چهارشنبه 20 تیر 1397 - 8:00

سلفی وحشتناک جنگلبان با مار پیتون غول پیکر

مجله بویرنیوز- جنگلبانی که با هدف کسب شهرت قصد گرفتن سلفی با یک مار پیتون غول پیکر را داشت ناگهان با چالشی دلهره آور مواجه شد.

شاید ادای پهلوان‌ها را در آوردن برای مدت اندکی جواب بدهد، اما ممکن است فرد را با چالشی اساسی مواجه سازد، بخصوص اگر پای یک مار پیتون در میان باشد. این مسئله حتی برای یک فرد حرفه‌ای نیز یک ریسک محسوب می‌شود مانند یک جنگلبان ایالت بنگال غربی هندوستان.

ماجرا از آنجا آغاز شد که پس از آنکه خبر رسید یک بز توسط یک مار پیتون غول پیکر شکار شده است این جنگلبان به همراه همکارانش راهی محل حادثه شدند. آن‌ها این پیتون ۶ متری را که حدود ۴۰ کیلوگرم وزن داشت در نزدیکی روستای “جالپای گور” در ۶۰۰ کیلومتری کلکته شکار کردند. طبیعتا این مار غول پیکر باید در یک محفظه حمل و در جنگلی دورافتاده رها می‌شد، اما این جنگلبان برای کسب شهرت و تهیه فیلم و عکس تصمیم گرفت آن را روی شانه‌های خود در میان مردم حمل کند.

این تصمیم عجیب جنگلبان چیزی نمانده بود زندگی اش را با خطری جدی مواجه کند. ویدئویی منتشره نشان می‌دهد این مار ناگهان شروع به لولیدن می‌کند و به دور گردن جنگلبان می‌پیچد. مرد دیگری که به نظر می‌رسد همکار جنگلبان باشد با دیدن این صحنه بلافاصله وارد عمل می‌شود و با گرفتن دم مار به کمک او می‌شتابد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=284498
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما