یکشنبه 14 مرداد 1397 - 16:06

حمله تند عدل هاشمی به علی مطهری/ اگر پدرتان در قید حیات بود، از شما برائت می‌جست

نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و‌ لنده در مجلس شورای اسلامی، گفت:عده‌ای با حرف‌هایشان به ترامپ و امثال ترامپ کمک می‌کنند. امروز ترامپ و امثال او همین را می‌خواهند. جدایی در میان اقشار مختلف جامعه که به صلاح مملکت نیست. آقای مطهری اگر پدر بزرگوارتان امروز در قید حیات بودند، از شما برائت می‌جستند. آقای روحانی چرا تیم اجرایی دولت متوجه نارضایتی مردم از عملکرد دولت و اشتغال جوانان و نوسانات بازار ارز نیستند؟

به گزارش بویرنیوز، عدل هاشمی‌پور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با بیان اینکه یک تشکر ویژه از سردار جعفری در خصوص پاسخگویی به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا داشتم، گفت: عده‌ای با حرف‌هایشان به ترامپ و امثال ترامپ کمک می‌کنند. امروز ترامپ و امثال او همین را می‌خواهند. جدایی در میان اقشار مختلف جامعه که به صلاح مملکت نیست.

نماینده مردم کهگیلویه خطاب به علی مطهری گفت: جناب آقای مطهری اگر پدر بزرگوارتان امروز در قید حیات بودند، از شما برائت می‌جستند.

وی در ادامه به رئیس‌جمهور گفت: خدای متعال ما را مکلف و مسئول کرده است. تکالیفی برعهده ما گذاشته است. ۴۰ سال است که دشمنی استکبار جهانی و آمریکا بر ما مشخص است. مردم ما در کنار مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری جوانان همیشه از رهبری حمایت کرده‌اند و گوش به فرمان او بوده‌اند.

هاشمی‌پور با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود: در طول این ۴۰ سال کدام دوره را به یاد می‌آورید که مردم اینگونه در تنگنا باشند و اقتصاد بازار در نوسان قرار داشته باشد. چه اتفاق دیگری باید بیفتد تا شما و کابینه ناکارآمدتان اقدام کنید.

وی خاطرنشان کرد:‌ مدیران دولت یازدهم به مسائل سیاسی و چپ و راست دامن می‌زنند. آن هم به جای اینکه به فکر راه‌حل اصولی برای مشکلات مردم باشند. آقای روحانی چرا تیم اجرایی دولت متوجه نارضایتی مردم از عملکرد دولت و اشتغال جوانان و نوسانات بازار ارز نیستند؟ آیا ما و شما یأس و ناامیدی را به جامعه القا نکرده‌ایم؟

نماینده مردم کهگیلویه ادامه داد: آقای روحانی از مدیران ناکارآمد خود سوال کنید، طرح سوال مجلس شورای اسلامی فرصت مناسبی است که تیم اقتصادی و شما باید استفاده کنند و با طرح انتظاراتی که از مجلس دارید به سامان دادن اوضاع بپردازید.

وی یادآور شد: آقای روحانی شعار اعتدالتان غیرعملی مانده است. دامن زدن به مسائل سیاسی درست نیست. از نیروهای دارای ایمان و کارآمدی متعهد و متخصص استفاده کنید. رودربایستی، ملاحظه، فشارهای سیاسی بیرون را کنار بگذارید و از تمام ظرفیت‌ها برای حل مشکلات اقتصادی کمک کنید.

هاشمی‌پور ادامه داد: از بخش خصوصی برای ساماندهی استفاده کنید. از نیروهای مسلح و سپاه بهره بجویید. اینها روزی سربازان خمینی بودند و امروز سربازان خامنه‌ای هستند.

