جمعه 21 اردیبهشت 1397 - 17:30

پرواز تهران یاسوج شرکت آتا را تعطیل کنید (+جزئیات)

گروه اجتماعی- قیمت پرواز های یاسوج به تهران و بالعکس در سکوت خبری افزایش عجیبی پیدا کرد.

به گزارش بویرنیوز، اگرچه سایت آتا قیمت بلیط پرواز تهران یاسوج را 200 هزارتومان اعلام کرده بود اما گویا چندان به این وعده خود پایبند نماند.

آخرین جست و جوها از سایت فروش رسمی آتا نشان می دهد، پرواز یاسوج به تهران به قیمت 303 هزار تومان فروخته می شود.

* قیمت بلیط یاسوج به تهران:

* قیمت بلیط تهران به یاسوج یک هفته قبل:

البته عدم پایبندی هواپیمایی آتا به مردم یاسوج به همین جا ختم نشده، در حالیکه در خبر رسمی مدیر فرودگاه یاسوج نیز از پرواز روز جمعه درساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه بعد از ظهر از تهران و ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه از یاسوج خبر داده بود اما گویا این وعده هواپیمایی آتا نیز در عمل محقق نشد.

به گزارش بویرنیوز، این نحوه قیمت گذاری قطعاً بدون توجه به شرایط عمومی مردم و وضع اقتصادی آنها بوده است چرا که عده زیادی از مردم توان خرید بلیط 300 هزار تومانی را ندارند و با این تفاسیر به نظر می رسد انتخاب مسیرهای شیراز برای مردم یاسوج مناسب تر و البته به صرفه تر هم خواهد بود.

از سویی بسیاری از مردم که قرار است شنبه در تهران باشند و دلخوش به وعده های هواپیمایی آتا برای برقررای پرواز عصر جمعه بودند نیز دستشان در حنا ماند و این وعده فرودگاه یاسوج هم برای آنان در عمل محقق نشد.

به نظر می رسد با توجه به بی اعتنایی های چند باره هواپیمایی آتا مسئولان به فکر ایرلاین دیگری برای مرکز استان باشند، شرکتی که به وعده هایش عمل کند و از طرفی قیمت ها و شرایطی را فراهم کند که هم برای خود آن شرکت و هم مردم برد برد باشد، بدون شک مردم هم به چنین شرکتی اعتماد خواهند کرد و در بلند مدت سود لازم هم به آنها خواهد رسید.

بنظر می رسد شرکت آسمان هم شرایط مردم را بهتر درک می کرد و هم به قول های خود پایبند بود و ادامه کار با آتا جز توهین به مردم چیزی نخواهد بود.

به یاد بیاوریم که در ابتدای حضور شرکت آسمان در یاسوج که هیچ ایرلاین دیگری با توجه به وضعیت فرودگاه و خالی ماندن صندلی های هواپیما حاضر به خدمت رسانی نبود آمد واما امروز شرکت آتا با کلی منت آمده و به تعهدات خود هم پایبند نبوده و ظرف یک هفته 50 درصد افزایش قیمت داده و زمان پروازها را نیز تغییر داده.

پی نوشت:

مسولان عزیز از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید.

 

 

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=279415
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. هر دم از این باغ بری میرسد…
  آخ سی مردم محروم.

 2. دلم میسوزد و زدستم کاری بر نمی آید

 3. بویر احمد

  ناراحت نباشید مسافران اون فقط مدیر کل ها است که کرایه را از بیت المال میدن

 4. همش از قدرت نماینده، استاندار و شهردار حکایت داره. متاسفم

 5. امروز ما ساعت ۵:۴۰ دقیقه پرواز داشتیم فردا هم کار مهم و جلسه مهمی. داشتیم امروز ساعت چهار رفتم فرودگاه میگه از صبح کنسل شده آخه نباید کنسل میکنن حداقل اطلاع رسانی بکنن واقعا جای تاسف داره

 6. بنده به شخصه مسافر پرواز آتای تهران شیراز بودم بدلیل بی مسئولیتی های این شرکت پرواز از ساعت نوزده و بیست تا ساعت سه بامداد روز بعد تأخیر داشت بطوری که تمامی مسافرین اعلام می کردند همیشه تأخیر دارند و با ورود سپاه هواپیمای برگشتی از مشهد با خواهش و تمنا پرواز را انجام داد.هیچ امیدی به این شرکت نداشته باشید مسئولین محترم لطفاً

 7. درود بنده نیز از قضا مسافر روز چهارشنبه ۱۹:۲۰ تهران شیراز بودم که تا ساعت ۳ نصف شب انجام نشد.
  اگر نبود استقامت و اعتراضات ما هواپیمایی ک قرار بود ما رو ببره شیراز میخاستن بدن ب ارومیه ک با اعتراضات ما مجبور به تغییر شدن .
  درباره ی این شرکت هواپیمایی بدانید که فقط پروازهای تبریز تهران و بالعکس آن تایم انجام میشه منظور از آن تایم با دو سه ساعت تاخیر !
  همانجا بود ک گفتم بدبخت همشهریان ما که میخان با این هواپیما برن به کار اداری شون برسن!
  از ما گفتن از شما نشنیدن اگر هواپیما نداشته باشیم بهتر از اتا س …
  به والله قسم یک پرواز رو تایم نمیره .
  مردم بدبخت میشن

 8. اين دولت اصلاحطلبا چه چيز درستي داره كه حمل ونقلشون با اون وزير بي كفايتشون داشته باشه

 9. گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته به جايي نرسد فرياد است

 10. جرا همش به مسئولین بد و بیراه میگین
  ما خودمون یه ذزه به اندازه یه جو عرضه داشته باشیم استفاده نکنیم . برین شیراز پرواز کنید
  وقتی مسئولی در این استان وجود ندارد ……………….

 11. درود جناب زارع نماینده محترم
  حالا جواب بده

 12. به نظرم سایت ،خبرگزاریها ورسانه های محلی از اینکه در فرودگاه یاسوج مجددا پرواز برقرار شده حمایت کنند چرا که این سرمایه متعلق به مردم عزیز استان می باشد .تا قبل از بر قراری پرواز مدام رسانه ها و خبرگزاریها انتقاد میکردند و باعث دلسردی و ناراحتی مردم می شدند حالا همین رسانه ها از اینکه مجددا درفرودگاه یاسوج پرواز برقرارشده دوباره باب انتقاد را باز کرده اند این یعنی دوگانگی در عمل، مردم خودشان قضاوت کنند ….

دیدگاه شما