جمعه 18 اسفند 1396 - 20:26

ماجرای کتک زدن یک جانباز در جلسه تاجگردون

امام جمعه گچساران در خطبه دوم این هفته نماز جمعه با اشاره به مناسبت‌های این هفته اظهار کرد: امروز مصادف است با میلاد بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و  میلاد امام خمینی (ره)  که این روز را خدمت همه شما تبریک عرض می‌نمایم.

به گزارش بویرنیوز به نقل از فارس،  وی ادامه داد:  باید قدر مادرانمان را بدانیم و آگاه باشیم که بهشت زیر پای مادرانی است که فرزندان صالح و سالم تربیت کرده‌اند.

حجازی با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد:  ایشان فرمودند این منطق می‌گویند بگذارید مردم خودشان برای حجاب تصمیم بگیرند، مگر می‌شود گذاشت هر کس خواست در جامعه شراب فروشی کند.

وی افزود: حکومت اسلامی  وظیفه‌اش این است که باید مانع حرام و گناه شود و این وظیفه تمام مسوولان دولت اسلامی است که باید در مقابل حرام بیاستند.

امام جمعه گچساران گفت: برخی‌ها می‌خواهند بنده اروپا شوند نه بنده خدا و آزادی را در این می‌بینند و شاهد بودیم امام راحل هیچ گاه در این موارد در مقابل رژیم پهلوی کوتاه نیامد و محکم ایستادگی کرد.

حجازی  در ادامه با اشاره به هفته منابع طبیعی اظهار کرد:  امیدواریم مردم هفته منابع طبیعی از این نعمت خدادادی حراست به عمل بیاورند.

وی  با اشاره به  تشکیل بنیاد شهید گفت: عزت امروز ما مدیون شهدا و خانواده شهدا است و توصیه می‌کنم بنیاد شهید از دایره وظایف خودش  خارج نشود.

امام جمعه گچساران تاکید کرد: نباید از بنیاد شهید سوء استفاده شود و در آن جریان انقلابی  کوبیده شود.

حجازی افزود: شاهد هستیم در گچساران و در بنیاد شهید به گونه‌‌ای دیگر و علیه ارزش‌ها سخن می‌گویند.

وی خطاب به برگزار کنندگان این جلسات عنوان کرد: چه کسی گفته است که شما این جلسات را تشکیل دهید و پاسداری که مجروح و جانباز است هنگامی که اعتراض می‌کند و پس از آن داروغه‌ها آن فرد را کتک می‌زنند اینکه نفس مردم را ببرید که کسی نفس نکشد مگر ما به دوران منصور خان باشتی برگشته‌ایم، خیر این دوران، دوران جمهوری اسلامی است.

امام جمعه گچساران افزود: دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است چرا که برای انقلاب و نظام مردم خون دادند و شما از جایگاه نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنید.

وی ادامه داد: شما به چه جرائت جانبازی را کتک می‌زنید دو جلسه بی‌جا گرفته‌اید که توصیه می‌کنیم خودتان را اصلاح کنید چرا که این حکومت ، حکومت اسلامی است.

حجازی در ادامه با اشاره به جلسه هفته گذشته گچساران  و نام آوردن از نامه کروبی در آن جلسه گفت: نامه ایشان تماما بی‌تربیتی به نظام، رهبری، سپاه پاسداران و جایگاه‌های مهم نظام بود.

امام جمعه گچساران عنوان کرد: آقایی می‌آید و در جلسه می‌گوید، آقای کروبی نامه نوشته‌اند که اولا باید گفت  چه ضرورتی دارد که این نامه را بیان کرده‌اند و ثانیا می‌گویند این نامه را  از درون حصرش نوشته است و بعد می‌‌گوید، به خوب و بدش کاری ندارم که باید گفت چرا کاری ندارید.

