یکشنبه 17 تیر 1397 - 21:03

70 هزار متر مربع از معابر شهر یاسوج آسفالت شد/پاسخ مثبت شهردار به درخواست های مردمی

شهردار یاسوج گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده نهضت آسفالت خیابان‌های این شهر آغاز شده است.

به گزارش بویرنیوز، نستهن مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آسفالت برخی معابر مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد عمری 30 ساله و شاید بیشتر دارند که به معضلی برای مردم تبدیل شده و یکی از خواسته‌های بحق ولی نعمتان انقلاب از مسئولان مدیریت شهری اصلاح وضع موجود است.

وی با تاکید بر اینکه بنا به خواسته مردم روکش آسفالت برخی معابر شهر یاسوج جزو اولویت‌های امسال شهرداری است، عنوان کرد: در اجرای عملیات نهضت آسفالت معابر در یاسوج اولویت با خیابان‌های بوده که آسفالت آن‌ها غیر قابل تردد است.

مقدم از آغاز طرح نهضت آسفالت در معابر شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: در این طرح تاکنون 70 هزار متر مربع آسفالت در برخی معابر اولویت دار اجرا شده است.

وی تصریح کرد: معابر شهرک بلکو، پل سوم بشار به سمت گلزار شهدا، 30متری رضائی‌ها ، 20 متری آزادگان و خیابان کمال الملک از جمله معابری بوده که در ماه‌های اخیر آسفالت شده و یا کار آسفالت این معابر در دست اجرا است.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بدون هیاهوی رسانه‌ای و تبلیغاتی و با وجود محدودیت‌های مالی به جد پیگر توسعه عمران شهری و ارتقای خدمات در شهر هستیم، بیان کرد: تاکنون ‌افزون‌بر 45 میلیارد ریال اعتبار بابت آسفالت معابر شهر یاسوج در قالب طرح نهضت آسفالت هزینه شده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=287141
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  زودتر آبفای شهری رو‌خبر کنید تا شروع به کنده کاری در آسفالتهای جدید بکنن

 2. محمدی گفت:

  سلام.
  لطفا خبرنگاران روشنفکران متدیین و اهل قلم از فرعی های ارم ده بازدید بعمل اورده تا وضعیت فرعی های منشعب از ان را ببینند همه خاکی و در زمستان بر اثر باران و سیلاب تخریب که فقط با تراکتور می شود از ان عبور کرد تمام وسایط نقلیه بر اثر خرابی خیابان دچار خرابی جلوبندی شده اند .شهردار محترم می فرماید چون زمینهای فوق مربوط به تعاونی منابع طبیعی است پس او باید خیابانها را اسفالت کند در صورتی که مبالغ کزافی بابت پروانه و پایان کار از مالکان ساختمانهای احداثی وصول گردیده.از اصحاب رسانه تقاضا می شود موضوع را پیگبری بفرماید.

 3. محمدی گفت:

  ای نهضت اسفالت فکری به حال خیابان اول و دوم منشعب از ارم ده بفرماید که در شهر قرار دارد .

دیدگاه شما