یکشنبه 17 تیر 1397 - 14:39

رفتار نامتعارف یکی از فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای برنامه ریزی!

گروه سیاسی– روز گذشته شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با حاشیه های تند و تیز برگزار شد (از اینجا بخوانید)

به گزارش بویرنیوز، قطعاً اجرای نص قانون و تمکین به بندهای صریح ابلاغ شده، وظیفه همه مسئولان در هر رده و منصب است.

در خلال جلسه شورای برنامه ریزی با حصور استاندار؛ نمایندگان مجلس؛ معاونین استاندار و مدیران کل و فرمانداران ؛ رحیمی؛ فرماندار گچساران از مطرح شدن بحث بودجه نفت در سال ۹۶ و بی نتیجه ماندن آن گفت و افزود: سال گذشته بحث استانی شدن بودجه یک سوم نفت شد و در نهایت هیچ نتیجه ای گرفته نشد.

رحیمی گفت:  الان دکتر تاجگردون نیز پیام داده و گفته با همه احترامی که برای برادر عزیزم حاج زارعی دارم اما بگویید ایشان اصلاً در روز رای گیری در این خصوص در مجلس حضور نداشت.

به گزارش بویرنیوز، این اخلاق و سخنان فرماندار گچساران چند نکته در خود داشت:

» این اخلاق به اصطلاح خاله زنکی زیبنده یک مدیر نیست، خب اختلاف بر سر یکی از بندهای بودجه است بدون شک باید در جلسه ای با حضور هر سه نماینده به آن پرداخته شود، اینکه فرمانداری که باید تابع استاندار باشد به صورت پیامکی که قطعاً تمام موضوع را انعکاس نداده به خبرچینی غیرواقعی برای نماینده مشغول باشد، ابدا در شأن جلسه و طرفین نبود.

» بدون شک این اقدام موجب دلخوری نمایندگان از هم و بروز اختلاف میشود، کما اینکه نماینده بویراحمد از ارجاع این سخنان به کمیسیون نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.

» استاندار همانطور که سخنان فرماندار بویراحمد را تحمل نکرد، می بایست اجازه بیان این سخنان تفرقه انگیز رحیمی را نیز نمی‌داد و حتی جا داشت ایشان را به واسطه این سخنان از جلسه اخراج کند.

» از طرفی اگرچه حرف همه تمکین به قانون بود اما این نوع رفتار فرماندار گچساران شاید از اقدامی فراتر از قانون خبر می دهد، وگرنه چه لزومی به پیامک بازی و خواندن یک پیامک باشد؟!

به گزارش بویرنیوز، اجرای قانون خواست همه است، کسی منکر نکوهش عمل خلاف قانون نیست، اما این نوع بیان مطالب نه زیبنده جلسه است و نه مردمی که قرار است برای آنها کار و خدمت انجام شود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=287126
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  آقای رحیمی اینجا بویراحمد است . اینجا سرزمین انسانهای با غیرت است . اینجا جایی است که در برابر دولت شاه خائن کوتاه نیامدند،پس حواست را جمع کن !!!!!!!

 2. در گفت:

  حرف حساب فرماندار جواب نداده

 3. دهدشت گفت:

  ایشون آدم …… و….. است

 4. ک م گفت:

  من چاپلوستر از رحیمی ندیده ام

 5. همنشین دنا گفت:

  فرماندار هفت تیر کش فکر میکنه اینجا آبادی خودشونه که هر کاری میخواد بکنه!

 6. محمدی گفت:

  ادب از که آموختی از…….

 7. حقیفت گفت:

  رحیمی درحدفرماندارنیست .چه میشه کرد.نمایندگان نیروی مطیع میخوان .مطیع مطلق

 8. j _ m گفت:

  احسنت بر حاج رحیمی نترس و باک ، ایشان واقعأ نیاز شهرستان گچساران می باشد.

 9. دنا گفت:

  آدمی که در جلسه نماینده دولت در استان حضور پیدا میکند و زیر مجموعه و زیر دست استاندار هست نباید چنین رفتاری را که نشان از ارسال اطلاعات به بیرون از یک جلسه مهم هست از خود بروز میداد این یعنی بی اعتمادی و یک جانبه گرایی و مهمتر خودی نشان دادن و چاپلوسی برای یک نماینده بنابر این یا باید کلکش کنده بشه یا در هیچ جلسه ای نیاد یا موبایل همه را قبل از جلسه ازشون بگیرند این که نشد جلسه برادر در قانون بودجه سال ۱۳۹۷در بند الف تبصره ۱ به صراحت اعلام کرده ۳% سهم مناطق نفت خیز و کمتر توسعه یافته .

 10. رضا گفت:

  رحیمی بخواد هر کاری کنه از تاج گردون اجازه میگیره. مگه اقای استاندار میتونه چیزی به رحیمی بگه وقتی رحیمی میکه تا زمانی که تاج گردون بخواد من هستم.

 11. دلسوز گفت:

  واقعا کار به جا و شایسته ای انجام داد با این کارش این نکته را بیان داشتند که پست و مقام برای ایشان ارزشی ندارد بلکه عمل به وظیفه که دفاع از شهر ستانش می باشد برایش مهم است . توهینی و یا خدای ناکرده بی احترامی هم به کسی نکرد کار آقای تاجگردون هم قابل ستایش است چون حرف حق را زد چون ما مسلمان هستیم ایین ما هم می گوید حرف حق را بزن اگر به ضررت باشد .

دیدگاه شما