وی ادامه داد:‌ آقای روحانی اتفاقاتی که امروز به وقوع پیوسته زمینه نارضایتی را برای مردم به وجود آورده است. ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم. باید راهکاری برای بحران‌ها داشته باشیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288286
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. دنا گفت:

  خخخخ😁

 2. یا سوجی گفت:

  متاسفانه شما از این ناراحتی که استاندار گوش وت نیکنه اگر برای مردم ناراحت بودی این حرف نمیزدی

 3. دهدشت گفت:

  یک سال دیگه وقت نداری حاجی هر روز یک برنامه داری

 4. فرهاد گفت:

  دشمن این ملت، افکار پوسیده امثال شماست آقای عدل

 5. ناشناس گفت:

  وقتی یه بیسوادی مثل شما نماینده مردمه مملکت بایدم وضعش اینطوری باشه

 6. کارمند گفت:

  گپ نزن

 7. ناشناس گفت:

  اخ و بخت ای مملکت که حاج عدلی که من عمرش یه کتاب نخنده و یه دانشمندی مثل مطهری انتقاد ایکنه

 8. مسعود گفت:

  خدا نگهدارت باشه
  تنها کسی که درد محرومان را میفهمه شماید
  تا کنون نماینده بهتر از شما نبوده و نیست
  شماهایی که نمیدونید سردار سازندگی چکارهای برای مناطق محروم کرده حرف اضافی نزنید
  از آقای موحد تا بزرگواری چکاری کردن
  اما درحال حاضر کوچک و بزرگ همه دسته این سردار بزرگ را میبوسن و ان شا الله به قول خود سردار اگر خوزستان .چهارمحال .یاسوج .و….
  را امثال آقای موحد بسیج کنن
  به امید خدا دور بعدی بازهم برنده انتخابات
  عـــــــــــــــــدل هــاشــــــمــی هست
  خدا قوت سردار بزرگ
  ایل بزرگ بــــهــــمئـــــــی شما را رها نخواهد کرد

 9. بویری گفت:

  دلت برای خودت میسوزه یا ملت…واقعا متاسفم برای جامعه ای که شما نماینده اش باشید…مطهری اگه زنده بود الان خیلی مث شماها هم در راس نبودید…

 10. ناشناس گفت:

  بردار تا مملکت افرداد نا کارامد و بیسواد در در راس دارد ازاین بدتر هم میشود مگه اقای مطهری چه گفته، ایشان گفته در خصوص مذاکره با امریکا درست نیست که هر که یه تریبونونی امد دستش برا مملکت تصمیم بگیره و گفته تصمیم گیرنده این مسائل شورای عالی امنیت ملی هست
  برادر دوگانگی اینکه هر بیاد د خصوص مسائل بین االملی و سیاست خارجی بدون در نظر گرفتن منافع ملی و مردم و بدون هماهنگی با مسولین اظهار نظر کنه و تفرقه اندازی کنه

 11. ولایی گفت:

  جناب هاشمی مگه نه اینکه می فرمایی مردم در تنگنای اقتصادی اند!!.بیا از اموال خودت به اندازه ده نفر آدم متمول در کهگیلویه بردار و بقیه را بین مردم فقیر و جوانان نیازمند تقسیم کن شاید دهها نفر به شما اقتدا کردند و مردم به نون و نوایی رسیدند. آنوقت قبل از اینکه شهید مطهری از فرزندش برایت بجویید مردم از او برائت خواهند جست. حالا که مردم او را می خواهند.

 12. Ali گفت:

  اخی همممممم!!کار … و کوچو کشیده وابیه که عدل داره تفکر مطهرینه وش ایپرونه!!!!!

 13. بویراحمدی گفت:

  اگه یه نماینده شجاع در مجلسه، اونم مطهریه. اگه پدرش در قید حیات بود بهش افتخار میکرد.

 14. Kami گفت:

  واقعا برا خودمون متاسفم که هر از موحد و بزرگواری و عدل هاشمی رو فرستادیم مجلس که همشون یه مشت بی سواد هستن..خوشحالم که هیچوقت امثال شما رو قبول نداشتم و ندارم.متاسفام اقای ………

 15. ناشناس گفت:

  خدا و گپ زدنت نخو

 16. سلان گفت:

  به جای اینکار ریس برنامه بودجه عوظ کن

 17. ناشناس گفت:

  این همه بدبختی نتیجه عدم سوال از افرادی مثل شماست که با ……… این همه خیر وبرکت به شما رسیده

 18. ناشناس گفت:

  صحبتهای حاجی عدل هاشمی کاملا درست است

 19. مهندس گفت:

  بزرگواری دوم!
  همین اراجیف بود که هدایت خواه را به درک واصل کرد!

