سه شنبه 28 فروردین 1397 - 17:47

شکایت مدیرکل راهداری کهگیلویه و بویراحمد از بویرنیوز/توصیه به استانداری و واحد‌های نظارتی استان!

گروه سیاسی– چندی پیش رسانه های کهگیلویه و بویراحمد خبر از اعتراضی عجیب و نادر در استان دادند.

به گزارش بویرنیوز، بر پایه گزارشات رسانه ها این بار بد اخلاقی و رفتار ناشایست یک مدیر با کارمندانش محل اعتراض کارکنان شده بود، خبری که سایت تابناک کهگیلویه و بویراحمد با اسناد منتشر کرد و سپس سایر رسانه ها به بازنشر آن پرداختند.

تبعیض، بی عدالتی و بداخلاقی سه محور خبر تابناک در خصوص رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای بود که از محتوای نامه اعتراض آمیز تعدادی از کارکنان این اداره دریافت کرده بود.

با انتشار این خبر در فضای مجازی و انعکاس گسترده آن در رسانه ها، بویرنیوز با تصاویر آرشیوی رسانه مرجع خبر اقدام به ارائه تحلیلی در این خصوص کرد( از اینجا بخوانید) و نسبت به ایجاد فضای خفقان و دلسردی در مجموعه اداری استان و به تبع آن رکود خدمات رسانی به مردم، هشدار داد.

در آن تحلیل که برگرفته از خبر اعتراض بخاطر اخلاق و رفتار یک مدیر در رسانه های استان بود، به این موضوع پرداختیم که در صورت صحت این موارد باید استانداری و دستگاه های نظارتی کهگیلویه و بویراحمد با قاطعیت تمام برخورد کند چرا که عادی شدن این دست اتفاقات در وهله اول حرمت کارمندان ادارات و سپس مردم را خدشه دار خواهد کرد.

گفتنی است پیش از این نیز تعدادی افراد ناشناس به اتاق مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای تیرانداری کرده بودند.

بدون شک این اتفاقات منشا و منبعی دارد که پس از اطلاع رسانی رسانه ها به عنوان چشم و گوش بینا و شنوای جامعه، باید در صدد رفع آن بود و اگر واقعا صحت ندارد نیز شفاف به اطلاع مردم برسد!

یکی از افتخارات ایران اسلامی که بارها رهبر معظم انقلاب نیز اشاره کرده اند، آزادی بیان است، رسانه ها محل بیان اعتراض و تبعیض هاست، اگر ما بعنوان رسانه بلند گوی ضعیف تر ها نباشیم پس وجود و حضور ما اصولاً چه فایده ای دارد؟

به نظر میرسد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد بدون اینکه پاسخی مستند به این انتقادات دهد و پیرامون اخبار رسانه ها روشنگری کند، با شکایت از بویرنیوز و پیگیری آن توسط یک وکیل فقط به دنبال پاک کردن صورت مساله است.

بویرنیوز برای احقاق حق مردم استان، ایجاد فضای باز و امن اطلاع رسانی دقیق، صریح و بدون غرض و کینه، نقد منصفانه و البته بیان خدمات دستگاه ها و نظام به مردم هیچگاه و در مقابل هیچ تهدیدی کوتاه نخواهد آمد و کما فی السابق با قدرت تر از گذشته با رعایت مصالح جامعه، به روشنگری و اطلاع رسانی بدون سانسور می‌پردازیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=276411
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. اصلاح طلب

  شجاع باشید نترسید
  متاسفانه واحدهای حقوقی ادارت به جای پیگیری امورات حقوقی ادارات و تذکر به مدیران برای رعایت قوانین، به دستور رؤسای ادارات به دنبال شکایت از معترضین و رسانه های خبرسان هستند….

 2. بویراحمدی

  آقای رضوی معاون محترم رئیس جمهور
  عدم توانایی شما در نوشتن و خواندن نام استان کهگیلویه و بویراحمد در سختی آن نیست بلکه در عدم تکرار آن توسط شما دولتمردان است.

 3. شیرعلی راهداری

  ای خدا خوان پایه…….

 4. حالا شما چرا اینقدر ناراحت هستید که دوباره به بازخوانی پرونده می پردازید به نظر من بعنوان یک فرد بیطرف باید در دادگاه از خودت دفاع کنی قطعا نیاز به بازخوانی وجود ندارد

 5. باسلام خدمت مدير وكاركنان سايت بويرنيوز
  اتفاقا ايشون( مدير كل راه داري) خيلي بد اخلاق هست ومن از مديران شركتهاي باربري شنيده ام كه هيچ گونه تخصصي در اين حوزه هم ندارد

 6. دمت گرم

 7. کارمند خود اداره

  خانپایه……….

