سه شنبه 22 خرداد 1397 - 12:54

جلسه پر از حاشیه شورای شهر یاسوج/از کنایه های اعضای شورا به دهراب پور تا انکار مصاحبه ها توسط عضو تنهای شورا و منتخبی که همیشه گچساران است!

گروه سیاسی – جلسه شورای شهر یاسوج با حواشی جالب برگزار شد.

به گزارش بویرنیوز، در ابتدای جلسه رئیس شورای شهر یاسوج در خصوص اظهارات نگین تاجی مبنی بر لزوم ورود شخص استاندار به موضوع سرمایه گذاری پارک جنگلی یاسوج گفت: همه اعضای شورا با اصل سرمایه گذاری موافق هستند اما با یک شرط و آنهم دیده شدن مردم در پیشانی این طرح است.

هدایت اکبری افزود: آقای نگین تاجی در جلسه تعیین تکلیف سرمایه گذاری پارک جنگلی در شورا، غایب بود و بعد که جزئیات را شنید خود ایشان گفتند همه جزئیات باید در صحن شورا مطرح شود و این سخنان دوگانه ایشان در دو مکان متفاوت عجیب به نظر می رسد!

وی در واکنش به سخنان دهراپ پور مبنی بر ضعیف بودن شورای کنونی گفت: به اعتقاد بنده ارزیابی آن شخص از شورا در وهله نخست به عملکرد خودش بر می گردد و قطعاً وقتی خود فرد ضعیف است مجموعه را نیز ضعیف ارزیابی می‌کند و گرنه ما که از تمام وقت خانواده برای خدمت به مردم گذاشته ایم و خدمت به مردم را هم افتخار برای خود میبینیم.

اکبری در پاسخ به سخنان عجیب دهراب پور مبنی بر انتخاب شهردار یاسوج توسط نماینده گچساران هم گفت: تعجب میکنم بر چه اساس این حرف گفته شده، ما منتخب مردم یاسوج هستیم و از ‌هیچ فرد و باند بیرونی خط نخواهیم گرفت.

شهردار در یک پروسه منطقی و با رای ۶ نفر از هفت عضو شورا انتخاب شده است.

وی نقد دهراپ پور در خصوص وجود تعداد زیاد نیروی بی کیفیت در شهرداری را هم اینطور پاسخ داد: بسیاری از نیروهای شهرداری در ۳ دور اول شورا که خودشان حضور داشتند و رییس هم بودند وارد شده اند و به نظرم اگر کسی باید در خصوص این نیروها پاسخگو باشد خود آقای دهراب پور است.

وی به تعطیلات عید فطر پیش رو هم اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی ها شهرداری را نادیده می گیرند، شهرداری در حال کار است و همه مراکز را برای حضور بدون مشکل مسافران تدارک دیده است، اما سایر نهادها و دستگاه ها هم باید پای کار باشند.

رئیس شورای شهر یاسوج گفت: هیچ عضو شورا حق دخالت در امورات شهرداری و عزل و نصب های آن ندارد، مسأله نظارت باید باشد اما دخالت خیر!

در ادامه دهراب پور ضمن اصلاح و انکار درستی برخی مطالب نقل شده در رسانه ها گفت:

دنبال چالش نیستم اما از وضع موجود هم راضی نیستم.

انتخاب شهردار روند منطقی اش را طی نکرده، جایی که قرار شد فرایندی را دنبال کنیم که متقاضیان خودشان مراجعه کنند و ما گزینش کنیم، گویا از بیرون تکلیف شدیم نفر انتخاب شود البته من نگفتم تاجگردون شهردار را انتخاب کرده اما گفتم تاجگردون و افشانی در صدور رأی شهردار یاسوج نقش داشتند و میتوانم این ادعا را نیز اثبات کنم.

در اینجا اکبری با انتقاد چندباره از سخنان دهراب پور گفت: بنای اقلیت و اکثریت را خود شما گذاشتید، اتفاقا در خصوص انتخاب شهردار هرچه ما اصرار کردیم در جلسات حضور ما را فراهم کنید، این کار را نکردید.

دهراب پور ادامه داد: در هیچ کمیسیونی مسئولیت ندارم، اگرچه کمیسیون ماده ۳۸ به من سپرده شده اما چندبار به دو نفر از همکاران شهرداری گفتم جلسه را تشکیل دهید که تا کنون یک بار هم تشکیل نشده است.

