سه شنبه 28 فروردین 1397 - 10:06

خاکریزی 70 درصد نقاط پرتگاهی محور یاسوج- کاکان

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بویراحمد از خاکریزی 70 درصد نقاط پرتگاهی محور یاسوج- کاکان خبر داد.


به گزارش بویر نیوز، مهران مسعودی در حاشیه بازدید از منطقه کاکان در یاسوج اظهار کرد: در سال 96 به طول 12 کیلومتر روکش آسفالت در محور یاسوج- اقلید انجام دادیم.

وی هزینه این کار را مبلغی افزون بر 15 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: به دلیل استعداد خاص جاده فرعی یاسوج- کمهر به سمت آبشار مارگون حدفاصل سه راهی عباسعلی‌خانی در سال 96 به طول 4.5 کیلومتر و با هزینه 550 میلیون تومان روکش آسفالت انجام دادیم.

این مسؤول در ادامه به اقداماتی که در سال 97 پیش‌بینی شده اشاره کرد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که 12.5 کیلومتر روکش آسفالت مجددا در محور یاسوج به اقلید داشته باشیم.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بویراحمد به سایر اقداماتی که در این محور صورت گرفته اشاره کرد و گفت: کلیه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی در محور اصلی یاسوج اقلید کمهر یکسان‌سازی و نوسازی شد.

مسعودی گفت: در محور کاکان تماماً نقاط حادثه‌خیز و پرتگاهی بود که 70 درصد از نقاط محور برای جلوگیری از هرگونه حادثه خاکریزی شد.

وی با اشاره به دیگر اقدامات در این محور مواصلاتی گفت: یک سوله انبار نمک در راهدارخانه یاسوج اقلید در سال گذشته با هرینه و اعتبار 500 میلیون تومانی احداث کردیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=276341
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. حسین گفت:

  سلام جناب آقای مسعودی
  برای روکش آسفالت کاکان به طرف آبشار مارگون انجام نشده …
  حوزه راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد هست
  عید نوروز چاله های زیادی داشت
  روزهای آخرعید نوروز بودآسفالت ریختید

دیدگاه شما