سه‌شنبه 6 مارس 2018 - 13:48

ماجرای درگیری لفظی وکیلی و زارعی در مجلس

گروه سیاسی – ساعاتی قبل یک کانال تلگرامی  مدعی درگیری لفظی این نماینده با زارعی نماینده بویراحمد شد.

به گزارش «بویر نیوز»، موضوع از جلسه بررسی استیضاح وزیر راه شروع شد، جایی که برخی رسانه ها ادعا کردند نماینده بویراحمد برخلاف مردم منطقه از وزیر راه دفاع کرده است و یکی نماینده تهران که اتفاقا از همین خطه است با وی برسر این موضوع مشاجره داشته است.

این رسانه ها مدعی شدند زارعی بدون توجه به خواست مردم منطقه اش از وزیر راه دفاع کرده و حتی در جایی از جلسه وکیلی او را به سکوت دعوت کرده است.

در خبر این رسانه ها آمده، وکیلی با عذرخواهی از اعضای حاضر در جلسه بررسی استیضاح وزیر راه گفت: ظاهرا ایشان سخنان شخصی خودشان را بیان می کنند، به نظرم وزیر راه با بی کفایتی و ضعفی که دارد مقصر اصلی این حادثه است.

این کانال تلگرامی به نقل از یک منبع آگاه كه خواسته نامش فاش نشود، با اشاره به اینکه فضاي جلسه بررسي استيضاح براي دقايقي تحت تاثير درگيري اين دو نماينده بود افزوده است: ابتدا برخي از نمايندگان حوزه هاي ديگر به عملكرد وزير راه و شهرسازي اعتراض نمودند و برخي دیگر از نمايندگان بي توجهي و عدم نظارت وزير راه را عامل اصلي سقوط پرواز تهران ياسوج عنوان نمودند.

زارعي در اين جلسه از عباس آخوندي دفاع كرد و نمايندگان را از تصميم احساسي بر حذر داشت.

اين منبع آگاه افرود: غلام محمد زارعي در اين جلسه ادامه داد اگر سقوط هواپيما در حوزه انتخابيه بنده بوده است بنده با استيضاح وزير راه و شهرسازي مخالفم!

وكيلي گفت: اینطور که به نظر میرسد؛ آقاي زارعي تنها نظر شخصي خود را اعمال مي كنند و هيچ توجهي به قربانيان حادثه هواپيماي ياسوج ندارد.

اين نماينده تهران افزود: آقاي زارعي بايد قبل از هرچيزي به خواست مردم خود توجه كنند و ايشان بايد بدانند مردم بويراحمد از اصلي ترين خواهان استيضاح وزير راه هستند و من تعجب مي كنم ايشان چرا هيچ توجهي به خواسته مردم حوزه خود ندارد!

زارعی: از همه استیضاح کنندگان جدی تر هستم/ مردم می دانند و با نیات و انگیزه های افراد کاملاً آشنا هستند/ نباید زمینه ساز تعطیلی فرودگاه یاسوج شد

نماینده بویراحمد در خصوص این اخبار، اظهار داشت: بخدا قسم خبری که این کانال تلگرامی منتشر کرده است دروغ محض است و اظهاراتی که به نقل از اینجانب منتشر کرده کاملا کذب است چرا که بنده از همه استضاح کنندگان مصمم تر هستم.

غلام محمد زارعی در گفتگو با «بویر نیوز» بیان کرد: یکشنبه عصر با اطلاعی که از طریق دکتر رضایی رئیس کمیسیون عمران در خصوص طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی حاصل شد برای دریافت نقطه نظرات و نگرانی مردم در جلسه شرکت کردم.

وی گفت: بعد از اعلام محورهای استیضاح که اتفاقاً هیچکدام مستقیماً به موضوع حادثه هواپیمای یاسوج هم اشاره نکرده بود و صرفاً کلیاتی از نقطه ضعف های هوایی و زمینی وریلی و عدم انگیزه وزیر در اداره امور بود.

