مجلس مدرک ارائه شده به فرمانداری بویراحمد توسط اقای هدایت خواه کارشناسی ارشد بود اما از سال1382 که ایشان پا به این عرصه گذاشته لقب دکتر را یدک میکشد که این مسئله خود جرم است کما اینکه ایشان یکی از نمایندگانی بود که به خاطر مدرک کردان وزیر کشور را استیضاح وبر کنار کردند در ثانی ایشان را که بسیار آدم ساده زیست و بدون متملق و انقلابی میدانید و کارهای ایشان غیر تبلیغاتی و فقط در راه رضای خدا میباشد چرا در توزیع انواع خوراکی و سایر ملزومات بین مستمندان فیلم برداری واز طریق صدا وسیمای میلی بارها پخش میشود .ایشان چرا در تمامی صحبتهاش و کارهایش ریا کاری وفرافکنی میکند و بدون هیچ دلیل و مدرک به افراد تهمت میزند .دورانی که ایشان نماینده مجلس بود دوران طلایی بود .بدلیل اینکه ایشان وآقای احمدی نژاد و کلآ مجلس وشورای نگهبان ورهبری وسایر ارکان نظام با هم هماهنگ و بیشترین فروش و درآمد نفتی را کشور داشت.ایشان چکار برای مردم محروم این استان انجام داد بجز اینکه بقیه نمایندگان برای حوزه انتخاباتی خویش تلاش واعتبارات میگرفت وایشان برای فلسظین,لبنان ,سوریه و… درخواست اعتبار میکرد انگار که نماینده غزه ,لبنان در مجلس است نه نماینده بویر احمد.جناب آقای هدایت خواه لطفآ برای یکه بار که شده همه مسائل راشفاف سازی کن و مدرک تحصیلی خود را منتشرکن.

 24. سید رضا گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت سایت بویر نیوز عزیز چند مطلبی را خدمت شما بیان میکنم .اولا اینکه استان قدس در حال خدمت رسانی با استان است چه اشکالی دارد جز برای خدمت به استان امده. و بعدش اقای زارعی چه کار کردند تو این ۸ سال راستی پتروشیمی بویراحمد کجاست . راه اهن کجاست . ود راخر خواهشا برای پوشاندن بی کفایتی اقای زارعی هر مطلبی رو ننویس . والا زارعی چه رویی دارره اگه انتخابات بخواد شرکت کنه

 25. ناشناس گفت:

  در جواب سید رضا معلومه تو هم جیره خوار هدایتخواه هستی یا هم یه جاییت سوخته به قول مرید هدایت خواه اون احمدی نژاد آب رو بریز جایی که میسوزه

 26. ناشناس گفت:

  اولا تشکر میکنیم از اقدام بسیار خوب و خداپسندانه بویرنیوز و مدت زیادی هست که در تمام محافل و مجالس از اقدام بسیار یکطرفه صدا و سیما برای هدایت خواه مردم بشدت انتقاد میکنند و حتی تعدادی از جوانان در حال تنظیم نامه واسه ریس صدا و سیمای کشور هستند و اما جناب افشار نیا تورا به این ماه ربیع الاول قسمت میدیم اجازه نده شبکه دنا شبکه خاص یا فرد ویا یک گروه شوند این مردم زیر بار ظلم وبی عدالتی شاه خائن نرفتند ولذا قطعا بی عدالتی را برنمی تابند به امید اجرای عدالت در شبکه دنا

 27. لوداب گفت:

  بیایدبه نتایج انتخابات چه ریاست جمهوری ومجلس نگاه کنیدهرکاندیدی راصداوسیماازش حمایت کرده معمولاشکست خورده است….بزارهرروزستارهدایتخواه رابیاره….

 28. معلول گفت:

  مگه آدم بیکاره شبکه دنارانگاه کنه….بخداتوخونه من شبکه دناراحتی یک دقیقه نگاه نمی کنیم..

 29. گودرزی گفت:

  آقای هدایت خواه اگه راست مگه به فکر همه مردم باشه نه فقط گروه خود قرآن من کیسه وش نیکنه بعد گدایی می کنه میرود کربلا هم این هزینه بده به فقرا تا کی ریا کاری

 30. غریب گفت:

  واقعا جای تاسف داره هنوز منتظر زارعی نشستید دوستان هدایتخواه زمانی هم که نماینده نبود فعال فرهنگی بود نیازی نیس برای آمدن در عرصه انتخابات از کسی اجازه بگیره شما چرا اینقدر میترسیداز هدایتخواه اگه عرضه دارید نمایندتونو بفرستید یک بار پشت تریبون مجلس مردم ببینند میدونم که حسرت به دل میمونید که زارع تو مجلس حرفی بزنه،چرا اگه هزار بار زارع بیاد تو برنامه ها طرفداران هدایتخواه اعتراض نمیکنند چون ازش حساب نمیبرن،سی باقر کیه کسی که بعداز نمایندگی حاضرنشد مروم بویراحمد را ببینه کسی که زارع را نماینده کرد واین اوضاع درست شده،ولی خوب میدونم هدایتخواه نماینده هم نباشه همیشه هست ولی زارع بعداز نمایندگی….

