پنج شنبه 21 تیر 1397 - 12:54

درخواست شهردار از بانوان یاسوجی

شهردار یاسوج گفت: پارک بانوان با دریافت نظرات مردمی بهسازی می شود.
به گزارش بویرنیوز، دکتر نستهن مقدم در بازدید از پارک بانوان گفت: بنا به درخواست های مکرر مردمی و گزارشات رسانه ای، پارک بانوان یاسوج نیاز به تغییرات و بهسازی دارد تا محیطی مناسب برای بانوانی باشد که این پارک را برای امر ورزش و تفریح استفاده می کنند.

وی در پاسخ به بانوانی که در خلال این بازدید به مشکلاتی نظیر مشرف بودن ساختمان ها و تپه های همجوار و همچنین خروج فاضلاب شهری از وسط این پارک اشاره داشتند، بیان داشت: رفع مشکل امنیت و ارتفاع ساختمان های همجوار موضوع مهمی است که براحتی قابل حل نیست و نیاز به عزم همگانی و حمایت سایر دستگاهها دارد.

مقدم ادامه داد: تغییر مسیر فاضلاب مستلزم مصرف هزینه های بالایی است که باید چگونگی آن بررسی شود.

شهردار یاسوج با تاکید بر نقش سازنده شهروند در مسائل شهری، گفت: با توجه به مشکلاتی که این پارک دارد، از بانوان و اصحاب محترم رسانه تقاضامندیم که مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود برای رفع این مسائل را به روابط عمومی یا دفتر امور بانوان واقع در این پارک ارائه نمایند.

مقدم تاکید کرد: به 3 پیشنهاد برتر در این زمینه جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=287254
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    سوال ازکجا هست چرا از اول اجازه این مکان را جهت پارک بانوان دادند تا کی باید از بی مدیریتی رنج ببریم !!!!!

  2. ناظرساختمان گفت:

    زمین این پارک متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان بود که با پول همین مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی خریداری شد و استانداری آن را به زور گرفت و به شهرداری داد و قرار بود عوض آن شهرداری به نظام مهندسی در جای دیگر زمین بدهد و تا الان این امر محقق نشده

دیدگاه شما