وی افزود: می‌گویند آقای کروبی به رهبری نامه نوشته که اشتباهاتتان را اعتراف کنید و می‌گوید که خوب بود آقای کروبی هم به اشتباهاتش اعتراف کند و ما هم  بر اشتباهاتمان اعتراف کنیم و آقا هم به اشتباهاتش اعتراف کند.

حجازی عوان کرد: اینها به دنبال این هستند که بگویند مردم این شهر حامیان فتنه گران هستند.

امام جمعه گچساران اذعان کرد:  آقایان در سال 88 پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند و تا امروز یک بار عذرخواهی نکرده‌اند و آن وقت با کمال تاسف در شهر ما نماینده شهرمان به نامه آقای کروبی استناد می‌کند که باید گفت، آقایان اشتباه گرفته‌اید.

حجازی تصریح کرد: اینکه که شما دهان همه ادارات را بسته‌اید که کسی نمی‌تواند نفس بکشد با این موضوع فرق می‌کند چرا که انسان تا به حدی تحمل و صبر دارد.

وی با بیان اینکه شاید فردا بگوید منظور من اعتراف کردن کروبی بوده است، خاطرنشان کرد: به نیروی‌های ارزشی، سپاه، نیروی انتظامی، بازار، روحانیون و مردم گچساران  اعلام می‌کنیم خطر تا اعتقاد، نظام و ولایت رسیده است.

حجازی گفت: برخی می‌گویند سرکیسه دست ایشان است که این جا به آقایانی که در تهران و استان نشسته‌اند می‌گویم ، آقایان بررسی کنید و پیگیر این موضوع باشید.

امم جمعه گچساران خطاب به روحانیون ادامه داد: روحانیون این شهر داد بزنید و سپاه و نیروی انتظامی   در مقابل این حرکت بیاستید.

حجازی افزود: امیدوارم ایشان توبه و عذرخواهی بکنند و  پایش را  در کفشی که نباید بکند، نگذارد.

وی ادامه داد:چرا این نامه را مطرح و معنا می‌کنید آیا شما می‌خواهید مبلغ آنها باشید و این بی‌احترامی به خانواده شهدا، ایثارگران و مقام معظم رهبری است.

حجازی عنوان کرد: هر روز به یک بهانه جلسه تشکیل می‌دهید و مردم را به مسخره در می‌آورید.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم آقایان تهرانی و آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس حواسشان را کمی جمع کنند که در این شهر چه می‌گذرد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=273037
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. با سلام.هم جناب تاج گردون اگاه است که شرایط مناسبی دربرابر افکار عمومی گچساران ندارد و هم امام جمعه مطمئن هستند که تاج گردون تائید صلاحیت نخواهد شد. همه چیز در حال فراهم ساختن شرایط برای اردلان زینل زاده است. این خط و این هم نشون
  تاج گردون هم به شدت دنبال اینه که خودشه توی دولت جا بده و قبل از پایان مجلس، از نمایندگی مردم گچساران کناره گیری کنه. به نحوی مثلا دلخور بشه و قهر کنه. این باعث می شه کنار رفتن اش مفتحضانه نباشه. تاج می خواد قهرمانانه کناره بره. بحثی را که در خصوص کاندیداتوری در بویراحمد مطرح کرد هم صرفا برای بازار گرمی و بالا بردن نرخ خودش و البته جبران ناپذیر بودن این کناره گیری را به افکار عمومی منتقل کنه،بوده وگرنه هیچ دلیل و یا معنای دیگری نداشته.تاج داره از مجلس می ره،رئیس بانک مرکزی. بازهم این خط و این هم نشون

 2. سردار گچساران

  شک نکنید دوران اقای تاج تمام شده است کسی که تمام پیمانکاری هایش برای اقوام خود و کارهایش برای طایفه خود است انکی صبر سحر نزدیک است