 31. بنیامین گفت:

  هدایت خواه دیگه واسه مردم دیگه تکراری شده مردم دیگه کار به سخنرانی امثال هدایت خواه ندارد دوره هدایت خواه و امثال او گذشته

 32. هیس گفت:

  متاسفانه آقای هدایت خواه میخاد هر طور که شده در صحنه باشه ای کاش زمانی که نماینده بودن و بودجه های استانو هم برگشت میزدن بفکر محرومین استان بودند خسته شدیم از این شومن بازیای تبلیغاتی آقایون و صداو سیمای میلی

 33. پزشک گفت:

  وای به حال شهری که حاکمش مرغ ابی بود.شناخوب بلده.
  فعلا بدارافاضات قبلیت ازیادجوانان بره .امثال جنابعالی دیگه به دردامروزنمیخورین .

 34. ناشناس گفت:

  به خدا مظلوم تر از هدایت خواه وجود ندارد خدا را شاهد میگیرم حتی زمانی که حاجی نماینده بود همین کسانی که صدا و سیما را خانوادگی از روستاهای اکبر آباد و علی آباد و ….آباد قبضه کرده اند حتی نظرات مردم که موافق مسایل دینی بود را حذف میکردند حالا که مردم دارند از خواب غفلت بیدار میشوند به برکت اربعین و دارند میفهمند مانند کوفیان و توابین که گول دنیا طلبان و میلیاردر ها را خوردن و دارند به سوی راستی و صداقت و دفاع از کیان شهر و دیارشان میروند بد خواهان احساس خطر کرده و حتی مسایل فرهنگی و تربیتی را به انتخابات دو سال دیگر ربط میدهند تازه مگر کل شبکه و روزنامه ها و سایت ها و ادارات و کشور در اختیار تاجگردون و زارعی نیست پس از چه میترسید و اگر نمی ترسید پس از دین و تربیت و فرهنگ دینی و راستی و وحدت مردم در هراسید

 35. ناشناس گفت:

  پول مردم در استان قدس را در یک فرایند غیر قانونی میارن با منت بین دوستان خودشون توزیع میکنند و به این کار هم افتخار میکنند کشور ما که به این روز افتاده نتیجه چینین اقداماتی است

 36. ق گفت:

  خدایی در. قرن بیستم با این همه اگاهی،برای مردم ما ننگ استکه هدایت خواه و امثال ان بخواهند فرهنگ سازی کنند
  قحط الرجالی است مگه

 37. دنا گفت:

  باتوجه به اینکه اقای هدایتخواه مسؤلیت دفتر استان قدس را در استان کهکیلویه و بویراحمد بر عهده دارند چنانچه در انتخابات اینده کاندیدا شود خواسته یا ناخواسته کمک های این دفتر بر افزایش ارا ایشان اثر دارد. و این حرکت خدمت به امام نیست بلکه خیانت و سواستفاده از برکات امام دارد.
  حضور و یا عدم حضور ایشان بمنزله ازمونی یست که امتیاز تقوایش را مشخص میکند…. حضورش صالح بودنش را برای همیشه زیر سوال میبرد و برعکس….. چنانچه بخواهد در انتخابات اینده شرکت نماید می بایست از همین الان استعفا دهد تا شائبه ها بوجود امده ازبین رود

 38. ناشناس گفت:

  باتوجه به اینکه اقای هدایتخواه مسؤلیت دفتر استان قدس را در استان کهکیلویه و بویراحمد بر عهده دارند چنانچه در انتخابات اینده کاندیدا شود خواسته یا ناخواسته کمک های این دفتر بر افزایش ارا ایشان اثر دارد. و این حرکت خدمت به امام نیست بلکه خیانت و سواستفاده از برکات امام دارد.
  حضور و یا عدم حضور ایشان بمنزله ازمونی یست که امتیاز تقوایش را مشخص میکند…. حضورش صالح بودنش را برای همیشه زیر سوال میبرد و برعکس….. چنانچه بخواهد در انتخابات اینده شرکت نماید می بایست از همین الان استعفا دهد تا شائبه ها بوجود امده ازبین رود

 39. دناا گفت:

  اگه چهره خاص و فرهنگی مد نظر دوستان است که در این سطح کار مردمی و فرهنگی انجام داده معرفی کنید تا به صدا و سیما دعوت بشه .
  چرا بعضی از دوستان مغرضانه قضاوت میکنن؟

