پنج شنبه 19 مهر 1397 - 14:30

سرانجام نام بیمارستان بزرگ یاسوج/(+اسم نهایی)

گروه اجتماعی- نام بیمارستان بزرگ یاسوج تعیین شد.

به گزارش بویرنیوز، پس از کش و قوس های فراوان و اعتراض گاه و بی گاه اهالی دولت آباد شهرستان یاسوج، اسم بیمارستان تغییر کرد.

«مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل» نام مورد پذیرش بزرگان درگیر در این موضوع است که در جلسه شورای تامین کهگیلویه و بویراحمد حاضر شدند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=291064
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. کاملا اشتباه کردین که بیمارستان دو اسمه کردین ازاین به بعد هراعتراضی تو هر موردی پیش بیاد باید همون خواسته براورده بشه

 2. بویراحمد

  وقتی اسم این بیمارستان بنام شهید جلیل شناخته شده و همه به این نام میشناسن چه اصراری به اون قسمت اولش بوده؟!

 3. خیلی مسخره است..یعنی تو این استان هیچ چیز سر جاش نیست..باید همون امام رضا میزاشتن..

 4. حالا بیمارستان شهید جلیل چه وقت افتتاح میشه

 5. لطفا پیگیری کنین نتایج ازمون شرکتی علوم پزشکی رو کی اعلام می کنن, و بیمارستان جدید کی شروع ب کار میکنه

 6. بزرگانش کیه جون خوت

 7. چه اسم مسخره ای …

 8. خدا رحم کنه

 9. تمام مشکلات استان حل شده بود فقط انتخاب نام بیمارستان اخریش بود که حل شد
  احمد الله

 10. تمام مشکلات استان حل شده بود فقط انتخاب نام بیمارستان اخریش بود که حل شد
  احمد الله

 11. اسم سرشون خرد بلن تا زیتر افتتاح وابو مردم بیچاره کمتر برن شیراز و…با ای وضع گرونی

 12. خخخخخخخخ یعنی چه ؟ کل کشور بهمون میخندن

 13. همه به نام بیمارستان ای مکان رو میشناسن

 14. مطمئن باشید تو نامه نگاری های اداری و وزارتی هم مینویسن بیمارستان شهید جلیل .

 15. سر تیتر خبر هم نام بیمارستان رو به کار برده

 16. واقعا افتضاح و مسخرس.این چه مسخره بازیه.میزاشتنش بویراحمد صد شرف به این اسم بهتره.

 17. اینم شد اسم. اسم باید یکی باشه ..

 18. خیلی مسخره بود

 19. بویر احمد

  خجججج

 20. چه ررررررررررررربطی داره!!!!!!!!!!!!!!🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

 21. با سلام. از زمانی که گروهی با عنوان ژن برتر در شهر یاسوج آن هم با استفاده از نام مقدس شهدا سعی در قالب کردن اسم و رسم خویش اند و متاسفانه راه پاک شهیدان و شهیدان پاک را جهت مطامع دنیوی خویش به بازی می گیرند به گونه ای که شاهد تبعیض در بین همان شهدایی هستیم که همه در شهادت از همدیگر سبقت می گرفتند ولی امروز شاهدیم بیش از چند بلوار، کتابخانه، فرودگاه، خیابان و مدرسه و…هنوز کیسه گشاد دنیاطلبان را پر نکرده آخه چرا در یک شهر برخی چندین مکان عمومی را با نام خویش قبضه کرده اند و آیا خون سرخ و پاک همه این شهدا برای ما فرق داره که زندگان و میراث خواران این گونه ولع دارند. خدایا عاقبت ما را به خیر کند … یاد همه شهدا به خیر و شهدای عزیز خودتان شاهدید پس قضاوت با خودتان

 22. بویراحمد

  آزمون شرکتی علوم پزشکی کلا باید منحل گردد همه معترضند.

 23. بعد از این همه کش و قوس گروهی اندیشمند . چه اسمی انتخاب کردن. به همون اسمی که کلنگش رو زدن زمین یعنی امام رضا(ع) میزاشتن جمع و جور و بدون بحث. دلشون خوشه اسم انتخاب کردن . تا جایی که ما میدونیم میگن بیمارستان آموزشی درمانی …. دیگه این مسخره بازی ها چیه

 24. بویراحمدی

  یه د چه مسخره بازیه یه مکان و دو اسم ایقد که درگیر اسم ای بیمارستان بییت درگیر امکانات و افتتاحش نبییت خوا وتو نخا

 25. به جای اسم گذاری برای بیمارستان مسولان استان بیان مشکلات استان از جمله کار را حل کنند.

 26. ایل بویر احمد

  واقعا مسخره بازی فردا هر کاری خواست داخل این شهر انجام بشه بقیه اعتراض میکنند اشتباه نکنید همان شهید جلیل یا بزرگمهر باشه بهتره داخل نامه های اداری جای دو اسم نیست

 27. همگی به خوبی می دنید که زمین ایم بیمارستان را اهالی دولت آباد نصفه بها اهدا کردند واگر نه اهالی دولت اباد بودند این زمین درحال حاضر خانه مسکونی کارمندان تامین اجتماعی بود پس با پیگیری اهالی دولت آبا این بیمارستان احداث شد .در همه جای ایران اسلامی رسم است اگر خیری مکانی را یا وقف کرد یا زمین اهدا کرد به احترام هان منطقه نامگذاری می شود .
  اولن دولت اباد از دیر باز بوده وهست واز اولین منطقه ای یاسوج بود دوما زمین این بیمارستان را هادا کردند وچندین شهید وجانباز واسیر تقدیم جمهوری اسلامی کردند وباید از همون روز اول به احترام شهدای دولت اباد به نام شهدای دولت اباد نامگذاری می شود ووقتی که اهالی دولت /اباد خود خواستار نامگداری شدن متاسفانه عده ای که به دنبال اختلا فبین مردم بودند ویا خواستند از مقام شهید سوء استفاده کنند نگذاشتند این نامگذاری صورت گیرد .
  سوما خانواده محترم شهید جلیل برای ما قابل احترم وباید وقتی اهایل دولت اباد پیگیر حقشان بودن خودشان باید عقب می کشیدند واعلام می کردند که بیمارستان باید به نام شهدای دولت آباد بشود نه اینکه از همه جا فشار بیارن برای نامگذاری این اسم .حالا هم که شده مجتمعی اموزشی شهدای دولت اباد وبیمارستان شهید جلیل باید خوشحال باشند وگرنه حق اهالی دولت آباد بود .شادی روح شهدای از صدر اسلام تاکنون وتجیل در فرج صلوات .

 28. خیلی کار زشتیه
  حالا فرض بر اینکه بخواهیم تاکسی بگیریم باید یک ساعت انرژی بگیریم ا اسم را تلفظ کنیم

 29. والا هیچ جای دنیا اینقدر برای انتخاب اسم یک بیمارستان کش و قوس نمیدن. بیمارستان بزرگی که قراره مقالات جهانی بده و در سراسر دنیا نام و نشون داشته باشه باید به اسم یک فرد شناخته شده و چهره بین المللی هم نامگذاری بشه. متأسفانه در دیار ما برای هرچیزی یک عده ای حق مسلم دارند. حالا اصرار بر نامگذاری اینچنینی به نفع هیچ گروه و قبیله ای نیست به خدا. باید اسمش رو میذاشتن حداقل بیمارستان ابوعلی سینا یا همون بزرگمهر تا قائله ختم می شد.

 30. ما که میگیم بیمارستان قرنی هرچه میخاید بزارید اینم مث فلکه ساعت

دیدگاه شما