زارعی گفت: بعد از صحبت های تعدادی از موافقان وزیر راه و پاسخ های وزیر، اینجانب عرض کردم در وهله اول گلایه مندی ما اینست تاکنون مدیرعامل هواپیمایی آسمان عذرخواهی نکرده و استعفا نداده است و این اقدام باید سریعاً انجام شود که نوعی ترمیم نگرانی ها و آلام مردم است.

وی افزود: از طرفی مسئولان ذیربط باید با توجه به پیدا شدن جعبه سیاه سریعاً با بررسی کامل و جامع روند حادثه با عامل و یا عوامل مقصر در حادثه سریعا برخورد کنند، هیچگونه کوتاهی و اغماضی و تعللی در این زمینه را نمی پذیریم.

نماینده بویراحمد و دنا ادامه داد: با قدرت موضوع احقاق حق سانحه دیدگان و خانواده هایشان را پیگیری میکنیم و کوتاه نخواهیم آمد و باید عرض کنم اولین خواسته ما همان عزل و یا استعفای مدیرعامل ایرلاین آسمان است.

زارعی تصریح کرد: همانطور که در نطق مجلس گفتم، قویاً تقاضا داریم مسیر هوایی یاسوج تغییر کند و دیگر نیاز به پرواز بر قله دنا نباشد.

وی با اشاره به برخی جزئیات جلسه بررسی استیضاح وزیر راه، گفت: در جلسه بررسی استیضاح گفتم بنده از همه استیضاح کنندگان در این موضوع جدی تر هستم.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: منتها برای زیر سوال نرفتن شرایط خود فرودگاه یاسوج توضیحاتی را دادم، فرودگاه یاسوج در یکی دو سال گذشته توسعه همه جانبه و خوبی داشته، نباید نقاط قوت فرودگاه یاسوج و توسعه و تعمیرات کلی فرودگاه را نادیده نگیریم و این موضوع باعث شود فرودگاه یاسوج به حاشیه برود و دچار تعطیلی شود.

زارعی گفت: به استحضار اعضای کمیسیون اقدامات صورت گرفته را رساندم و اصلاح مسیر پروازی، راه اندازی سریع پروازها با هواپیمایی ماهان و ایران ایر را خواستار شدم.

رئیس مجمع نمایندگان استان بیان داشت: اینکه افرادی واقعا ناجوانمردانه علیرغم این جدیت و تلاش ما و اینکه حاضر نیستم از حق مردم کوتاه آیم به جهت مسائل سیاسی و اغراض شخصی مسائل دیگری مطرح کنند آنها را اولاً به خدا واگذار می کنم و البته مردم فهیم ما می دانند و با نیات و انگیزه های افراد کاملاً آشنا هستند.

وی خاطر نشان کرد: من بعنوان نماینده مردم مساله پشت صحنه و روی صحنه ای ندارم، به صورت صادقانه آنچه را که باور دارم و میگویم با جدیت دنبال می کنیم و امیدوارم افرادی به جهت اغراض و اهداف سیاسی خودشان از این موضوعات با دروغ پردازی و شانتاژ بی جهت افکار عمومی را خدای ناکرده نگران نکنند.

نماینده بویراحمد با تکذیب همه مطالب گفته شده در این کانال افزود، بنده مصرانه درخواست دارم مشروح صحبت های رد و بدل شده در کمیسیون عمران منتشر شود تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=272793
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. محمدي اصل گفت:

  فاطمه زهرا روي آنها رو سياه ميكنه

 2. اصلاحات گفت:

  این سری من حتما به زارعی رای خواهم داد.