اعتقادم اینست که عملکرد شهرداری یاسوج در این چند ماه چنگی به دل نمی‌زند٬ کارها را بگویید تا من هم بعنوان یک شهروند مطلع شوم!

پل سوم پر از ایراد است، آدم نگاه می‌کند تعجب میکند!

اعتقادم اینست که پروژه خیابان ۴۵ متری شرف آباد به دلیل معارض اجتماعی قابل اجرا نیست!

اکبری در واکنش به این سخنان گفت: شما چطور اطلاع ندارید، مردم آمدند توافق هم شد و کارها در حال پیشرفت است.

دهراب پور در مورد نیروهای غیر کیفی شهرداری هم گفت: من نگفتم کیفی نیستند، گفتم نیروهای کیفی قابل توجهی هست اما از آنها استفاده نمی‌شود و اعتقاد دارم باید نیروهای کیفی بیشتری هم استفاده شود و ادعا دارم اگر در بکار گیری حتی یک نفر ردپایی از من دیدید از کل مواضع ام کوتاه می آیم.

سرمایه گذاری در پارک جنگلی را همه متفق القول بودیم انجام شود اما مردم هم دیده شوند.

احمدی کیش عضو دیگر شورا بود که با انتقاد از سخنان دهراب پور و تمجید از عملکرد شورا و شهرداری سخن گفت:

زیبنده نیست بعد از حدود ۱۰ ماه بحث انتخاب شهردار را مجدداً پیش بکشیم، به هر حال شهردار با ۶ رأی انتخاب شد و در یکی از سریع ترین حکم ها شروع به کار کرد.

در مقایسه با ادوار گذشته به نظرم بهترین عملکرد شورا و شهرداری در این دوره اتفاق افتاده است.

پسماند، فضای سبز و شست و شوی معابر فعال است، پروژه های عمرانی و پل امام سجاد در حال کار است و…

اگر نقصانی در نیروها هست باید نماینده های دوره های پیشین پاسخگو باشند.

پل چهارم کاملاً غیر فعال بود اما الان عرشه ها در حال ساخت است، چند میلیارد هزینه شده است، نباید نیمه خالی لیوان را دید.

در خصوص ۴۵ متری شرف آباد هم عده ای اجیر شده آمدند در مراسم کلنگ زنی کارشکنی کردند، متاسفانه مسئولان هم ورود نکردند اما این کار انجام میشود، اجرای این خیابان ارزش زمین های مردم آن مناطق را هم بالا می برد.

حضور غیاب های اعضای شورا به صورت سالانه منتشر شود تا مردم مطلع شوند.

در اینجا دهراب پور گفت خب ما هر وقت نیامدیم حتما کار داشتیم و به صورت کتبی مرخصی گرفتیم که اکبری نیز گفت: بله شما مدام نمیامدی البته همیشه مرخصی می‌گرفتی!

اکبری گفت: مثلاً نگین تاجی را هم هر وقت زنگ میزنیم گچساران و در بافت فرسوده آنجا حضور دارد!

خوبانی:

بحث اقلیت و اکثریت در شورا همواره بوده

۶۰ نفر برای شهرداری یاسوج بررسی شدند در نهایت ۴ نفر ماندند و این پروسه نیز توسط ۵ نفر از اعضای شورا دنبال شد.

پیشنهاد دکتر مقدم برای شهرداری یاسوج را من دادم اما معتقدم روند تخصصی که مد نظر ما بود طی نشد.

پارک جنگلی منابع عمومی و متعلق به مردم است،مردم باید دیده شوند البته مخالفت با سرمایه‌گذاری خیانت است و نباید سنگ اندازی کنیم.
اعضای شورا نباید در مسائل شهرداری زیاد دخالت کنند.

اکبری تبار:

در موضوع انتخاب شهردار، اتفاقاتی افتاد که اعضا نتوانستند گزینه مبتنی بر شعارها و وعده هایشان را انتخاب کنند.

وی در واکنش به سخنان دهراب پور مبنی بر دست داشتن افشانی در انتخاب شهردار یاسوج گفت: ایشان معاون عمرانی وزیر کشور بودند در زمان تایید حکم شهردار و اگر ایشان نباید حکم میزد چه کسی باید حکم را تایید می کرد؟!

نیروهای شهرداری خوب و تلاشگر هستن، اصولاً نمیتوان یاسوج را با دهدشت و گچساران مقایسه کرد.

اینجا مرکز استان است با مهاجرپذیر بسیار زیاد و رتبه دوم کشوری در مهاجر پذیری را دارد.