 40. ناشناس گفت:

  عجب بعضی ها بدبخت هستند وقت خود را برای شبکه نسا میگذارند

 41. مرد دنا گفت:

  بترکه چشم حسودان کوتاه نظر و تنگ نظر که چشم دیدن یک انسان وارسته صادق بی ریا فرهنگی سیاسی را ندارند هدایت خواه چه مدرک دکترا داشته باشه چه نداشته باشه برای بویراحمد یک دکتراین تمام عیاره از جنس مردم ایشان هیچ ابایی از شرکت در انتخابات ۹۸ ندارند می آیند و چه رای بیاورند و چه نیاورند بازهم در کنار مردم هستند و مثل بعضی ها نیستند که پشت پرده و با معامله گری مردم بویراحمد را بیراه و گمراه نمایند. در دولت بی تدبیر و ناامید با وجود نماینده هایی مثل نماینده حال حاضر بویراحمد باید هم دلار تا مرز ۲۰۰۰۰ هزار تومان پیش رود احتکار بیداد کند گرانی مردم را نابود کند مردم خسته شده اند خسته تر از همیشه ‌و انوقت شماها راه افتاده اید دنبال مردانی همچون هدایتخواه تا بی تدبیری اقتصادی و سیاسی یتان را بپوشانید. چرا از وضع خراب اقتصادی مردم صحبت نمی کنید قسم می خورم اگر این اوضاع اسفناک در دوران هدایتخواه رخ میداد همین شماها که بسان خوارج می مانید امثال هدایتخواه ها را به سلاخه می کشاندید.

 42. بیظرف گفت:

  انصافا مغرضانه می نویسید. مگه فعال فرهنگی نیست؟ مگه مسئول دفتر آستان قدس در استان نیست؟ مگه حرف ضد خدا و ائمه می زند؟ عده ای مغرض هر کاری ایشون انجام می دهد بیخود ایراد می گیرند اگه مبارز علمی و عقلی برای ایشون دارید معرفی کنید تا در یک برنامه قانونی همه بفهمند حرفی برای گفتن دارید. ایشون هم می تواند مثل انسانهای پایبن به قانون اساسی کاندیدای مجلس شود و اگه رای بیاورد حتما طرفدار داشته است. نقص های هدایت ها ومزایای ایشان را خودتان به تنهایی در برابر کلام ا… مجید با 290 نماینده فعلی مجلس ارزیابی کنید. مگه ایشون چه میگوید که عده ای برافروخته می شوند و توحین می کنند؟ همه می دانیم توهین مربوط به افراد ضعیف و ناتوان است.آنچه علنی گفته می شوداگه برعلیه کسی باشد بیاید و از خود با دلایل موثق دفاع کند.

 43. ناشناس گفت:

  زمان هدایت خواه با استانداری آقای حسینی کلی اعتبار برگشت خورد حتی از یک اداره دو میلیارد تومان خودم شاهد بودم.نفت ۱۲۰ دلار بود چکار کرد چرا پولیای که دست هدایت خواه است نمیده به جوان به عنوان قرض الحسنه تا ازدواج کنن .عملکرد زراعی را با شرایط بی پولی همه میبینن بدون ریا وهیاهو داره کار می کنه.تنها امید مردم هم بعد از خدا زراعی که رو در رو داره صحبت میکنه ریس صدا وسیما هم خودشو میزنه و خواهد رفت.مردم فکر هدایت دیگه به درد شما نمی خوره .

 44. ناشناس گفت:

  تا الان که خیری از هیچ کدوم از نماینده ها ندیدیم اینها نماینده طایفه خودشون بعد قوم و خویشی بودند نه نماینده تمام مردم فقط ریا کاری میکنند و هیچ چه زارع چه هدایت و چه سید باقرشون دنبال منافع خودشون هستند فقط نمیدونم چرا مردم از یه سوراخ چند بار گزیده میشن

 45. خدادادی گفت:

  ببخش فریدون هاشمی کییه که خودشو مقایسه میکنه با استاد هدایت خواه

 46. نانا گفت:

  حرف رو نمی خواد بابتش پول بدی همه می تونن حرف بزنن پشت تریبون مجلس رفتن و حرف مفت زدن که هنر نیست… هرکی عملکردش باید مشخص باشه نه حرفش. هدایتخواه فعلا میزان انقلابی بودن افراد رو مشخص می کنه و مانور می ده … اینم یه دورانیه تموم می شه….

 47. درود بر مرد دنا گفت:

  کامنت مرد دنا درود بر شرفت حقا که هم مردی و هم چون دتا استوار و پاک و زلالی و حرف دل همه ما را زدی و گرد و غبار را کنار زدی تا باغ زیبای حقیقت نمایان شود

دیدگاه شما