 3. ناشناس گفت:

  آقای وکیلی نباید خودش را دایه مهربانتر از مادر بداند.وبا توجه به شناختی که از برنامه های ایشان دارم مطمئنن خود ایشان هم بی میل نبودند که یک شانتاز خبری در خصوص سانحه ایجاد شود وبه منظور به دست آوردن محبوبیت دست به هر کاری میزنند.دست خدا بالاتر از همه دست هاست.شرم آوره

 4. نگین گفت:

  هیچ کسی یا نماینده ای برای بویراحمد و دنا با اخلاص تر و صادق تر و ساده تر و متواضع تر از حاج زارعی —نیامده و نخواهد امد –و ایشان آنقدر بزرگ منش و خوب هستند که همه مردم ایران و استانما ن و مخصوصا بویراحمد و دنا دوست دارند و همه مردم را به یک دید نگاه می کنه خدا قوتش بدهد/////پشت و پناهش باشد–خدا همه ما را به راه راست هدایت بفرمایید مخصوصا این افراد و سایت های از خدا بی خبر و این افراد کوته ببین را—-

 5. رضایت گفت:

  درود بر شرفت مرد

  • امیر گفت:

   آقای وکیلی شما که جزو هست ژوییه هستید به فکر مردم باشید و اقای زارعی با تمام توانش درحال خدمت است لطف کنید خودتان را گم نکنید

 6. ناشناس گفت:

  حرکت شما برعلیه زارعی ناجوانمردانه بود متاسفانه.یاخداااااا

 7. بویراحمد گفت:

  چرا میخواهید خودتان رامرد خوب وزارع را مردبد جلوه دهید..؟آقای وکیلی زارعی هم زحمت زیادی میکشد مبادا وجدانتان را زیر پا بذارید ومنکر ایشان بشوید.

 8. شنبلیله گفت:

  حاج زارعی صادق است الکی حرف نمیزند به نظرم اول باید مقصر اصلی این دروغ پردازیها را هر کی که هست به سزای عملش برسونه تهمت واقعا عملی ناشایست هست ایشان تا جایی که یادمان هست از ابتدای سقوط هواپیما تا کنون ول کن این مساله نبوده و نخواهد بود حیفه دنبال شخصیتی مانند ایشان حرف الکی و غیر مستند بزنیم چرا آخرت را به خاطر دنیای فانی خراب میکنیم مگر چه گیرمان میاد.

 9. یا اباعبداله گفت:

  دوستانی کامنت میزارن نیاز نیست شما با دشمنان بویراحمد همراه بشین و زارعی و وکیلی را مقابل هم قرار دهید..وکسی نوشته وکیلی دایه مهربانتر از مادر شده.‌بدان که وکیلی مادر و اصالت خود را بویراحمد میداند و حتی تعصبش به بویراحمد بیشتر هست تا حوزه انتخابیه.‌به نظرم من و شما کامنت نزاریم سنگینتر باشیم

 10. عباس گفت:

  ما که نفهمیدم اقای زارعی مخالف استیضاح هستن یا موافق.رییس سازمان هواپیمایی اسمان دیگه چه صیغه ایه.ما خواهان عزل اخوندی هستیم.دوپهلو حرف زدن خوب نیست

 11. امید گفت:

  درود بر حاج زارعی نماینده شریف و خدوم بویراحمد و دنا که واقعا پیگیر مسائل این دیار و از کسی پوشیده نیست . به جرات میگویم بعد از ایشان هیچ نماینده ای به این پرتوانی برای بویراحمد و دنا نخواهد آمد.

 12. کهگیلویه و بویراحمد گفت:

  ای خدا این آقای وکیل ……….. به لطف لیست امید ایجور دست به تخریب ای زارع بنده ی خدا شده…

 13. ناشناس گفت:

  درود بروکیلی

 14. بهادر گفت:

  درود بر شرف و صداقتت متاسفانه عده ای فقط دنبال بهره برداری سیاسی برای مقاصد خود از این اتفاق ناگوار هستند که این نوع برخورد بدور از جوانمردی و انسانیت است

 15. ناشناس گفت:

  درود بر مرد خستگي ناپذير بدخواهانت هرچه ميخواهند بگويند تو پيش خدايت سرافرازي يازهرا

 16. کریمی گفت:

  استیضاح مشکلی از ما دوا نمیکنه هر چند بخاطر کم کردن نگرانی ها لازم هست، اما الان باید مطالبه گری کرد برای دریافت فرصت برای مردم، نوسازی ناوگان هوایی استان، باید استفاده برد نه فقط استیضاح و بعد هیچ اتفاق اثر گذاری هم نيفته اقدام زارع منطقی ترین اقدام هست مطالبه کرده، بعدش هم باید جعبه سیاه بیاد و با استناد یقه گیری کرد این واکنش وکیلی عجولانه و از سر عدم تخصص به مسائل هست و بس