آیا اداره شهر تنها برعهده شهرداری است؟ بقیه مسئولیتی ندارند؟

اکبری تبار البته به خود اعضای شورا هم ایراد گرفت و گفت: کداممان طرح و برنامه دادیم؟باید برای پیشرفت و توسعه شهر برنامه و راهکار ارائه دهیم و به جلسات اکتفا نکنیم.

اکبری تبار به سخن دهراب پور مبنی بر اینکه نباید اعضای شورا پیش مسئولان بروند و این سایر مسئولان هستند که باید به شورا بروند هم گفت: تعجب میکنم از این حرف، برای کار مردم و پیشبرد امورات شهر اتفاقا باید مدام سراغ سایر مسئولان برویم و پیگیری کنیم.

اینکه میگویند در شهر کار نشده خیانت است، ضعف همه جا هست اما در این دوره کارهای بیشتری نسبت به گذشته شروع شده است.

کیوان آشنا:

شرایط کشور خاص است، بودجه ها هم اندک و اتفاقاً باید از شهرداری برای کار در این شرایط تقدیر کرد و در اقدامات اخیر شهرداری یاسوج نشان داده پای کار است.

کار خوب میشود اما آنطور که باید رسانه ای نمی‌شود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=283545
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سید علی خامنه ای عشق است گفت:

  درود بر جناب آقای اکبری.
  انصافا جواب منطقی دیگه جای بحث ندارد.
  میگم انگار دهراب یادش رفته ریس شورای قبلی خودش بوده و اگر تخلفی هم بوده قرار نیست پارکبان جواب بده بلکه فقط خود دهراب باید جواب بده متاسفم سیت دهراب ایطور ایخی فعالیت کنی سی مجلس عزیزم تو برا گوسفند چرانی هم خوب نیستی چون اگه گله رو گرگ بخوره مقصرش روباه هست نه چوپان.
  درود بر جناب آقای اشنا.
  دهرابپور معلوم نیست کارش خرابی شهر هست یا آبادی.
  پیرمرد شهردار اصلح انتخاب شد تو دنبال چه میکردی کیان دهراب پور یا فردی دیگه برو کور خوندی دیگه رشوه خواریات و پارتی بازیات تموم شد.دور گذشته اگه تخلف استخدام شهرداری بود توکه ریس شورا بودی نه راننده ماشین زباله پس بی انصاف چرا نمیخوای تو ماه رمضون از خدا بخوای به راه راست هدایت بشی.
  بخدا بارها گفتم این چاه را هر چه عمیق‌تر بکنی دنده هایت بیشتر خواهند شکست چون فقط خودت داری اشتباه میری داداچ پس خودت میفتی تو چاه.برو فکر نان باش خربزه آب است.
  من همین جا از خداوند متعال و سبحان برای امثال دهراب به خصوص شخص دهراب آرزوی ببخشش دارم و می‌خواهم به راه راست هدایت شوند و نه فقط ظاهر بلکه باطن شان.
  من الله توفیق

 2. کارنکن گفت:

  دهرابپور هر جا حرفش خریدار نداره بنای مخالفت وکارشکنی میزاره بزار جوانان کار کنند

 3. رای خراب کن گفت:

  اقای دهرابپور رای مردم را حرام کردی تا سنگین تره استعفا بده که هیج کاری از دستت بر نماید

 4. رضا گفت:

  بویرنیوز یه سر بزن اداره کل راه ترابری استان ببین علیمردانی وتاچگردون و خادم پیمانکار در منا قصات و انتخاب مدیر پروژه وسرناظر چه بویراحمدرا به سخره گرفتن ول کن شهردارینه

  • زراعتی گفت:

   لطفآ واضح تر بگو تا بهتر متوجه بشیم که توی اداره راه چه خبره .دارند چکار میکنند ؟ مثل اینکه خبرهای زیادی شده و خبر نداریم .

 5. سوسن گفت:

  اقای دهراب پور نمی تونی کار کنی وکار بلد هم‌نیستی تو که داری حقوقش را میخوری چرا به جلسات شورا نمیری وهمش انتقاد میکنی.خاطر جمع باش تو نیروی شهردار را نداری.یارو را به ده راه نمیدادند چراغ خونه کدخدا را میگرفت.تورا به خدا ول کن اکبری تبار وهدایت اکبری واشنا بهتر از شما هستن.

