سه شنبه 16 مرداد 1397 - 17:24

لزوم پاسخ گویی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به افکار عمومی/دلیل دفاع از مدیری که جاسوسی برای رقیب روحانی و اختلاس را در کارنامه دارد چیست؟

گروه سیاسی- استاندار در نشست با بانوان فوتبالیست گفت: هم مدیرکل ورزش می‌ماند و هم بازیکنان شما باید به تیم‌های دیگر بروند تا شاهد رشد و پیشرفت آن‌ها و بلندآوازه شدن نام استان باشیم و انشاءالله آقای علوی تا زمانی که شماها قله کوه‌های همانند دنا را فتح کنید، کنار شماها می‌ماند.

در این نشست علی محمد احمدی استاندار با تاکید بر ثبات در مدیریت ورزش و نگاه حرفه‌ای به این بخش بر ماندن محمدتقی علوی تاکید کرد و گفت: علوی در کنار شما ورزشکاران می‌ماند.

 

به گزارش بویرنیوز، این ها بخشی از سخنان علی محمد احمدی؛ در نشست با زنان فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمد بود که به صورت جانانه از علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان دفاع کرد و ادامه حضور وی در اداره ورزش و جوانان استان را حتمی خواند.

از درخواست ها و حواهش های مکرر علوی از زنان فوتبالیست برای تمجدید و تعریف از وی در حضور استاندار که بگذریم، چند نکته در این جا قابل ذکر است:

* مدیرکل ورزش استان پیش از این نشان داده که دلبستگی خاصی به دولت تدبیر و امید ندارد، این را فایل صوتی منتشره از مدیرکل که در آن به جاسوسی برای ستاد رئیسی می پردازد به خوبی گواهی می دهد.

* هنوز مدت زمان زیادی از حاشیه سازی آن فایل صوتی لو رفته نگذشته که حالا در خبری تاسف بار دادستان قزوین اعلام کرد: مدیرکل و معاون سابق اداره ورزش و جوانان قزوین به جرم اختلاس و تقسیم نامتعارف مبالغی بین خود بازداشت شدند و سپس با قرار وثیقه آزاد شدند

دادستان قزوین گفت: پرونده این افراد در مرحله تحقیقات است و به زودی نتایج آن اعلام می شود.

به گزارش بویرنیوز، استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید به افکار عمومی پاسخ دهد دلیلش برای حمایت از فردی که هم متهم به جاسوسی برای ستاد رئیسی که رقیب شاخص رئیس جمهور است و از طرفی در روزهای اخیر به جرم اختلاس بازداشت شده و پرونده ای در این زمینه دارد، چیست؟

از علی محمد احمدی بعنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان انتظار نمی رود بدون تحقیق و بررسی اینطور از یک مدیر حمایت کند آنهم فردی که اینچنین حواشی پیرامون خود دارد و انگ خبرچینی برای اردوگاه رقیب و جدیداً هم پرونده ای در زمینه اختلاس را در کارنامه خود دارد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288369
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  فقط در یک هیئت در شهرستان دنا حدود سی میلیون پول را بدون رعایت قوانین واریز و برداشت کرده اند
  یکی هم نیست پرسش کنه و بازخواست شون کنه

 2. ناشناس گفت:

  چون معاونین استاندار را گذاشته رئیس هیأت های ورزشی استان پس استاندار و معاونینش دارن ازش حمایت میکنند.

 3. ف گفت:

  مدیر روحانی هستش حالا که گندش درومده میگی رقیب
  اگه اینجوریه خاوری هم مدیر خاتمی بود هم مدیر و طرفدار هاشمی بود برو سوابقش رو بخون

 4. یادایامح گفت:

  آخی و بخت ایران و استان ایما

 5. قشقایی متحد""" گفت:

  این اصلاحطلبان استاد پاک کردن صورت مساله هستند

 6. رضا گفت:

  هرکی دردی میکنه پست بهتری میگیره
  این اقا پست براش مهمه، سیاست حالیش نیست

 7. حسن گفت:

  اگر اختلاس کرده بزودی بر کنار می شود، استاندار که از اختلاسگر بودن یا نبودن این شخص اگاهی نداشته، اگر اثبات شود با استاندار یا بدون استاندار باید بر کنار شود و فکر نکنم استانداری که شعارش مقابله با رانت و اختلاس می باشد بخواهد با یک اختلاسگر کار کند

 8. مهندس گفت:

  دلیلش اینه که خود استاندار هم همراع دولت نیست.

 9. ورزشکار گفت:

  بیچاره این استان که هر چه آدم دزد و ناتوان است باید بیایند و از گروه جوانان توانمند این استان بالا بروند. جناب استاندار مگر قحط الرجال است که فرد را آورده اید بر سر بچه های این استان

 10. .... گفت:

  وقتی استاندار آقای مرادی مدیرکل دفترش و سه معاونش رییس 4هییت هستن باید هم از مدیرکل ورزش دفعال کنه

 11. علی گفت:

