پنج شنبه 21 تیر 1397 - 12:54

درخواست شهردار از بانوان یاسوجی

شهردار یاسوج گفت: پارک بانوان با دریافت نظرات مردمی بهسازی می شود.
به گزارش بویرنیوز، دکتر نستهن مقدم در بازدید از پارک بانوان گفت: بنا به درخواست های مکرر مردمی و گزارشات رسانه ای، پارک بانوان یاسوج نیاز به تغییرات و بهسازی دارد تا محیطی مناسب برای بانوانی باشد که این پارک را برای امر ورزش و تفریح استفاده می کنند.

وی در پاسخ به بانوانی که در خلال این بازدید به مشکلاتی نظیر مشرف بودن ساختمان ها و تپه های همجوار و همچنین خروج فاضلاب شهری از وسط این پارک اشاره داشتند، بیان داشت: رفع مشکل امنیت و ارتفاع ساختمان های همجوار موضوع مهمی است که براحتی قابل حل نیست و نیاز به عزم همگانی و حمایت سایر دستگاهها دارد.

مقدم ادامه داد: تغییر مسیر فاضلاب مستلزم مصرف هزینه های بالایی است که باید چگونگی آن بررسی شود.

شهردار یاسوج با تاکید بر نقش سازنده شهروند در مسائل شهری، گفت: با توجه به مشکلاتی که این پارک دارد، از بانوان و اصحاب محترم رسانه تقاضامندیم که مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود برای رفع این مسائل را به روابط عمومی یا دفتر امور بانوان واقع در این پارک ارائه نمایند.

مقدم تاکید کرد: به 3 پیشنهاد برتر در این زمینه جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=287254
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس

    سوال ازکجا هست چرا از اول اجازه این مکان را جهت پارک بانوان دادند تا کی باید از بی مدیریتی رنج ببریم !!!!!

  2. ناظرساختمان

    زمین این پارک متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان بود که با پول همین مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی خریداری شد و استانداری آن را به زور گرفت و به شهرداری داد و قرار بود عوض آن شهرداری به نظام مهندسی در جای دیگر زمین بدهد و تا الان این امر محقق نشده

دیدگاه شما