 17. هوا گفت:

  مرگ بر رانت بازی

 18. من گفت:

  همه ما میدانیم حاج زارع از همه پیگیرتر و دلسوزتر است و اقداماتش به موقع هست

 19. یا اباعبداله گفت:

  اتفاقا اگه استیضاح قبلا انجام میشد.الان میتونستن علتهای اصلی را وسط بکشن..

 20. مهدی گفت:

  ما به حاج زارع ارادت داریم واعتماد کامل داریم

 21. علی گفت:

  همه ماباید قدردان دکتروکیلی باشیم،واززحمات حاج زارعی هم غافل نباشیم،بهتره بجای جوسازی تلاش شودتا اون جنازه ها را زیربرف بیارن بیرون،درضمن هردوسایت درنوشتن مطالب اجهاف کردند ومشخصه که هرکدام از یکی ازاینها جانبداری میکنه

 22. ناشناس گفت:

  به نظر بنده مشكل اقاي حاج زارع اينكه ايشون مثل بقيه اقايون يك تيم رسانه اي قوي نداره تا از يك اقدام كوچك شق القمر براش بسازند ايشون از روز سقوط هواپيما تا همين چندروز پيش توي منطقه پيگير مسائل بودند و عده اي هم توي تهران استيضاح استيضاح راه انداخته بودند حداقل توي اين مقطع درست ترين تصميم تصميم ايشون بود تا مسئولين رو پاي كار بياره نه امثال نمايندگان استان كه بدون هيچ كمكي فقط در تهران فرايد استيضاح بوسيله تيم هاي رسانه اي خود راه انداخته بودند در حالي كه مردم ياسوج نگران عزيزانشون در حادثه سقوط بودند در اين مقطع بهتين كار تعامل و رايزني براي پيداكردن لاشه و اجساد بود نه خودنمائي و هياهو جهت مسائل جانبي كلا مردم ما هميشه فكر ميكنندهركس كه هياهو و جنجال راه مياندازد آدم خويست مثل روزهاي اول استانداري آقاي احمدي (آقاي استاندار فلان مدير كل را راه نداد فلان مديركل را توبيخ كرد ) اينها كه ملاك شجاعت نيست بلكه ملاك درست و به موقع و بجا عمل كردن استاز اطرافيان و دوستان حاج زارع اين مرد محجوب و بي حاشيه انتظار ميرود حداقل در زمينه اطلاع رساني همانند ساير همكاران ايشان در مجلس قوي تر عمل نمايند

 23. س گفت:

  زارع محافظه کار

 24. استاد گچساران گفت:

  درود خدا بر حاج زارعی مردمی . به خدا نماینده ای دلسوز تر از حاج زارعی ندیدم . کاش نماینده ما هم به جای تبلیغات و شوی تلویزیونی و سیاسی کاری مثل حاج زارع به فکر مردمش بود .به ولا دور آینده یاسوج میمانم و رای به حاج زارع میدهم.

 25. یاسوج گفت:

  وقتی درگیری لفظی بین این دو نماینده صورت گرفته و دلیلش هم دفاع زارع از آخوندی بوده دیگه نیازی به طرفداری و احساسات قبیله گرایی نیست. عصر ،عصر ارتباطات و فناوریه و چیزی از مردم پنهان نخواهد ماند .افسوس می‌خورم به حال نماینده ای که منافع خودش رو مهمتر از خواست همشهریانش می‌دونه و اصلا براش مهم نیست که خاتواده علی داغدار دارند چه زجری می‌کشند. ضمنا تغییر مسیر هوایی پرواز یاسوج نظر و عقیده ی دکتر محسن رضایی بوده پس همه چی رو به اسم خودتون سند نزنید. بویر نیوز لطفا نظرات مخافین رو هم نشر بدید. فقط نظرات موافقین رو ثبت میکنید