 6. شهروند دلسوز گفت:

  دهراب پور انسان شایسته ایست

 7. شهروند گفت:

  ضمن تشکراز اعضای محترم شورای شهر ، متاسفانه شهر یاسوج تقریبا در همه زمینه هاو امورات شهری با چالشهایی مواجه است . که شورا می تواند گامخهای عملی و گستردهای در این زمینه بردارد ولی متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و غیر تخصصی بودن اعضای محترم که هیچ کدام نه در زمینه شهر سازی و نه برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری تخصصی ندارند و متاسفانه مدم شهر ما هم ناآگاهانه فقط به خاطر منافع شخصی ، قومی و قبیله ای و… رای میدهند و نمیدانند که این کار چه بلایی دارد بر سر این شهر می آورد . و تاحالا اعضای محترم به جز دیکته کردن جابجایی نیروها کدام پیشنهاد و طرح و برنامه را به شهردار محترم پیشنهاد داده اند . چرا از نخبگان علمی و تخصصی در حوزه های مختلف نظر خواهی نمیگردد. چند سرمایه گذار به شهر دعوت کردین ، کدام پروژه های سرمایه گذاری تعریف کردین ، کدام طرح عمرانی و ترافیکی و زیرساختی را کلید زدید . راجع به مدیریت شهر، امنیت شهر، حملو نقل شهر، سرزندگی اجتماعی، باز آفرینی ، هویت شهری ، توسعه پایدار شهری ، ایجاد فضاهای شهری ، مبلمان شهری ، اقتصاد شهری ، ناهنجاریهای شهری ، شهر الکترونیک، محیط زیست شهری و……..چه برنامه ای به شهردار پیشنهاد دادین یا چه برنامه ای دارین . منابع جدید درامدی چند تا تعریف کردین و….

 8. شهروند گفت:

  لطفا به خودروهای میوه فروش کنار خیابان از پل بشار تا سرابتاوه رسیدگی کنید که امان مردم رو دراوردن و در ضمن پل سوم بشار خیلی ضروری میباشد معلوم نیست چکار میکنید در گچساران هر ماه یک پروزه راه اندازی میشود ولی در یاسوج 15سال گیره همین یک پل 50متری هستند متاسفانه کار مفید صورت نمیگیرد

 9. اصلاح طلب طرفدار نظام گفت:

  اون فردی که نوشته حاج محمدرحیم دهراب پور رشوه خوار است زحمت بکشد فقط به یک موردش اشاره کند تا ما هم بفهمیم من که تاکنون سالمتر و پاک تر از حاج محمدرحیم دهراب پور ندیده ام هر چند از لحاظ خط مشی سیاسی مخالفش هستم

 10. نسیم گفت:

  جناب دهراب پور انسان شایسته ایست
  الحق و انصاف جایگاهش بین شما نیست و بالاتر از این جاهاست
  آقای دهراب پور اهل رشوه و دزدی نیست به همین خاطر به دل کسی نمیشه
  به قولا باید خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

 11. اهالی دولت آباد گفت:

  احمدی کیش اگه تونستی هم ۴۵متری رو بکش🦔

 12. لهراس گفت:

  در جایی که اشنا و احمدی کیش شهردار انتخاب کنند تکلیف شهرداری و شهر یاسوج مشخصه.حاکم شهری که مرغابی بود بر سر ان شهر رسوایی بود…درود بر دهرابپور شجاع

 13. علی گفت:

  درود بر مهندس اکبری بابت رک گویی ایشان که مواردی که فرمودند درست هست شهر یاسوج به چنین انسانهایی نیاز دارد که در صندلی مسوولیت پیگیر حقوق شهروندان باشند وبر سر مصالح شهر اهل معامله نباشد

 14. ناشناس گفت:

  رئیس شورای شهر یاسوج گفت: هیچ عضو شورا حق دخالت در امورات شهرداری و عزل و نصب های آن ندارد، مسأله نظارت باید باشد اما دخالت خیر!

  تمام عزل و نصب ها که با هماهنگی خود شما شورای محترم بوده و پست های مدیریتی رو دادید به قوم و خویش های خودتون از جلو در شهردار گرفته تا معاونت ،واحدها و …. اینو دیگه همه میدونن که خیلی زشته خودتون اول شورای شهر به صراحت اعلام کردید

 15. مهندس عمران گفت:

  خداوندا یه ازمون تخصصی از اکبری و اشنا و احمدی کیش بگیرن تا همه چیز دست مردم بیاد

 16. همشهری گفت:

  خواهشا اقای دهرابپور و امثالهم اجازه دهند منتخب مردم و شورای شهر کار را پیش ببرند و سنگ اندازی نکنند پس چرا این همه ایراد را در دوره های قبلی شورا و شهرداری نمی گرفتید لطفاً بدون از اغراض و منصفانه اظهار نظر کنند .

