یکشنبه 15 مهر 1397 - 21:51

خط و نشان رقیب جدید برای نماینده بویراحمد و دنا

گروه سیاسی- نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار شد/ / هیچ ارتباطی با نماینده بویراحمد و دنا ندارم، و اگر به انتخابات ورود کردم رقیب اول بنده همین نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا است.

نستوه درخشنده مدیرعامل شهر جدید علوی استان هرمزگان در پاسخ به سوال دانشجویی مبنی بر مساله انتخابات و موضع گیری سیاسی اش اینطور گفت: دو سال دیگر مانده تا انتخابات. ما در اینجا بر روی معضلات و مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت‌وگو و تبادل نظر خواهیم کرد.

وی افزود: این جلسه ما ارتباطی با انتخابات و مسائل سیاسی هم ندارد و اگر زمانی هم شرایط برای خدمت کردن به مردم فراهم شود، مطمئن باشید با تمام توان خواهم بود.

مدیرعامل شهر جدید علوی استان هرمزگان گفت: بنده هیچ ارتباطی با نماینده بویراحمد و دنا ندارم، و اگر به انتخابات ورود کردم رقیب اول بنده همین نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا است.

وی بیان کرد: اجازه دهید تا اندیشه‌ها تبلیغ شود و الان بحث توسعه، رفع مشکلات و موضوعات اشتغال و بیکاری است و قطعاً اگر اندیشه‌ها بیان شد، مردم خودشان بهتر انتخاب می‌کنند.

درخشنده‌پور ادامه داد: 4 سال گذشته بنده نبودم در انتخابات، بالاخره مجری برنامه و امثالهم شاید هم به نماینده رأی داده باشند. طرفداری از کسی جرم که نیست.

مدیرعامل شهر جدید علوی استان هرمزگان به مسائل سیاسی اشاره کرد و گفت: اصلاحات را در کشور قبول دارم و کشور نیاز دارد به اصلاحات و مقام معظم رهبری اولین شخصی است که اصلاحات در کشور را قبول دارد.

وی افزود: در جریان‌های سیاسی چه چپ و راست یک فرد را به عنوان عارف معرفی می‌کنند و می گویند که هر چه او گفت درست است. شما شخص‌ها را نبیند بلکه حرف‌های او را بشنوید. در کنار اصول، قرآن، دین و اسلام و ارزش‌ها بنده موافق اصلاحات هستم، اسلام و ارزش‌ها باید حفظ شوند، اما اصلاحات باید در کشور انجام بگیرد، اما اینکه بگویم در جریان سیاسی اصلاح طلبان هستم، دروغ گفته‌ام.

معتقد به اصلاحات هستم اما در جریان سیاسی اصلاح طلبان نیستم. معتقد به اصول‌ها و ارزش‌ها هستم، اما اینکه بگویم در جریان اصولگرایان هستم، نیستم.

من نمی‌توانم به شماها دروغ بگویم. من نمی‌توانم با این تعریف‌های موجود خودم را در بین جریان‌های سیاسی اصلاح طلب و یا اصولگرا ببینم. در جریان اصولگرایان گاهی فرد تندی همانند مصباح وجود دارد و در جریان اصلاح طلب همچنین. فکرم بنده تبعیت از رهبری و ولایت است، و معتقدم به اصلاحات در چارچوب نظر و فرمایشات رهبری. این نقطه نظرات بنده است، حالا شماها می‌خواهید مرا اصلاح طلب بدانید، یا اصولگرا و یا مستقل خودتان بهتر می دانید.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=290930
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. محمد گفت:

  خخخخ مکن ای صبح طلوع😭😭

 2. اصلاحات گفت:

  کاندید نشو رای نمیاری

 3. ناشناس گفت:

  این حرف دیگه قدیمی شده نه چپم نه راست . اصلا نیا

 4. سادات‌محمودی‌ازدربکلادت‌تا‌زیلایی گفت:

  درود‌بر‌دکتر‌درخشنده‌پور‌

 5. ناشناس گفت:

  به امید پیروزی وتوفیق روز افزون برای دکتر حاج نستور درخشنده پور مرد متخصص وکارامد دارای سوابق کلان مدیریتی در کشور

 6. تامرادی گفت:

  که بشین

 7. نگین تاجی گفت:

  تو گفتی وما هم باور کردیم…

 8. ناشناس گفت:

  ما اصلا شما را نمیدانیم

 9. شیر بچه زیلایی گفت:

  فقط زارعی

 10. میگن علی شما بگو خان گفت:

  فقط دکتر هدایت خواه .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  شوخی بود ناراحت نشین

 11. ناشناس گفت:

  کاش همه ما جرأت داشتیم همیشه با شجاعت حرفامون رو میزدیم درسته که مردم از چپ و راست خسته شدن ولی از محافظه کاری بیشتر خسته شدن
  مشکل ما جوونا رو خیلی ها خواستن حل کنن ولی فقط حرف زدن تا بارشون بار شد ما رو آدم حساب نکردن
  انتخاب ما اینبار کورکورانه نیست شاید کسی از جنس خود ما
  باید باشد ما دیگر برای کسی نان نمی شویم

 12. علي گفت:

  همين الان تكليفت مشخصه بگذار مردم بوير احمد تصميم خودشان را بگيرند

 13. ناشناس گفت:

  خخخخ؛اعتماد بنفس کی بودی تو

 14. ناشناس گفت:

  سربازان زارعي دستندركاران و مجريان جلسه بودند و انجمن اسلامي كه الكي هر مهماني را دعوت نميكرد اين دفعه به راحتي ايشونو دعوت كرد؟
  آبه نظر شما دستان پشت پرده كه در كار هستند به چه كسي تعلق دارد؟
  آيا مجري برنامه و بقيه كساني كه هر كدام سرباز شخص و كانديد ديگه اي بودند دم انتخابات هم حاضرم براي ايشون به پاي صندوق بيان؟يا دنبال اينن كه هدف خودشونو به ثمر برسونند؟؟

دیدگاه شما