یکشنبه 21 مرداد 1397 - 13:27

واکنش زارعی به وعده های انتخاباتی زودهنگام برخی نامزدها/ کنایه استاندار به عملکرد دولت احمدی‌نژاد

گروه سیاسی- اگر فردی امد و سینه چاک کرد و ادعا کرد  بفکر مردم است و بقیه مسئولین بفکر مردم نیستند باور نگنید زیرا عمل با سیاسیت باید توام باشد .

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در لوداب گفت : بخش لوداب در دو حوزه نیروی انسانی و کشاورزی مستعد ترین بخش استان است .

به گزارش بویرنیوز،دغلام محمد زارعی بیان کرد: امیدواریم با تقسیمات کشوری این منطقه از بن بست خارج شود و با شهرستان شدن، لوداب یکی  از ممتازترین بخش هایاستان خواهدبود .

وی ادامه داد:در سه چهار سال گذشته این منطقه در برخی از حوزه دارای بیشترین مشکلات بود که  در بخش راه در دو سال گذشته بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان راه جاده ساخته شده است.

وی گفت : ممکن است بدلیل کوتاهی و سهل انگاری  مشکلاتی هم وجود داشته باشد اما دلیل نمی شود که بخاطر مشکل کوچک تمام خدمات نظام را زیر سوال ببریم.که فقط در یک مورد بیش از دویست میلیارد برای راه روستای در این منطقه هزینه شده است .

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : بدلیل مسائل کاری از سال ۶۲  تاکنون به لوداب سفر می کنم که در زمانی این بخش هیچ امکاناتی نبود حتی  آب مصرفی قابل شرب نبود  که بیش از ده میلیارد برای آبرسانی روستایی در حال اجرا است .

غلام محمد زارعی عنوان کرد: مسئله گازرسانی بیش از ۲۶ رووستا در این بخش  گاز رسانی شده است و اکنون نیز در این بخش گازرسانی برای ۱۵ روستای این بخش در حال اجرا است که مجموعا بیش از ۴۰ روستا عملیات گازرسانی با تمام شده یا درحال اتمام است.

زارعی با اشاره به اینکه در سه موضوع گاز، آب و راه کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است بین کرد: بهترین و مجهزترین سالن ورزشی در این منطقه احداث شده است اما اگر فردی آمد و سینه چاک کرد و ادعا کرد  بفکر مردم است و بقیه مسئولین بفکر مردم نیستند باور نگنید زیرا عمل با سیاسیت باید توام باشد .

وی گفت : گفتن حل مشکلات، راحت است اما با شرایط موجود عمل کردن به همه آنها کار بسیار دشواری است .

زارعی ادامه داد : در گذشته با کوچکترین باد و باران برق  این منطقه دچار قطعی می شد که با پیگیری مشکلات حل شد  و همین امروز جلسه شورای اداری مصوباتی خواهد داشت که با همت استاندار پی گیری خواهیم کرد.

در ادامه استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان اینکه صلاح نیست مدیرانی که برای حل مشکل مردم آمدند اینطور چند نفر بخاطر منافع شخصی جو را متشنج کنند، اظهار داشت: اجازه ندادیم پروژه های اجرایی مان متوقف شود، پروژه ها در حوزه آب و راه و حوزه های مختلف در حال فعالیتند.

علی محمد احمدی گفت:  شما چهار دهه قبل همین حوزه را در نظر بگیرید، آیا منابع در اختیار ما هست و کوتاهی میکنیم؟ در قدیم شرایطی بوده نفت بالای ۱۲۰ دلار بود، الان متوسط ۴۰ تا ۵۰ دلار می فروشیم.

وی گفت: تلاش ها در زمینه آب و جاده و آموزش آن زمان بیشتر بود یا الان که دولت در این شرایط مشکل اقتصادی است؟

استاندار گفت: عزیزان ما بیش از هر کسی دغدغه شما را داریم، این نظام و امکانات متعلق به همین مردم است، امید دارم با صبوری، برادری و منطق در کنار هم باشیم و حل کنیم، خوشحال میشیم با خوش رویی مشکلات را به ما بگویید، برای همین هم به میان شما آمدیم.

احمدی ادامه داد: مسیر یاسوج به لوداب را تقویت میکنیم هم استاندارد سازی و پیشرفت فرایند اجرایی پروژه، در بخش آبرسانی به مرکز بخش و روستاها به صورت جدی دنبال می‌کنیم.

وی گفت: اینجا مهد کشاورزی و دامداری است، اصلاح الگوی کشت و کشاورزی را از طریق جهاد کشاورزی دنبال می‌کنیم، البته زیرساخت هایی از جمله سد مخزنی این منطقه نیاز هست.

در راه های روستایی منابع خوبی داریم حرکت می‌دهیم، راضی از وضع موجود نیستم

احمدی افزود:همه استان را خانه خودمان می‌دانیم و خوشحال میشیم روزی مردم این استان از همه خدماتی که دیگر مردم کشور برخوردارند ، بهره مند شوند.

احمدی البته به سفرهای استانداران گذشته هم کنایه زد و گفت: سفرهای ما به همین جا ختم نمی شود، همه مصوبات را بررسی میکنیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288552
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. لر گفت:

  درود بر امیرکبیر

 2. ناشناس گفت:

  جناب استاندار. ۹میلیارد دلار گم شده. علی برکت اله

 3. لودابی ناب گفت:

  ای توبمییری نه او تو بمیریه

 4. ًًًً.... گفت:

  بویر نیوز کی گفته احمدی به دولت احمدی نژاد کنایه زده، احمدی با احمدی نژاد و دولتش چکار داره که نبش قبر کنه، هر چی در توان داره خودش انجام میده و کاری به گذشته و خاتمی و هاشمی وواحمدی نژاد و.. هم نداره، دوست داری یه عده بیان بگن روحانی و دولتش چکار کرده که به احمدی نژاد کنایه می زنید

 5. ناشناس گفت:

  شما که قرار بود با کلید تدبیر همه مشکلات را حل کنید حاجی ،چه وابی

 6. 1 گفت:

  بگذارید مردم بگویند. شما که عملکردتان مثل روز روشنه

 7. بویراحمد گفت:

  ما که چیزی از شما ندیدیم.

دیدگاه شما