یکشنبه 20 اسفند 1396 - 0:07

عامل توسعه نیافتگی کهگیلویه و بویراحمد از نگاه دهراب پور

عضو شورای شهر یاسوج با تاکید بر اینکه اراده و ایده‌ای برای خدمت به مردم در مدیریت شهری وجود ندارد، گفت: شورای شهر گزارش دهد در ۷ ماهه گذشته چند مصوبه مهم و اساسی برای عمران و آبادی یاسوج داشته است.


به گزارش بویرنیوز، محمدرحیم دهرابپور در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: یکی از مهمترین دلایل توسعه نیافتگی استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود سرمایه‌های عظیم خدادادی اعم از نفت و گاز، جنگل و آب عدم جذب سرمایه گذاری و کارشکنی‌ها در این زمینه بوده است.

وی با اشاره به طرح احداث مجتمع خدماتی-رفاهی وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج عنوان کرد: برخی از اعضای شورای شهر یاسوج دنبال کارشکنی هستند و می‌خواهند با یک فضا سازی مردم را نیز با خود همراه کنند.

دهرابپور با تاکید بر اینکه هرگونه سرمایه گذاری به طور حتم می‌تواند در اقتصاد و رونق تولید در استان موثر باشد، ابراز کرد: دود آتش تقابل با دستگاه‌های اجرایی توسط برخی از اعضای شورای شهر در زمینه سرمایه گذاری پارک جنگلی و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگر به چشم مردم می‌رود.

این عضو شورای شهر یاسوج بیان کرد: شورای شهر یاسوج در دور چهارم و پنجم با احداث مجتمع خدماتی -رفاهی وزارت نفت در پارک جنگلی موافقت کرده و اینکه بگوییم در تمامی تصمیمات باید با هماهنگی شورای شهر پیش بروند درست نیست زیرا دیگر ربطی به شورا دارد و دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری باید روند کار را ادامه دهند.

دهرابپور با تاکید بر اینکه البته تعامل دستگاه‌های اجرایی با شورای شهر به طور حتم مطلوب بوده ولی در زمینه سرمایه گذاری در پارک جنگلی اصل نیست، تصریح کرد: اینکه به بهانه مردم بخواهیم با برخی دستگاه‌های اجرایی تقابل کرده و مانع توسعه شویم، کار خوبی نیست.

وی با انتقاد از نحو اداره جلسات شورای شهر یاسوج ادامه داد: متاسفانه در نشست‌های شورای شهر فضای جلسه به سمتی پیش می‌رود که امکان بیان نقطه نظرات وجود ندارد و در برخی موارد مجبور هستیم نظرات خود را در بیرون از شورا مطرح کنیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=273244
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. بویر احمد

  درود بر مرد پاکدست و متعهد

 2. جناب حاج دهراب پور فردی دلسوز و متعهد میباشد
  درود برایشان

 3. یا اباعبداله

  البته حاجی نونم ایخو بگو توسعه نیافتگی تقصیر کی بی..ولی محض اطلاع خدمتت عرض کنم.جنابعالی همیشه جز ۵نفر اول ای شهر بی..یا خوت کار بلد نبی یا هم چوب لای چرخ بقیه کردی.

 4. درود برتو مردم پاک

 5. خود ایشان و دوستان شان از عوامل مهم عدم توسعه هستند

 6. در انتخابات اخیر چپ و راستو معتدل و انقلابی و سلطنت طلب و علیا و سفلی و بومی و غیر بومی همه به حاج دهراب پور رای دادند و دلیلشم عملکرد گذشته و نگاه عدالت طلبانه ایشان در حوزه های شهری و مسائل اجنماعی بود

 7. درود بر مرد پاک دست سیاسی

دیدگاه شما