 17. ناشناس گفت:

  کلنگ زنب خیابان45متری فقط ظاهرسازی بود از طرف افگقای اکبری وتیمش تو شورای شهر.اخه وقتی هنوز شهرداری با مالکین به توافق نرسیده جطور میخواستی کلنگ زنی کنی اقای رییس.کم لاف برو و سیاسی کاری کن

 18. ناشناس گفت:

  حداقل دهرابپور انسان پاکدستیست ولی بقیه بغیر از ضعف کاری در بقیه زمینه ها هم ضعیف هستند

 19. اطلاع گفت:

  آدم یه چیزایی میشنوه و می‌بینه که واقعا هم خنده دارند و هم گریه
  اولین باره که می شنوم یه کسی به خودش اجازه داده و به حاج دهرابپور توهین کرده اون هم اینکه گفته رشوه گرفته
  برادر عزیزم ، اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید
  برادر عزیرم جناب حاج دهراب پور آدمی نیستند که این طور مورد قضاوت قرار بگیرد
  اصلا جایگاه حاج دهراب پور بیشتر و بالاتر از شورا و حتی بین این افراد میباشد
  جناب آقای حاج دهرابپور انسان شایسته و بزرگواری هستند که خدمات فرهنگی و اجتماعی شایانی را به مردم ارایه دادند و در بین مردم از جایگاه ویژه ای برخوردارند
  آقایون اکثریت برا لاپوشانی و سر پوش گذاشتن رو اعمال خودشون دارن به حاج دهراب پور حمله میکنند
  اما خدای حاج دهراب پور همان خدای یوسفی میباشد که او را از ته چاه بیرون آورد و به حاکمیت مصر رساند
  این رو هم اضافه کنم که حاج دهراب پور آدمی نیست که بی گدار به آب بزنه و قطعا برای تک تک حرفاش سند دارد و آینده قضاوت خواهد کرد
  البته میطلبه که مدیر محترم سایت نیز همه ی کامنتها و نظرها که حاوی توهین و یا تحقیر و تضعیف افراد صاحب نام و مبرا میباشند را نمایش نده
  مدیر محترم بویر نیوز حضرت عباس بینمان باشد اگر بخواهی این کامنت را حذف کنی

 20. بویراحمدی دلسوز گفت:

  مسوول محترم سایت بویر نیوز
  با سلام و احترام
  خسته نباشید و طاعتتون هم مقبول خداوند مهربان
  در وهله اول ازتون میخوام حتما” این کامنت من رو بزنید
  کامنت من در جواب کامنت فرد اول هست که به اشتباه خود را عاشق سید علی معرفی کرده ولی در عمل و نوشتار کاملا مخالف با رویه سید علی است. این جناب که خود را حزب الهی معرفی کرده آیا میداند که در این ماه مبارک رمضان توهین کردن به یک فرد چه گناه بس بزرگی است ایشان به صراحت بیان کرده که آقای دهراب پور فردی رشوه گیر و پارتی باز است آیا ایشان مصداقی برای این دو مورد دارد شناخت مطلقی که من از آقای محمدرحیم دهراب پور دارم و شناخت نسبی تا مطلقی که مردم استان از ایشان دارند شناختی مبنی بر سلامت نفس و پاکدستی و سخت گیری ایشان بخصوص در دو مورد رشوه و پارتی دارد و شاید مهمترین دلیلی که مردم سه بار با رای بالا ایشان را راهی شورای شهر یاسوج کرده اند مشکلی است که ایشان با پارتی بازان و رشوه گیران دارد حالا این فرد کاملا برعکس توهینی به شخص دهراب پور وارد کرده اند که صد در صد عواقب دنیوی و اخروی دارد.
  همچنین ایشان نسبت به محمدرحیم دهراب پور که برادر دانشمندش عین الله دهراب پور را فدای این نظام کرده است و خودش و خانواده اش هم همیشه فدایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند را با یک ادبیات بسیار بی ادبانه و سخیف مورد خطاب قرار داده است واین ادبیات بی ادبانه از عاشقان ولایت به دور می باشد پس چطور این آقای به قول خودش عاشق اینطور نوشتارش را درج نموده است.
  به همین دو نکته بسنده میکنم و از خداوند منتقم میخواهم سزای هر کسی را در همین دنیا نشانش دهد تا دیگر از این گستاخی ها نکند.
  والسلام

