یکشنبه 18 شهریور 1397 - 15:13

ستار هدایت خواه: احمدی نژاد یک مرده سیاسی است!

به گزارش بویرنیوز، ستار هدایت‌خواه گفت: احمدی‌نژاد باتوجه به مواضعی که در یکی دوساله اخیر اتخاذ کرده عملا در عرصه سیاسی حیاتی ندارد و مرده است.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تحرکات رئیس جمهور سابق در راه‌اندازی سفرهای منطقه‌ای را به این دلیل دانست که احمدی‌نژاد با راه‌اندازی این سفرها می‌خواهد حیات سیاسی داشته باشد اما دیگر این اتفاق رخ نخواهد داد.

وی رفتارهای احمدی‌نژاد در یک‌ساله اخیر را مورد تایید‌ رسانه‌های بیگانه دانست و افزود: حرف‌های احمدی‌نژاد و تبلیغاتی که راه می‌اندازد همسو با جریان معاند علیه نظام است.

نماینده اصولگرای مجالس هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ها خیلی نباید به احمدی نژاد بپردازند و وی را بزرگ کنند، ادامه داد: اگر رسانه ها به احمدی نژاد نپردازند خود به خود فراموش می‌شود.

احمدی‌نژاد می‌خواهد فراموش نشود

هدایتخواه با تاکید براینکه احمدی نژاد بدنبال این است تا بر سرزبان‌ها بیفتد، اظهارداشت: بلاتشبیه و شاید بی‌جا هم نباشد می گویند برخی، مرگ بر رجوی‌ها را بر در و دیوار خود منافقین می‌نوشتند تا رجوی‌ها فراموش نشود ؛ احمدی‌نژاد هم می خواهد فراموش نشود در حالی که درست برعکس آن در حال اتفاق افتادن است .

وی با اشاره به معیار ولایت‌مداری رئیس جمهور سابق ایران، ادامه داد: احمدی‌نژاد تا موقعی که در مسیر ولایت  گوش به فرمان ولی و در رکاب ولایت باشد، مورد توجه ما است ولی از زمانی که از مسیر ولایت جدا شد در نظر جریان ولایی و انقلابی فاقد هرنوع ارزش است.

نماینده اصولگرای مجالس هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: هر فرد را به میزان ولایی بودنش ارزیابی می‌کنیم و برهمان اساس، موضع گیری های‌مان در تقابل افراد، گروهها و جریان ها بستگی به نسبت شان به ارتباط با ولایت دارد و اگر کسی به هر دلیلی منحرف شود از نظر ما فاقد هرگونه ارزشی است.خبردنا

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=289944
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. مومنیان .اولاد علی مومن گفت:

  دکتر افتخاری…. یادمون نرفته که براش هفت روز روزه میگرفتی و میگفتی ایشون نماینده امام زمانه حالا که محمود جون نیست ومیدونی دیگه تموم شده اینو میگی .کار مردانه ای نیست

 2. رضا مرغی گفت:

  چیزی شبیه خودت😊

 3. تاج بویراحمد گفت:

  تو ک عاشقش بودی چی شد ک این رو میگی ؟؟؟ادمایی مث شما یا قدرت تصمیم گیری ندارن یا دنبال منافعشونن.

 4. عرفان گفت:

  خودتم خیلی سعی داری فراموش نشی دکی

 5. همشهری گفت:

  معیار تقواست یا ولایت!!؟؟

 6. سجاد گفت:

  احمدی نژادنبود توهم مالی نبودی فراموش کردی ک تودولت احمدی نژاد چه امتیازایی بهت داده شد

 7. ناشناس گفت:

  خخخخخخخ. برو همون اصولگرایان همیشه بازنده رو بچسب

 8. احسان ج گفت:

  خود شما هم یک مرده سیاسی و یک مهره سوخته هستی.

 9. گندمی گفت:

  اخی اخی سی کر سیاستمدار شما کی هستید؟؟؟

 10. شهروند گفت:

  احمدی نژاد خیلی انسان خوبی هست

 11. امین گفت:

  عالی بود احمدی نژاد اصلا قابل اعتماد نیست

 12. همیار طبیعت گفت:

  اها چون رایسی می خواهد بیاید احمدی نژادخوب نیست اره نمک ونمکدان با هم چه فرقی دارن

 13. بویراحمد گفت:

  خودت یه زمانی وکیل الدوله احمدی نژاد بودی

 14. سالار گفت:

  مردمی نژاد در قلبهای ما جادارد

 15. ک ک_ا گفت:

  چندروزپیش که احمدی نجات اومدند بهمئی سخنرانی کردند قیمت سکه ،ارز،وطلا پایین آمده حتی اختلاسی هم تاالان نشده میگن علتش اینه که مجلس تعطیل هست الهی مجلس تا یک سال دیگر باز نشه .

 16. کمانگیر گفت:

  درود بر دکتر احمدی نڑاد پاک دست…جناب نان به نرخ روز خوردن خیلی بهت میاد

 17. ناشناس گفت:

  خود شما هم می خواهید با این فرافکنی ها فراموش نشوید

 18. علی گفت:

  باسلام خدمت دوستان عقده ای که از روی نادانی تهمت و افتر ا به یه شخصیت ملی وفر املی توهین میکنند ملاک انتخاب اقای احمدی نزاد اون موقع ولایت مداری ایشون بود وقتی از فر مان رهبر ی سر پیچی کر دند هم از نظر رهبر ی مرود شدند وهم از نظر جریان اصول گر ا

دیدگاه شما