  • بسمه تعالی
   احتراما باستحضار خوانندگان محترم خبر میرساند :
   در جواب شکایت مدیرکل راهداری به طرفیت سایت خبری بویر نیوز مبنی بر نشر خبر اعتراضی برخی از پرسنل اداره راهداری
   بنده بعنوان احدی از پرسنل اداره کل راهداری و معترض و امضاء کننده متن نامه اعتراضی به مدیر کل این اداره که سرخط مهم آن خبر ، عدم تعامل و اخلاق مناسب مدیر کل مذکور با کارمندان و عدم امنیت شغلی آنها بیان میدارم که اصل خبر صحت دارد و در دبیرخانه استانداری ثبت و شماره شده و به تمامی معاونین استاندار محترم رونوشت شد
   لذا شکایت مدیرکل راهداری بر علیه سایت های خبر رسان که در واقع هدفشان حمایت از قشر مظلوم و صدای رسای مردم به گوش مسعولین می باشد ، مصداق ضرب المثل : زیره به کرمان بردن است

  • راهداری و حمل و نقل

   بسمه تعالی
   احتراما باستحضار خوانندگان محترم خبر میرساند :
   شکایت مدیرکل راهداری بر علیه سایت های خبر رسان که در واقع هدفشان حمایت از قشر مظلوم و در واقع ترببون رسای داد مردم به گوش مسعولین می باشد ، مصداق ضرب المثل : زیره به کرمان بردن است

   امضاء
   از کارمند راهداری

 8. کارشناس حقوقی

  سلام عزیزان رسانه/ کاش بجای انتشار چنین اخباری حداقل چهارساعت دروس حقوقی را فرا می گرفتید تا می دانستید که با آبروی مردم بازی کردن در فضای مجازی و رسانه ای یعنی چه؟ بنده بعنوان کارشناس حقوقی هم دوست ندارم که شکایتی از رسانه ها بشود اما شما رسانه ها هم مظلوم نمایی نکنید و بدانید و بدانیم که مردم در هر جایگاهی که هستند آبرو دارند

 9. اقای رضوی نام زیبای کهکیلویه و بویراحمد همیشه برای قوم لر پا برجاست اگه سواد یا عدم تلفظ ان نداری باید خودت عوض بشوی مشکل ، مشکل خودت است ، w w بار باشه از حذف کهگیلویه و بویراحمد،،،کهگیلویه و بویراحمد برای قوم لر مانند خلیج همیشه فارس است برای هر ایرانی ،،،

 10. بویر احمد

  ما کارمندان معترض به مدیرکل راهداری حمایت خود را از سایت بویر نیوز اعلام میداریم

 11. ایمنی و حریم راه

  سلام برادر کارشناس حقوق!!
  بحث بازی کردن با آبروی دیگران نیست ، بحث گوشزد کردن مشکلات مردم است
  وقتی که سایتهای خبر رسان اعلام میکنند که در فلان خیابان لوله آب ترکیده یا فلان خیابان آسفالت نیست آیا هدف از رسانه ای کردن اینگونه خبرها هم آبرو ریزیه ؟
  هدف رفع مشکلات مردمه
  در ضمن از لحاظ حقوقی هم هیچگونه کلمه ای که بار حقوقی منفی داشته باشه در خبر درج نشده که نیاز به تدریس حقوق باشه یا با آبروی شخصی بازی شده باشه
  سایت خبری تابناک و بویر نیوز سعی کردند که صدای ما کارمندان راهداری را به گوش مقامات استانی و ذی ربط برساند
  آیا این دسته از کارمندانی که به عنوان قشر زحمتکش و طبقه ضعیف در ادارات انجام وظیفه میکنند از لحاظ سلیقه ای یا خطی ، توسط مدیر کل مربوطه خود ، مورد حمله اقتصادی و اجتماعی قرار میگیره و سر ماه جلوی زن و بچه اش کم میاره و شرمنده خانوادش میشه..آیا این بازی کردن با آبروی کارمند حساب میشه یا بیان مشکلات مردم در رسانه خبری ؟
  با تشکر از سایت خبری بویر نیوز

  کارمند راهداری و حمل و نقل جاده ای

دیدگاه شما