  یسنا/ مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با تکذیب بازداشتش به اتهام اختلاس گفت: هیچ اختلاسی در کار نبوده و تنها مبلغ ۵۰ میلیون تومان از بودجه اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین را در سال ۹۵ به عنوان پاداش به ۳۰ تا ۴۰ نفر از کارکنانش پاداش داده‌ام.
  مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی مطرح شدن موضوع بازداشتش به اتهام اختلاس اظهار کرد: من سال ۹۵ با هماهنگی معاونت مالی اداره کل مبلغ ۵۰ میلیون تومان به کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین که نزدیک ۳۰ تا ۴۰ نفر بودند، به خاطر زحمات یک ساله‌شان پاداش دادم. این کار را به خاطر افزایش انگیزه کارکنانم و در پاسخ به زحمات‌شان انجام دادم و اسناد تمامی مبالغ واریز شده به حساب‌شان نیز موجود است.
  وی افزود: متاسفانه در رسانه‌ها دیدم که به اشتباه از این کار را به عنوان اختلاس یاد کرده‌اند گویی که مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از بیت‌المال را بالا کشیده‌ام. اینکه می‌گویم من این مبلغ را با معاون خودم تقسیم کردم کاملا کذب است و اصلا چنین چیزی نبوده است. طبق قوانینی که وجود دارد این مبلغ ۵۰ میلیون تومان به حساب یکی از هیات‌های استانی واریز و سپس با سند به حساب کارکنان واریز شد.
  مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با بیان اینکه مبلغ ۵۰ میلیون تومان را به صورت کامل بازگردانده است گفت: چند ماه پیش وقتی دادستانی من را به خاطر این موضوع فراخواند کل ۵۰ میلیون تومان اهدایی به کارکنانم را از آن‌ها گرفتم و تحویل دادم و شرمنده کارکنانم شدم. همه می‌دانند من توجه زیادی به نیروهای زیرمجموعه‌ام دارم و دوست دارم به آن‌ها انگیزه بدهم.
  “م.م” با گلایه از اینکه با آبروی او که سال‌ها در ورزش ایران مدیریت کرده و زحمت کشیده به راحتی بازی شده، خاطرنشان کرد: خیلی راحت برخی‌ها با آبروی افراد بازی می‌کنند. فکر می‌کنم خوب به آقای دادستان گزارش نداده‌اند. من را روز پنج‌شنبه خواستند. اصلا بازداشتی در کار نبوده است و در حال حاضر نیز که با شما صحبت می‌کنم در خانه‌ام حضور دارم. آیا این درست است که برای ۵۰ میلیون تومان پول که به کارکنانم طبق اختیارات قانونی‌ام پاداش داده‌ام اتهام اختلاس بزنند. آیا حق ما ورزشکاران که سال‌ها برای ورزش ایران زحمت کشیده‌ایم و یا در جبهه‌های جنگ حضور داشته‌ایم این است که این گونه با آبرویمان بازی کنند؟ خانواده ورزش من را می‌شناسند و من نیازی ندارم بخواهم خودم را معرفی کنم.
  مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین درباره زمان برگزاری دادگاهش گفت: تا سه ماه وقت داریم و زمان دادگاه را به ما اعلام می‌کنند. کل این مبلغ ۶۰ میلیون تومان بوده که ۱۰ میلیون صرف هزینه‌ی جاری شده بود و ۵۰ نیلیون هم پاداش دادیم که الان همه به حساب اداره کل واریز شده است.
  وی در پایان با بیان اینکه هیچ گاه به دنبال سوء استفاده از موقعیت و خیانت در بیت‌المال نبوده است گفت: مثلا هر چند سال یک بار مبالغی به مدیران کل ورزش استان‌ها از سوی وزارت ورزش و جوانان اختصاص داده می‌شود اما من مبلغ ۲۴ میلیون تومانی را که به همین دلیل دریافت کرده بودم را نیز بین کارکنانم تقسیم کردم. بنابراین نیازی به این پول‌ها ندارم که بخواهم دست در بیت‌المال ببرم.

 12. صمد عرب گفت:

  اقای استاندار چه کار کردی چه تیمی رو حمایت کردی لیگ سه هم یاسوج نداره خواهشا به کارای اقتصادیت برس شما حرف از ورزش نزنین چه بدونی که فوتبال چیه با اون مدیر کل عجیب غریب تون حیف یاسوج که همه دارن ازش نون می خورن

 13. رستگار...یحیی گفت:

  الان که مشخص شده چه کندی زده شده نیروی رئیسی

 14. عشق گفت:

  انشااله استاندار گندش رو پاک خواهد کرد ….جناب استاندار ونمایندگان محترم به فریاد ورزش برسید پول ورزش نابود شده به کجا پناه ببریم که این اقا مشکل دارد

 15. علی گفت:

  انشالله استاندار محترم در همین ماه اقدامی انقلابی را انجام میدهند ایشان با کسی شوخی ندارد

 16. شب نشین گفت:

  اگه اختلاس باسه شک نکنین دادستان قزوین کوتاه نمیاد . دادستان قزوین کسی بود که آزاد راه قزوین تهران رو از دست دلال خارج نمود . ولی من به همه ی عزیزان میگم که پشت سر بندگان خدا بدون مدرک حرف نزنین و با آبروی مومن بازی نکنین . خدا خودش به وقتش به حساب ما رسیدگی میکنه

 17. بانو گفت:

  بخدا به شرافت تمام بانوان لر قسم که هیچ وقت علوی از ما نخواسته ازش تمجید کنیم.چرا فقط جلوی دماغتونو میبینین..اگه به مدیر فحش بدیم خوبه…اقایون علوی تنها مدیری بوده که به ورزش ما بانوان کمک کرده..حالا هی بیفتین دنبال بد کردن یه مرد خوب

دیدگاه شما