 26. ناشناس گفت:

  دوستان به نظر من با استضاح یه وزیر یا دو وزیر چیزی حل نمیشه چه اتفاقی میخاد بیفته یکی دیگه میاد مثل همینا بازم همان اش و همان کاسه ..کار از بیخ وبن خرابه

 27. تهران گفت:

  جناب وکیلی شما بهتر می دانید که زارعی برای حوزه انتخابیه هیچ کوتاهی نداشته است ومثل شما در تمام شرکتهای وزارت کار کارشخصی انجام نداده برای بویراحمد چه کرده ای جناب وکلیلی .من چهار دوره با زارعی هستم وتا کنون هیچ کاری هم برام انجام نداده اما این بارهم به صداقت ایشان رای خواهم داد درود برشرف زارعی .

 28. دانشجوی معماری گفت:

  شک نکنید وکیلی هم اهل معامله هست …..بابا اگه راست میگفتید زمان سقوط مث زارع تو اون سرما و هیایو میومدید پای کار نه اینکه مث ی مهمون نیم ساعت اومدید و رفتید بحدی ک خودتون نشون داده باشید….مردم خیلی بفهم تر از این حرفا هستن…….اتفاقا الان چون زمان همین وزیر این اتفاق افتاده زارع میتونه تمام حق وحقوق مردم استانو ازش بگیره چون این وزیر در جریان کامل امور هست و بنوعی خودشو مدیون میدونه…..

 29. سی سخت گفت:

  انصافا حاج زارع انسان زحمت کش وپرتلاش برای مردم حوزه اش میباشد. بجای همدلی وکمک به ایشان سایتها وبعضی از افراد دنبال مقاصد سیاسی آینده خود هستند

 30. سید گفت:

  درود بر شرفت ای مرد بزرگ،واقعا حاجی جان دنیای سیاست دنیای پستی است،کسیکه مثل شما صداقت دارد باید مورد هجوم این افراد تازه ب دوران رسیده قرار گیرد،

 31. بويراحمدي گفت:

  تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزها جناب آقاي زارعي

 32. گندمکار گفت:

  با سلام
  آقای زارعی از همون دقایق اول شخصا در صحنه حاضر شد، پیگیری کرد وزیر و سایر مسئولاي کشوری اومدن یاسوج و به صحنه حادثه رفتن، اولویت رو گذاشت جست و جوی پیکر عزيزامون و پیدا شدن جعبه سیاه، بعدش هم به مجلس رفت و تقاضای مردم رو بیان کرد، اول مشخص شدن علت فاجعه بعد استعفا و عزل مسببین و در آخر هم گفته نوسازی بشه و ایرلاین های خوب بیان یاسوج، به نظرم کم و کاستی نداشته بعضی نماینده ها به جای مطالبه گری انگار هدف های دیگه ای دارن و به نظرم مقاصد سیاسی براشون بیشتر ميچربه تا خواست مردم

 33. مش ممد گفت:

  اين چه سياستي است كه زارعي دنبال مي كنه كه اينگار همه مي خوان زارع رو خراب كنن و دروغ ميگن! زارع هم اين وسط يك آدم مظلوم هست كه داره حقش خورده ميشه! حتما مشكل از خودتونه آقاي زارع

 34. ایران گفت:

  انشااله آقای وکیلی شفاف سازی کنند تا کسانی که خواستند جوسازی نمایند وبا آبروی زارع بازی کنند روسیاه شوند

 35. ناشناس گفت:

  دقیقا من نمیدونم این آقای وکیلی چیکاره هستن که به قول خودش این همه دلسوزی میکنه واسه این شهر بابا شما نماینده تهرانی تو رو چه به یاسوج ما خودمون ماشالا یه نماینده ایی داریم مثل آقای زارع ک حسابی واسه این شهر خدایی زحمت میکشه و از حق نگذریم خیلی هم زحمت میکشه.. خدا ان شاءالله جواب زحمت هاش رو میده.. من ک ارادت فوق العاده ای به این انسان شریف دارم. خدایی با وجود این همه تهمت ها و تخریب هایی ک میشه از تلاشش برای مردم این شهر دست بر نمیداره ..