 21. عبداله گفت:

  اگه ایمان ندارید لااقل انسان باشید حاج دهرابپور فردی متعهد و پاکدست است مردم که کور نیستند واعضای شورا را بهتر از خودشان میشناسند

 22. سید علی خامنه ای عشق است گفت:

  و اما در جواب بویراحمدی دلسوز.
  میشه لطف کنید در اسرع وقت تشریفتان را ببرید پیش دهراب و خدمتشان عرض کنید که مردم تو را به عنوان شورا انتخاب کردن که در جلسات شورای اسلامی شهر شرکت کنید و مشکلات و معایب را با همفکری شورا انجام دهید نه اینکه تاکنون دو جلسه سرجمع حضور نداشتن تو جلسات شورا فقط مرخصی گرفتن و به تهران رفتن و گزارش دادن علیه هم استانی های عزیز.چرا دنبال رفع عیب نیست که دنبال شایعه پراکنی و خرابکاری.ایا بنظرت حقوق مفت گرفتن دهرابپور خودش دزدی محض نیست قرار نیست حتما از دیوار بالا بری حق ناس هیچ وقت پیش خدا بخشیده نیست نه تو تظاهر کن نه من بدو بیراه نوشتم الی حق.مردم رای دادن دهراب پور که جلسات شورا و رایزنی ها و آبادانی کنه نه سنگ اندازی جلوی عمران آبادی و چون ریس شورا نشده همش پیش اهالی دولت آباد بره و معارض درست کنه برا جلوگیری از احداث پروژه ۴۵متری.
  مگر نقشه های دهراب پور برا معارضین بیمارستان فقط برا یه اسم گذاری یادت رفته که هنوز تابلوی سالم نزاشتن مردم عزیز و راهنمایی شده جناب دهراب پور که الان هم فقط داره رایزنی عرصه انتخابات مجلس می‌کنه که با این برنامه ها فقط خودش را گول میزنه هرکسی هم مشاور ایشان هست فکر کنم ضعف مدیریتی دارد.
  خلاصه مطلب عملکرد دهرابپور را به صورت دایکومنت درآورید و بزارین کل شهروندان قضاوت کنند و خدمت جنابعالی که اینقدر جومه به سینه میزنی.در ضمن شهدا افتخار مهین است و نماد ازادگی قرار نیست برادر آقای دهراب پور شهید شد یعنی دیگه دهراب پور مبرا از خلاف باشد من به عنوان یک شهروند حاضرم جلوی تریبون رو بروی استانداری با دهرابپور مناظره کنم و ثابت کنم که برادر یوسفی بیش نیست.
  سلام شهروند حقیر راخدمتش برسان و بگو دنبال کار نیک برو سنگ اندازی الکی نکنه بلکه رستگار شوی

  • حسن گفت:

   ازکجا مشخص است که ایشان غایب جلسات بوده اند شاید منظور آقای اکبری با دیگران بوده

 23. ناشناس گفت:

  سلام

 24. کارشناس گفت:

  با سلام خدمت همه همشهریان عزیز و مدیریت محترم سایت بویر نیوز در ابتدا عید فطر را به همه عزیزان تبریک عرض مینمایم .
  به نظر بنده همه عزیزان محترم هستن هر کدام از عزیزان شورای شهر دارای ویژگیهای خاص خود هستند آقای حاج دهراب پور فردی محترم و پیشکسوت -آقای مهندس اکبری شجاع و مطالبه گر -آقای احمدی کیش دانش آموخته ای توانمند -آقای خوبانی آرام -آقای نگین تاجی از جامعه دانشگاهی و البته کمی بلند پرواز – آقای آشنا خوش رو و با اخلاق – آقای اکبری تبار پیگیر مسائل . بهتر است تمامی عزیزان دست در دست هم برای شکوفایی شهرمان تلاش کنید . والله که این شهر در طبیعت و پتانسیل ها کمی از کلان شهرهای ما ندارد . بکوشید و آباد کنید .. در درجه اول فکری به حال خیابانهای شهر و آسفالتهای ضعیفش کنید .
  امید است یاسوم به جایگاهی که لیاقتش را دارد برسد

دیدگاه شما