پنج شنبه 14 تیر 1397 - 13:39

چهار انتصاب جدید در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی طی احکام جداگانه ای، سرپرست چهار حوزه داخلی سازمان را منصوب نمود.

به گزارش”بویرنیوز”، حسن نوروزی، طی حکمی علی شهابی نسب را به سرپرستی معاونت هماهنگی برنامه و بودجه منصوب نمود.

وی، از اصلاح طلبان کهگیلویه است که دارای مدرک دکترای مدیریت دولتی بوده و رئیس گروهی بودجه و همچنین چندین سال معاونت آمار و اطلاعات سازمان در کارنامه کاری خود دارد.

نوروزی همچنین علی محمدی را که کارشناس آمار و کارشناس ارشد مدیریت دولتی می باشد و سال ها کارشناس و رئیس گروه آمار سازمان بوده را به سرپرستی معاونت آمار و اطلاعات سازمان منصوب نمود.

وی که از اصلاح طلبان بویراحمد است ، پیش از این نیز مدیر اداری، مالی و پشتیبانی سازمان بوده است و چندین سال معاون اداری مالی اداره کل ثبت احوال بوشهر و معاونت آمار سازمان استان را عهده دار بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در حکمی دیگر ابراهیم پناهی تلزالی را به سرپرستی مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان منصوب نمود.

وی از اصلاح طلبان بویراحمد است و پیش از این ریاست دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و همچنین ذیحسابی و مدیریت اداری مالی اداره کل امور عشایر استان را بر عهده داشته است.

پناهی کارشناس ارشد اقتصاد کشاورزی می باشد.

طی حکمی دیگر، مهران یوسفی به سرپرستی حوزه برنامه ریزی سازمان برنامه ریزی استان منصوب شد.

وی که نورآبادی است ، معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان و رئیس گروهی آموزش و پژوهش سازمان را در کارنامه دارد و پیش از این مشاور ریاست سازمان بوده است.

سید امید موسوی نیز که سابقه کارشناسی، رئیس گروهی و معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان بخشی از کارنامه اوست از این پس با حکم نوروزی به سمت مشاور وی انجام وظیفه خواهد نمود.

وی گچسارانی است و کارشناس ارشد مهندسی معدن می باشد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=286759
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. اقتصاد و دارایی گفت:

    سلام بر دوست و همکار بزرگوارم جناب آقای پناهی، اامیدوارم همچون گذشته موفق باشی و همچنان در مسیر پیشرفت

  2. بویراحمد گفت:

    درود بر دکتر شهابی. بنده چندسال دانشجوی ایشون بودم واقعا انسان پاک. خداپرست و باتجربه و کاردرستی هستن. کاش روزی میومد و جای خود نوروزی می نشست

  3. نجاتبخش چیتاب گفت:

    جناب آقای مهران یوسفی انتخاب بجاوشایسته حضرتعالی را به سمت حوزه برنامه ریزی سازمان برنامه ریزی تبریک می گوییم وانشاالله شاهدپیشرفت هرچه بیشتر حضرتعالی باشیم.وتشکراززحمات جناب آقای امید موسوی

دیدگاه شما