  • سلام وعرض ادب خدمت مردم شریف شهرستانهای گچساران وباشت و حومه..همه شما بزرگواران اطلاع کامل دارید که تا قبل از نامزدی تاج گردون هیچ اسمی از واو نبود خدا را شکر کنید که نام نماینده شما در کل ایران زبانزد خاص و عام شده..در کل مجالس بویراحمد صحبت از زرنگی ایشون هست ایشون شخصی باهوش،کاربلد،آچارفرانسه مجلس میباشد… ناشناس از بخش مرکزی بویراحمد دهستان سپیدار

 3. تاجگردون نماینده مادام العمر گچساران و باشته و رقیبی هم نداره اینم خط اینم نشون

 4. دور بد زينل زاده صددرصديه تاج رفتني شدي

 5. دوره تاج تا آخر عمرش رفتنی است وا وا وا

 6. بسمالله

 7. آقای حجازی چرابه احمدی نژاداعتراض نمیکنی که هرچه دوست داره میگه…چراحرف حق نمی زنی

 8. درهواب مطلع تاج هروقت بیادنمایندهاست اقای امام جمعه هم خودشوخسته نکنه

 9. سلام تاج بزای استان یک برند است مایه فخر میاهات تمامی لرها لطفا پا به حق نزنید وقدردان زحمات ایشان باشید . یا حق

 10. موعظه حسنه

  حقیقتاتاجگررون ضعف شخصیت داره .ازیک طرف میترسه مکنونات قلبیش رابیان کنه ومنافعش دراینه که ازهردوجناح تاحدودی که ضررمادی وپستی براش نداشته باشه حمایت کنه واون قسمتیش راکه بدون هزینه میتونه انتقادکنه هم برای وجهه مردمی انتقادمیکنه .اصلااهل هزینه دادن نیست .بسیاراینگونه بودن زشت است .من به شخصه ازهردوجناحش بدم میاد.نه اینه طرفداراصولگراهام که تاجگردون رااینگونه میبینم .اصلا تاحگردون درعمل نه اصولگراست ونه اصلاح طلب .تفکربادی به هرطرف .اهل علم هم نیست .به دلیل سی سالی که حاج بهرام دستش راگداشته تودست مقامات بالاستلی ده کلمه هم یادگرفته باشه میشه یک سخنرانی.اگراهل هزینه بودصحبتی که درباره نامه کروبی کرداینجوردست پاچش نمیکرد.توسخنرانی مستقیم گفت مقام معظم رهبری هم ….ولی داره خودش رابه اب واتش میزنه که عذرمیخوام .خوبه عذرخواهی .مقام معظم رهبری هم بزرگوارترازاونه که بخوادبرخوردکنه .اصلا مقام معظم رهبری همیشه فرموده اهل تبادل اراوتضارب افکارم.نترسه کاریش ندارن .اموالش مصادره نمیشه .لوله های ابی که برای زمینای امامزاده جعفر اورده رانمیبندن به جرم یه اشتباه .اینقدرخودش رابه درودیوارنزنه.

 11. لطفا بادفاع از ادمهای مشکل دار اسم بویراحمد و مردم شریف سپیدار رو لکه دار نفرمایید به خدا تاج فقط مبلغهای قدری داره وگرنه اونی که میگن نیسن

 12. دانه فلفل سیاه وخال . مهرویان.سیاه ….. هردو.جان سوزند ولی این کجا وان کجا…فرق است بین کسی که با خون با انقلاب ولایت فقیه عهد بسته ..وبا کسانی که برای مقاصد سیاسی وحفظ.جایگاه خود دم از ولایت میزنند انقلاب

 13. هدایت جهان آباد

  دوستان عزیز همه افراد کشور قابل نقد هستند . تاجگردون هم معصوم نیست یلکه همانند همه انسانها اشتباه میکند به هر حال تاجگردون یک هم استانی است که دارای شخصیت ملی است . نباید به راحتی او را مورد بی مهری قرار دهیم !!! مگر ما چند شخصیت و فرد زبده مانند غلامرضا تاجگردون داریم ؟؟؟ نباید به راحتی فرزندان این استان را نابود کنیم .

دیدگاه شما