دوشنبه 21 خرداد 1397 - 9:47

خبر بویرنیوز تایید شد/لغو پروازهای فرودگاه یاسوج/خداحافظی آتا از یاسوج!

گروه اجتماعی- برای چندمین بار در روزهای اخیر پروازهای هواپیمایی آتا مسیر یاسوج-تهران و بالعکس لغو شد.

به گزارش بویرنیوز، اگرچه روز گذشته مدیر فرودگاه یاسوج در توجیه عدم برقراری پروازها در روزهای اخیر و همچنین عدم امکان خرید بلیط از مشکل سیستمی گفته بود و از مرتفع شدن ایراد بوجود آمده تا امروز خبر داده بود اما همچنان در سایت آتا هیچ پروازی در محور یاسوج وجود ندارد.

هواپیمایی آتا پیش از این پرواز روز جمعه را با وجود تکمیل بخش زیادی از مسافران لغو کرده بود، روز گذشته طی ارسال پیامی به مسافران روز 24 مسیر تهران- یاسوج نیز از لغو این پرواز خبر داد.

در سایت فروش رسمی شرکت آتا در روزهای آینده نیز هیچ پروازی در مسیرهای تهران-یاسوج و بالعکس انجام نمی شود.

به گزارش بویرنیوز، عجیب است در گچساران که به مراتب مسافر بسیار کمتری دارد اما شرکتی خوش نامی همچون ماهان به صورت مستمر بر اساس زمانبندی به مردم خدمات رسانی می کند اما در مرکز کهگیلویه و بویراحمد با وجود مسافران بیشتر اما یک شرکت به خود اجازه می دهد اینطور مردم را سر کار بگذارد.

به نظر میرسد هواپیمایی بدقول آتا چندان تمایلی به ماندن در یاسوج ندارد و متاسفانه این نگاه منفعت طلبانه آنها و لغو مداوم پروازها علاوه بر ایجاد زحمت و هزینه برای مردم استان، بی احترامی و سر کار گذاشتن مردم را نیز در پی داشته است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=283375
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. عجیب نیست گفت:

  اینه که دیگع اعتبارات نیست که میگین جابجا شده بخش خصوصی حتما منفعت دارد در گچساران
  هیچ کس حاضر به سرمایگذاری در یاسوج نیست حتی دولت

 2. ناشناس گفت:

  بنام خدا
  این نتیجه ضعف مدیریتی و بی تفاوتی مدیران ارشد استان می باشد

 3. ناشناس گفت:

  لغو بشه کلا با این شرایط بهتره به نظرم مردم مسخره نیستن هر روز بلیط بگیرن و بعد باطل بشه ، مردم رو سر کار گذاشتن متاسفانه

 4. دانشجو گفت:

  فرودگاه گچساران با توجه به نبود فرودگاه در شهرستان های همجوار از جمله بهبهان، نوراباد، دهدشت، دیلم، گناوه و کازرون از حجم ترافیک بسیار بالایی برخوردار هست و به همین علت بهترین شرکت هواپیمایی یعنی ماهان حاضر به برقراری پرواز در این شهر میباشد

 5. ناشناس گفت:

  اون جو خوابید
  حالا دودوتا چهارتا میکنن

دیدگاه شما