دوشنبه 19 شهریور 1397 - 9:59

ناگفته های جالب از نقش دهراب پور در شورای شهر، مطالبی که مردم باید بدانند

گروه سیاسی – محمد رحیم دهراب پور در گفت و گو با یکی از رسانه ها به انتقاد چند باره از شهردار یاسوج و اعضای شورا پرداخته است.

به گزارش بویرنیوز، عضو شورای شهر یاسوج در این مطلب (از اینجا بخوانید) ضمن انتقاد تند از ایجاد ترکیب اقلیت و اکثریت و ضعف عملکرد شورای شهر یاسوج، شهردار یاسوج را به باد انتقاد گرفته است.

پیرامون مطالب و انتقادات این عضو محترم شورای شهر یاسوج اشاره و یادآوری چند نکته قابل توجه خواهد بود.

جناب دهراب پور احتمالا نمی دانند خود هم اکنون عضو شورای شهر یاسوج است و پس از یکسال از انتخاب شدن توسط مردم، می بایست بجای تیپ طلبکاری گرفتن و منتقد بود به مردم درباره عملکرد خود در شورا توضیح دهد.

آقای دهراب پور بشدت از ماجرای شکل گیری اقلیت و اکثریت در شورا انتقاد کرده و آن را عامل بدبختی شهر و شهرداری دانسته است.

شاید دهراب پور بخاطر ندارد اما مردم خود بخاطر دارند که وی از همان ابتدای تشکیل شورا بنای اقلیت اکثریت را بنا نهاد و به گونه ای با 4 عضو شورا هم قسم شده بود که حتی آنها را از صحبت و نشستن با دو عضو دیگر نهی کرده بود بگونه ای که بارها در سایت بویرنیوز نسبت به این رویه هشدار داده شد.

برای اثابت موضوع رجوع به مصاحبه دهراب پور قابل توجه است که می فرماید: لذا پنج نفر وقتی هیئت رئیسه را تشکیل دادند، بنده در رابطه با شهردار طرحی دادم که این طرح را بعدا در تهران ،مشهد، و شیراز اجرا کردند.

در حالی که اعضای شورای شهر یاسوج 7 نفر هستند چطور ایشان با 5 نفر اعضای هیات رئیسه را تشکیل داده و بانی این تشکل 5 نفره و خارج کردن دو نفر از اعضا فکر نمی کرد خودش کمی بعد در اقلیت محض باشد.

واقعیت این است که دهراب پور شورا و شهردار را نردبانی برای نمایندگی می خواست که برایش میسر نگشت.

اما همانطور که در قران کریم هم آمده ” وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ ” (و آنان دست به فريب زدند و خدا هم مكر كرد و خداوند بهترين مكر كنندگان است.) و این وعده الهی است که در ماجرای شورای شهر به وقوع پیوست.

جنابعالی هم شهردار سابق و هم شهردار فعلی را ناکارآمد می دانید و با این ادبیات در تلاش برای تخریب نیروهای توانمند منطقه هستید، احتمالا آن فامیل نزدیک جنابعالی که تلاش داشتید به کرسی شهرداری بنشیند فرد توانمندی بوده است.

بهتر است با مردم صادق باشید و بگویید در همان جدول و امتیار بندی که خودتان طراحی کردید شهردار فعلی بیش ترین امتیاز را کسب کرده بود.

دشمنی شما با شهردار فعلی عجیب نیست چرا که در گذشته و در ماجرایی دیگر نیز تا توانستد علیه ایشان اقدامات تخریبی انجام دادید و اصولا در منش شما کسی نباید بالاتر از شما سخن بگوید و اگر گفت مورد غضب قرار می گیرد.

ماجرای حمایت شما از هدایت خواه و دوباره مخالفت با ایشان و سپس حمایت شما از زارع و مخالفت با ایشان و بالعکس نمونه خوبی از سیاستمداری شماست که پیش روی مردم شریف یاسوج قرار دارد.

و دست آخر هم در واپسین فعالیت سیاسی خود قبل از انتخابات ریاست جمهوری، دلخوش به دیدار و عکس یادگاری با محمود احمدی نژاد سعی کردید خود را نزدیک به وی نشان داده و بصیرت سیاسی و عمق ولایتمداری خود را به رخ بکشید.

جناب دهراب پور عزیز باور کنید انتخابات تمام شده و امروز شما باید به حامیان و مردم شریف یاسوج پاسخگو باشید و اگر نمی توانید نقش مثبتی ایفا کنید لااقل کارشکنی نکیند تا کار شهرداری پیش برود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=289992
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. دهراب پور شخصیتی پاک سالم و ولایتمدار است

 2. درود بر حقانیت بویر

 3. ایشون جا پر کن جوانان هستن بابا بازنشسته شدی برو استراحت کن ممنون اگه کار کردی تا الان ده انجام دادی

 4. درود بر حاج محمدرحیم دهراب پور

 5. مقدم رو نمیشناسم ولی همین که دهراب پور تخریبش کرده یعنی ادم خوبیه، دشمن هر کی باشه ادم خوبیه

 6. احسن احسن

 7. هیچ وقت مالی نبود اینو

 8. محمدصادقی

  درغگو حافظه ضعیفی داره اقای دهراب پور
  چوب خدا هم صدا نداره
  فامیل خودت هم چشم دیدنت رو ندارن

 9. دهراب پور فرصت طلب است و سرش درد نمی کند مردم چه بر سرشان بیاید

 10. اتفاقا دهراب پور در انتخابات قبلی مجلس با زارع بود ولی به ظاهر با هدایت….. منفعت طلبی و دوروحیه بودن دیگر کافی است

 11. عکس گرفتن با احمدی نژاد هم افتخاری بود که نصیب همه کس نمی شد

دیدگاه شما