چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 12:05

سرپرست سازمان دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، سید نظام مرادی به عنوان سرپرست سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش بویرنیوز، به نقل از  اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان طی حکمی از سوی هادی زارع‌پور، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، سید نظام مرادی به عنوان سرپرست سازمان دانش‌آموزی استان منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

با سلام واحترام

به اطلاع می رساند، به موجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ سمت از تاریخ 96/12/19به عنوان سرپرست امور فعالیت‌های دانش آموزی ( سازمان دانش آموزی ) این اداره کل منصوب می شوید.

امید است با توکل واستعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) سیاست های رئیس جمهور محترم در دولت تدبیر وامید و مقام عالی وزارت در انجام امور محوله با رعایت مقررات مربوط اهتمام نمایید .

توفیق شما را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

این مراسم با حضور سید بهاء الدین ملک‌حسینی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان و روسای ادارات این حوزه برگزار شد.

سید نظام مرادی دارای مدرک کارشناسی ارشد تارخ ایران و اسلام است و سابقه معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بویراحمد، کارشناس مسئول گزینش و مسئول حراست دانشگاه فرهنگیان را در کارنامه خود دارد.

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=273920
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما