پنج شنبه 14 تیر 1397 - 21:02

گفت و گوی دکتر یارنسب با شبکه العالم/انسجام داخلی و بهبود معیشتی مردم ضرورت امروز ایران(+فیلم)

گروه سیاسی- اسکندر یارنسب میهمان ویژه برنامه تلویزیونی شبکه العالم بود.

به گزارش بویرنیوز، مدیرکل فرهنگی بنیاد شهید کشور گفت: ناو جنگي امريكا در ١٢تير ٦٧بر خلاف همه موازين،قوانين و كنوانسيون هاي بين المللي هواپيمايي مسافربري ايرباس را در حريم آسمان ايران و بر فراز آبهاي داخلي ايران مورد اصابت موشك قرار دادندكه موجب شهادت همه ٢٩٠نفر سرنشين آن شد.

یار نسب تصریح کرد: علي رغم شكايت و پيگيري ايران در همه مجامع بين المللي و سازمان ملل، نه تنها در قبال این جنایت بلکه در قبال حمایت از تروریسم، هجمه بین المللی علیه ایران در جنگ ۸ ساله،  پایمال کردن حقوق ملت ایران، حمایت از تروریسم و سازمان های اسرائیلی که دست به کشتن نخبه های علمی این مملکت زده اند، نیز هیچگاه نه پاسخگو نوده و نه بازخواست و مجرم شناخته نشده است.

وی با اشاره به پیشینه پر غرور و طولانی کشور ایران، افزود: سياستمداران آمريكا به پيشينيه ي ديرينه ي تمدن و فرهنگ و قدرت ايران در طول تاريخ واقفند و بخاطر ترس از فرهنگ ظلم ستیز، مقاوم و جریان ساز ایران از كودتاي ٢٨ مرداد تا انقلاب ٥٧ ايران و در ٤٠ سال گذشته همواره مقابل خواست و اراده مردم و کشور ایران ایستاده است.

مدیرکل فرهنگی بنیاد شهید کشور خاطر نشان کرد:  دراين سال هاي اخير با رياست جمهوري فرد افراطي مثل ترامپ تقابل ايران و آمريكا به اوج خود رسيده و با حمايت اشكار از مثلث صهيونيستي ،منافقين و سعودي فصل جديدي از رويا رويي جدي با ايران را آغاز كرده است.

این فعال سیاسی افزود: به نظر می‌رسد بهترین و تنها راه موجود، اتحاد و انسجام داخلي و پرهيز از تقسيم بندي ها و تخصيص هاي تفرقه انگيز ،تكيه و تاكيد بر هويت ملي و استفاده از همه سرمايه هاي انساني و همه ظرفيت ها و امكانات داخلي و ترميم و بازتعريف و بازسازي پيوند و اعتماد ميان مردم و حاكميت است.

اسکندر یار نسب به لزوم بهبود اقتصاد و معیشت مردم به عنوان مطالبه مهم مردم از دولت اشاره و اظهار داشت: تامين معيشت و كاهش فاصله زندگي مسئولين و مردم و جهت گيري براي تامين منافع ملي در عرصه بين المللي از ضروریات شرایط کنونی کشور است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=286776
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. سعیدراهدان

    درود صد درود به دکتر یارنسب مرد با اصالت و انقلابی آفرین به شما که راه شهدا و انقلاب رو به خوبی انتخاب کردی و به مسیر فرهنگی در امور ایثارگران به درستی عمل میکنی.

  2. هم استانی

    درود بر دکتر یارنسب بسیار زیبا فرمودن،به امید موفقیت بیشتر نخبه های هم استانی در سطح ملی

  3. صمدی

    درود بر افتخار استان ک ب و شهر دهدشت دکتر یارنسب،به امید موفقیت

دیدگاه شما