 36. ناشناس گفت:

  حاج زارع و وکیلی هر دو خواهان عزل وزیر هستند عده ای میخواهند این دو را در مقابل هم قرار دهند هر دو نماینده پیگیر مسببین حادثه سقوط هواپیما هستند و هر دو میدانند که خواسته مردم استان پیگیری موضوع هستند

 37. تامرادی گفت:

  درود بر حاج زارع دوست داشتنی

 38. chenarestan_photo گفت:

  درود خداوند بر صداقت و انسانیت که در طول شش سال گذشته مسیر آقای زارعی جز این نبوده.ولی در این میان افرادی هستند که قصد تخریب دارند که بدون شک از جناب یا تشکیلات خاصی حمایت میشوند ولی مردم بویراحمد و دنا خودشان با سعه صدر و عقلانیت تشخیص میدهند که چه کسی برایشان دشمن و چه کسی برایشان دوست هست

 39. سیاسی گفت:

  آقای وکیلی تا حال به این موضوع فکر کردید که تا امروز حتی به اندازه یک کامنت ازشما انتقاد نشده .ودر عوض ،آقای زارع مقابل سیل انتقادات اکثرا غیر منصفانه ایستاده اند.مبادا مارا وادار به حمایت همه جانبه از زارعی نمایید.این کامنت را جدی بگیرید.ماها علی رغمیکه نمیخواستیم فعلا با زارعی کاری نداشته باشیم ولی انصافا این همه ظلم رادر مقابل مظلومیت زارع برنمیتابیم ووارد یک دوئل سیاسی زود رس میشویم.به گونه ای که امان از خیلی ها بریده شود.بنابراین ما قبلا امتحان پس دادیم ونیاز به توضیحات بیشتر نیست.درنتیجه خواهان برادری .برابری واتحاد بچه های استان هستیم وخواهش میکنیم که در کنار هم اقدام به حل مشکل استان نمایید ومردم را به حاشیه نبرید

 40. فرجي سيمان گفت:

  درود بر شرفت مرد بزرگ و زحمت كش حاج زارع بزرگ

 41. مس گفت:

  درود بر وکیلی و تاجگردون.

 42. ناشناس گفت:

  مشخص هست که آقایان فقط وفقط دنبال اهداف شخصی خودشان هستند و اون روزیکه زارع در سرمای زیر صفردنا بود آقایان کجا بودند[email protected]

 43. بوراحمد گفت:

  سلام ودرود ب همه.نماینده محترم بویراحمد لطفا امضای ک زدی منتشرش کن تا این همه شایعه پشت سرتان نباشد

 44. ایثارگر گفت:

  اقای حاج زارعی صداقت و تلاشگر و ایثارگر می باشد و دیدیم که چطور نزدیک به دوهفته شبی یکساعت هم نمی خوابید و دغدغه و دلسوز بود و مثل دیگران اهل شانتاژ زدو بند نبود همه مردم هم از صداقت و دلسوزی ان صحبت می کند ولی شما ها چی درود بر صداقت و رفتار و عمکرد بی ریاحت زارعی

 45. کی ملک گفت:

  اقای زارع نیازی به خوردن قسم حضرت عباس نیست لطف کن فقط امضا یی که برای استیضاح کردی به مردم نشون بده یا اون قسمتی از صحبتها تو که گفتی من در استیضاح مصمم و جدی هستم پخش کن تا همه متوجه بشوند و الکی به جنابعالی تهمت نزنند مردم اعصاب نیارن

 46. طوفان گفت:

  مردم دیگه گول این عوام فریبی و دروغ پردازیها رو نمی خورن و این حرفهایی که در مورد زارعی قهرمان می زنن از روی کمبود و شکست در عرصه های سیاسیست اما کور خوندن …درود بر مرد همیشه بیدار زارعی قهرمان…

  • کی ملک گفت:

   امروز مردم دیگه بروز هستند و سری ترین اخبار هم فورا پخش میشه اگه حتی دعوای لفظی هم شده باشه مطمئن باش از چشم دوربین های شکارچی غافل نشده و بزودی همه چی معلوم میشه