 20. دم مهد گفت:

  جناب آقای حاج عدل.شما افراد بیسواد بودید که مملکت را به این روز انداختید.شما رانت خواران بی فکر که همه می دانند چطور سرمایه های مملکت را بر بآد دادید وخود غول اقتصادی شدید .سپاه سربازان شریفی دارد ،اما شما به خود بیایید وببینید چه فسادهای که نداشتید وفساد شماها باعث وبانی این اوضاع است .تویکی ازاین اوضاعی که بوجود آوردی حرف نزن.

 21. بهمئی گفت:

  اتفاقا بی ارزش ترین مجلس در تمام ادوار همین مجلس هست که لیست امید بوده و اصولگرا و اصلاحات همه یکی هستند مجلسی نمانده همه بله قربانگوی دولت شدند لیست امید تهران را نگاه کن لیست شهرداری تهران را نگاه کن با پول به لیست اضافه میشوند در ضمن خود آقای مطهری هیچ وقت ثبات شخصیت نداشتند در یه دولت از اسپورت انتقاد و در یه دولت حمایت میکنه کاری به عدل و بزرگواری و موحد ندارم چون اصلا رای نمیدم ولی مطهری هم با اینها فرقی نداره فقط قیمتش بالا تره وگرنه همه خریدنی هستند

 22. یاسوج گفت:

  احسن بر عدل هاشمی

 23. قدردان گفت:

  سرمایه داربه فکرمردم نیست عدل جان

 24. قدردان گفت:

  توسرمایه داری دردمردم رانمی فهمی چون بهت محل نمیزاره اعصابت خورده

 25. دهدشتی گفت:

  هاشمی اگر خیلی ادعاش میشه دلش به حال مردم میسوزه یه دستی تو جیبش کنه به همین اطرافیان بدبخت خودش کمک کنه جای تاسفه کسی که در مال و منال غرقه دم از درد مردم میزنه حیف کسانی مثل مطهری که مورد انتقاد افراد مثل حاج عدل قرار بگیرند جای تاسفه

 26. دهدشتی گفت:

  حاج عدل مه اگر گپ.نزنی ایگون لالی خه تا کی باید مردم.چوب افکار پوسیده شمانه بخرن تو اگر چی بییتی من حوزه خت یه کاری ایکردی چکار داری و روابط بین الملل

 27. ناشناس گفت:

  حاجی دست دردنکنه این آقای بیسوادازشهیدمطهری هزینه میکنه اصلاقیافش به مجلس نمیخوره

 28. دلباز از بویراحمد گفت:

  جناب هاشمی عزیز با احترام ولی برادر عزیز این نارضایتی واین اوضاع برآشفته را کسانی درست کردند که میخواستند روحانی ودولتش را به زمین بزنند ولی بر عکس دامنگیر اصل نظام شد کسانی که عده ای جوان ناپخته تحت عنوان بسیجی از شهرستانها جمع میکردند ودر موقع مذاکره علیه آمریکا وووشعار میدادند کسانی مقصرند که در موقع مذاکره بر روی موشکها شعار مینوشتند وآزمایش موشکی انجام میدادند جناب هاشمی عزیز ضمن احترامی که برای جنابعالی قایل هستم ولی برادر عزیز نماینده شجاع ودلسوز وواقع بین همچون دکتر علی مطهری کم پیدا میشود ایشان همیشه حرف حق رامیزند وبله قربانگو نیست برادر عزیز جنگ طلبی بعضی از دوستان سپاهی برای ملت نون وآب نمیشه خیلی از همین عزیزان نون شب نداشتند ولی به برکت این انقلاب دراین مدت برای ده نسل آیندگانشان سرمایه جمع کرده اند ودر کنارشان خیلی ها به نون شب محتاجند ووووجناب هاشمی عزیز همه ما بخصوص مسولین باید در هر کاری وجدان خود را قاضی کنیم ووووخداوند همه ما را درجهت خدمت همراه با صداقت یاری دهد یا حق

