پنج شنبه 21 تیر 1397 - 12:56

جمعه بازار یاسوج جمع آوری می شود

شهردار یاسوج گفت: جمع‌آوری جمعه بازار یاسوج به دلیل ایجاد گره ترافیکی قطعی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، نستهن مقدم در نشست کارگروه گردشگری اظهار کرد: سه مکان پارک غدیر، پارک مهرورزی و پارک آبشار برای راه‌اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی پیشنهاد شده است.

شهردار یاسوج بیان کرد: شهرداری راغب به همکاری با میراث فرهنگی است اما بهتر است قبل از هر چیزی مکان‌های پیشنهادی مورد بررسی قرار گیرد، هم‌اکنون بازارچه‌ صنایع دستی به صورت موقت در فلکه جهاد یاسوج برپا است.

وی عنوان کرد: صنایع دستی متنوع و مختلفی در سطح استان تولید می‌شود اما لازم است بازارچه دائمی برای فروش محصولات راه‌اندازی شود.

این مسؤول عنوان کرد: جمع‌آوری جمعه بازار یاسوج قطعی است و در مکان جدید راه‌اندازی می‌شود که می‌توانیم در مکان در حال احداث جمعه بازار، غرفه برای بازارچه دائم صنایع دستی اختصاص دهیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=287257
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  جمعه بازار چهره شهر را زشت و کپری جلوه داد

 2. س - انصاری گفت:

  متاسفانه این لکه زشت و بسیار زننده آنهم در ورودی شهر از سمت تهران و اصفهان و فرودگاه چهره ورودی شهر را بسیار زشت و بد نما کرده است بیشتر میشود گفت که حلبی آبادی بنام جمعه بازار . علاوه بر این گره کور ترافیک در ورودی شهر .
  زشت زشت زشت ……

 3. سید علی خامنه ای عشق است گفت:

  درود درود درود.
  واقعا اقدام ارزشمند هست.
  و انشالله شهردار محترم مکانی استاندارد و ارزیابی ریسک تمام خطرات ایمنی بهداشتی و محیط زیست فراهم کنندتا خدای نکرده مشکلی پیش نیاید و شهروندان بتوانند استفاده بهینه را ببرند.

 4. ياسوج گفت:

  جناب شهردار بيشتر ترافيك شهر بخاطر ميدان عدل و ميدان جهاد و بقيه ميدان هاي مسخره اي هست كه درست كردين اينقدر ميدان رو بزرگ ساختين كه تو وسط خيابون هست و جاده رو تنگ كرده و ترافيك درست ميكنه . بقيه شهر ها اگه ميبينيد ميدون هاي زيبا با قطر بزرگ ميسازن اول جاده دور ميدان رو عريض ميكنن كه ماشين ها راحت دور بزنن

 5. ک م گفت:

  بیشترین گره ترافیکی ناشی از توقف خودروهای میوه فروش در آخراسفالت تل زالی جنب معاونت بهداشت است وکسی هم نیست که رسیدگی کند

دیدگاه شما