 47. یا حق گفت:

  برای همه افرادی که عجولانه و متعصبانه یا اون یا این را تخریب می کنند و چشم بر واقعیت می بندند متاسفیم . انگار نون برخی افراد فقط در تخریب و توهین بوده و فکر منطقی و منصفانه در ذات آنها راهی ندارد .گذر زمان خیلی از حقایق را آشکار می کند .توهین به هردوی این بزرگواران در این شرایط حساس که باید به جد پیگیر استیضاح باشند عاقلانه نیست .

 48. سادات گفت:

  آقای زارع آدم خوبیه ولی به درد مجلس نمیخوره

 49. بویراحمد گفت:

  درود بر مرد بزرگ حاج زارعی

 50. ناشناس گفت:

  با درود به خدمت بی منت
  برخلاف سایر نمایندگان از اول حادثه در کنار خانواده های داغدار بودی و همه ناجوانمردانه بر تو شوریدند تا به مقاصد زشت خود برسند و باسکوتت در مقابل این همه تخریب به احترام خانواده های داغدار به دشمنانت اخلاق را نشان دادی!
  حال هم بدون توجه به تخریبها همه مظلومیت استان را فریاد بزن مرد خستگی ناپذیر

 51. اسدپور یاسوج گفت:

  امیدوارم نمایندگان محترم استان دست بدست همدیگر بدهند تازخمهایی که درگذشته به پیکراین مردم خورده دوباره تکرار نشه نه این جریان رابهانه قراربدهند و تقسیر راگردن این اون بزارن من سخنان آقای حاج زارعی را خواندم هدف ایشان حمایت از استیضاح نکردن آقای وزیر نبوده بلکه میخواد ازیک تیر دو نشونه بزنه هم وزیر استیضاح بشه وهم فرودگاه تعطیل نشود.یداله اسدپور

 52. تامرادی گفت:

  خیلی خوب هم به درد مجلس میخوره …تخریب نکن برادر

 53. امیری گفت:

  درود بر هر دو فرزند بویراحمد..وکیلی و زارع…توقع داریم در نوع برخورد با این حادثه همصدا و هماهنگ عمل کنید و در دفاع از شرافت استان و جان عزیزمان کوتاهی نفرمایید…جناب وکیلی هاشمی تاجگردون و زارع رفتار و گفتار در دفاع ار مردم محروم استادمان زیر ذره بین چشم مردم است.کم کاری نکنید… مواظب باشید قلعه از درون ترک برندارد

 54. بنده خدا گفت:

  شاید بخواهند با ایجاد شکاف بین دلسوزان استان به مقاصد شوم خودشان برسند چون شق سومی بنام اصولگرایان استانی وجود داره

 55. بنده خدا گفت:

  شاید بخواهند با ایجاد شکاف بین دلسوزان استان به مقاصد شوم خودشان برسند چون شق سومی بنام اصولگرایان استانی وجود دارد

 56. استاد گفت:

  درود بر امیر کبیر بزرگ حاج زارعی

 57. ناشناس گفت:

  خوب تعریفش بدید اگر مثل ترک های مجلس از مردمشون دفاع می کرد چکار می کردید. بیچاره ترن مردم هستیم

  • اصلاحطلب گفت:

   دشمنی کردن هم ادابی داره که شما اون ادب رو ندارین. من ب علی قسم سری قبل بهش رای ندادم اما این سری تا پای جان هستم.