 29. اهوازی گفت:

  حرف مفت نزن‌ حیف مطهری نباشه که تو اسمش را میاری با این حرفها پیش مردم عزیز نمیشی بیسواد

 30. ناشناس گفت:

  بعضی موقعها سکوت بهتر از چنین اظهار نظر اینطوریه اقای نماینده.و بعضی موقع جواب دادن سوال خود اشتباهتر از خود سواله.با این کارامطرح نمیشی برادر ملیاردر.

 31. اصولگرا گفت:

  ده آبرو نداریم

 32. محمود گفت:

  انصافا”صحبتهای آتشین حاج عدل صحبتهای فرو خفته عناصرغیرتمند و شجاعی می باشد که تریبون اعتراض نداشتند.احسنت

 33. ناشناس گفت:

  واقعا برای کهگیلویه بزرگ باید ناسف خورد که چنین نماینده کوچک و کوته بینی دارد.

 34. رستگار...یحیی گفت:

  احسنت برعدل هاشمی….علی مطهری یه خائن به تمام معنی به مملکت وهمیشه دنبال نفاق میباشد

 35. روستایی گفت:

  بهههه بشنویم از کارفرمایه خود پیمانکار این همه ثروت ازکجا اومده سردار خخخخخ

 36. من گفت:

  جناب عدل این سرمایه ایکه بهم زدی چگونه بدستش آورده ای نکنه بخاطر همینه که خیلی عصبانی شده ای واقعا برای مردم کهگیلویه وچرام وبهمیی ولنده متاسفم

 37. مسافریاسوج گفت:

  درودبرحاج عدل عزیز بااین صحبتهای زیباوبجا
  کاش مجلس نمایندگانی مثل حضرتعالی رافقط میپذیرفت تادردمردم رادرک کنه واقدامی صورت دهد
  نمایندگان وکلای مردم هستندنه حامی ناکارآمدی دولت.که الان بیشترنمایندگان صداشون درنمیادوبه فکرسهم خودهستن نه مردم
  کاش راس قوه مقننه تغییرمیکردتاتفاوت احساس میشد.
  اگه شهیدمطهری درقیدحیاط بودشایدفرزندش رازندان خانگی میکردبااین تفکرات غیرانقلابیش

 38. ناشناس گفت:

  والا امثال شما نباید در حد بیش از یک کارمند ساده باشد . چهار تا شهرستان را چکار براشون کردی ؟

 39. بیننده گفت:

  رادیو بی بی سی در مجلس :مطهری: کسی که به واسطه این خرافات ترامپ با این اظهاران نسنجیده اعلام می کند روند ما در ایران خوب پیش می رود اگر همین سپاه نبود خود شما حالا در برابر تیر داعش به جای مردم مهمان تکه وپاره شده بودید پس حرف گزافه نگو؟

 40. بابا حیدر از گچلساران گفت:

  اتفاقا مظهری حرف دل مردم ایران را زد حرفی که دیگران جرات زدنش را ندارند .

 41. احمد گفت:

  همه ماها به مطهری افتخار می کنیم ..حاجی عدل کوته بین مباش

 42. شهروند گفت:

  افکار پوسیده عدل وامثال ان توکشور باعث شده ایران تو دنیا منزوی بشه .دلواپسان

 43. ناشناس گفت:

  اقا عدل اهسته اهسته مطهری شخصیت بسیار بزرگی است بیگدار به اب نزن خیس میشوی

 44. دلسوز گفت:

  حاج عدل . زنده باشی انشاالله . حرفات کاملا بجا و به موقع بود . بوی دود خیلی میاد

 45. روزگاربی وفا گفت:

  بااین وجود جناب هاشمی خودت هم بایدازفرزندانت تبری بجویی فکرکنم متوجه شدی چی میگم

دیدگاه شما