پنج شنبه 18 مرداد 1397 - 16:19

سمت جدید مدیرکل سابق محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان حفاظت زیست دولت دوازدهم، مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام شد.

به گزارش بویرنیوز، سیداسدالله هاشمی از مدیران جوان اصلاحات که حدود سه سال مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلوبه و بویراحمد را برعهده داشت طی حکمی از سوی عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دولت دوازدهم تدبیر و امید به عنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام منصوب شد.

آئین تودیع و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام قرار است هفته آینده برگزار شود اما فعالیت اداری هاشمی در مسوولیت مدیرکلی حفاظت محیط زیست این استان از روز شنبه هفته آینده بیستم مردادماه جاری شروع می شود.

هاشمی در دوران مدیرکلی حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش‌های فراوانی برای رفع تصرف اراضی زیست محیطی توسط متخلفین، جمع آوری کارگاه‌های آلاینده،تخصیص اعتبارات کلان برای صیانت و گسترش مناطق حفاظت شده، افزایش آمار وحوش و همچنین ارتباط گسترده با مردم بویژه بومیان مناطق حفاظت شده جهت حفاظت از مناطق حفاظت شده در این استان کرد.

ارتباط مستمر و پاسخگو بودن هاشمی با رسانه ها نیز از جمله دلایل موفقیت‌های وی در استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می آید.

وی اکنون جایگزین مازیار سلیمان نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام شده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288436
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. فرج زاده گفت:

  جناب مهندس هاشمی عزیز
  ضمن عرض تبریک و
  ارزوی توفیقات روز افزون در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و توجه و تلاش روز افزون در خدمت به نظام مقدس اسلامی و محیط زیست به شدت مورد غفلت قرار گرفته مناطق زاگرس نشین بالاخص استان ایلام

 2. سجادی گفت:

  این انتصاب میمون و خجسته را حضور حضرتعــــــــــــالی تبریک و تهنیت عـــــــــــــــرض نموده و برای آن عزیز توفیقات روز افزون را از خداوند منان مسئلت می نمائیم.

 3. مهندس گفت:

  امبلا نوبت ایلام وابی و هنرنمایی ناهنجار مدیرکل محترم.

 4. زماني موردراز گفت:

  با سلام و تبريك به مهندس هاشمي عزيز انشالله مثل هميشه موفق باشي

 5. محمود گفت:

  به ما چه

 6. ناشناس گفت:

  آخ وبخت ایما

دیدگاه شما