سه شنبه 21 فروردین 1397 - 8:54

افشاگری وضعیت ادارات و مدیران کهگیلویه و بویراحمد توسط یک مدیر

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص با بیان این که در استان یک سری کارهای پیمایشی انجام شده است گفت: طی سنجش و پیمایشی که انجام شده وضعیت مطلوبی در ادارات استان نداریم.

به گزارش بویرنیوز،  در حالی نشست کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که از زبان یکی از مدیران‌کل استانداری موضوعاتی بیان شد که تاکنون چنین مشکلاتی از لسان یک مدیر شنیده نشده بود.

حجت‌الاسلام علی‌فتح میرمحمدی یکی از مدیرانی که در استان کهگیلویه و بویراحمد و در دولت کنونی به عنوان مدیری صریح‌اللهجه و رک‌گو معروف است به بیان برخی واقعیت‌ها بر مبنای یک نظرسنجی پرداخت.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص با بیان این که در استان یک سری کارهای پیمایشی انجام شده است اظهار کرد: طی سنجش و پیمایشی که انجام شده وضعیت مطلوبی در ادارات استان نداریم.

وی گفت: در این پیمایش نگرش‌های مردم در یک نظرسنجی از تعداد 343 نفر در شهر و روستا از مردان و زنان و در سنین مختلف مورد نظرسنجی قرار گرفته است.

این مسؤول افزود: این پیمایش در حوزه‌های فرهنگی و سیاسی و اقتصادی در بحث قانون‌گریزی احصا شده که در آن طایفه‌سالاری و خویشاوند سالاری از مهم‌ترین جلوه‌های قانون گریزی در استان به شمار می‌رود.

میرمحمدی در ادامه اظهارات خود گفت: در این نظرسنجی افراد گفته‌اند که پارتی‌بازی و اقوام نوازی و رابطه بازی در استان اتفاق می‌افتد و نشان می‌دهد که مردم از نابرابری‌های اقتصادی ناراضی هستند.

این مسؤول در استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آن‌ها احساس نابرابری می‌کنند و طبق آمار رضایت آن چنانی از ادارات دولتی ندارند.

وی تصریح کرد: این نارضایتی هم از نمایندگان مجلس هم از دستگاه قضایی و هم از دستگاه‌های دولتی است که عدم پاسخگویی و عدم انجام کار مردم به موقع و به فردا واگذار کردن کار آن‌ها و همچنین عدم پاسخگویی در ادارات هنگامی که مدیر حضور ندارد از مواردی است که به اعتقاد مردم به وفور در استان وجود دارد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=275389
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  درود بر میر محمدی واقعا همه این اتفاقها وجود دارد

 2. صبور گفت:

  عجب
  تشكر

 3. امید گفت:

  پارتی بازی و اقوام نوازی پدر اکثریت مطلق مردم رو در اورده، به یقین میشه گفت بیش از هشتاد درصد مردم از وضع کنونی ادارات ناراضی هستند

 4. شهروند گفت:

  افرین

 5. احمدی.یاسوج گفت:

  اختیار ادارات بدست نااهلان افتاده ومدیریتی ندارند.واقعا حیف این انقلاب .همه اش تقصیر نمایندگان است.به داد این استان برسید که خرابتر نشود.

دیدگاه شما