 58. y.zare گفت:

  اینهمه تعریف وتمجید بسه دیگه.
  باهر بحثی فورا احساساتی نباید شد وطرفداری کرد
  این افراد را مردم می بینند وقضاوت می کنند
  هم دکتر وکیلی وهم جناب زارعی را می شناسند وافکار آگاه می داند که چه خبره

  سالهاست که سردرگم یم

 59. استاد گفت:

  درود بر امیر کبیر بزرگ حاج زارعی مردمی

 60. س ع گفت:

  بهتره اقایان وکیلی و تاجبرگردون اول تکلیف اسم وامضای نزده خودشان را در طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان مشخص کنند بعد در حوزه انتخابیه اقای زارع به جهت سهم خواهی وباج از وزرا دخالت بیجا وبی مورد کنند و حادثه اخیر و راههای پیگیری ان را به خواست مردم شریف بویراحمد و نماینده محترمشان واگذارکنند، لعنت بر لیست امیدی که هر فرد بی نشان وگمنامی با پول های حرام و رانت و رشوه میلیاردی واردلیست شد و دریغ از یک روز سابقه مدیریت… هرچند انتقادهاوگله مندیها از حاج زارع زیادهست اما اجانبی که به نام بویراحمدقصد خودنمایی وسیاه کاری دارند بهتره وارد حریم نشوند چرا که درهرصورت خط قرمز ما نماینده شریف و ارای مردم سلحشوربویراحمدمیباشد و دیگران در حوضچه های دیگری به دنبال ماهیگیری باشند چرا که در دریای خروشان فهم تعصب غیرت درک و شجاعت و بزرگی مردم بویراحمد جای ماهیگیری نیست و قطعا غرق خواهندشد…

  • بوراحمد گفت:

   محمد علی وکیلی متولد 1344 یاسوج سوابق تحصیلی،آموزشی: *دکترای کلام و فلسفه *دکترای علوم سیاسی *خارج فقه و اصول سوابق اجرایی: 1-سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان (چمران – علوم پزشکی) 2- مدیریت فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور در دوره اصلاحات 3- بنیانگذار و رئیس چندین دوره جشن های ازدواج دانشجویی در دانشگاه های کشور 4- دبیر جشنواره بین المللی نهج البلاغه 5- بنیانگذار کانون های دانشجویی کشور 6- بنیانگذار نشریات دانشجویی کشور 7- مدرس دانشگاه های مختلف تهران 8- رئیس انجمن مدیران روزنامه های غیردولتی ایران 9- مدیرمسئول و صاحب امتیاز روزنامه های ابتکار، ابتکار جنوب و ابتکار کیش 10- عضو کمیته راهبردی شورای اطلاع رسانی دانشگاه آزاد 11- عضو کارگروه تخصصی توسعه مطبوعات کشور 12-سردبیر روزنامه صدای عدالت در سالهای 80 لغایت82 13- عضو شورای توسعه آبادانی استان تهران سوابق پژوهشی: چاپ پنج جلد کتاب شامل: *دلهره های 88 روی کاغذ کاهی *اندیشه رویش *جنبش امید *گفتمان خواب زده ها *در مسیر اعتدال *چاپ بیش از سه هزار سر مقاله افتخارات: 1-برنده شش دوره مقالات برتر مطبوعات کشور 2-(30ماه) حضور در جبهه جنگ و افتخار جانبازی 30% 3-عضو هیأت امناء انجمن زاگرس نشینان 4-عضو هیأت امناء هیئت های مذهبی گرایش:دارای گرایش اصلاح طلبی اعتدالی و ارزشی محمدعلی وکیلی مدیر مسوول روزنامه ابتکار

 61. دنای بیدار گفت:

  تا همین جاشم آقای زارع استیضاح وزیر را تایید نکردند وتاکیدشون براستعفای مدیرعامل شرکت اسمانه،اگه توجه کنید ایشون توضیحاتی من باب هزینه در فرودگاه یاسوج ورضایت از عملکرد وزیر در مجلس ارائه دادند

 62. دلسوز گفت:

  درود بر حاج زارع امیرکبیر بی ادعا

 63. اکبری از گچساران گفت:

  سلام بر زارعی مرد زحمت کش یاسوجی

 64. مرتضی گفت:

  آقای حاج زارع تشکر باز هم خودت نماینده خواهید شد

  • النا گفت:

   درود بر زارعی زحمت کش .دشمنانش رابه خدایش واگذار میکنم که انشاالله روسیاه شوند

 65. sajad najafi گفت:

  سلام و درود خدا بر حاج زارعی ”
  این مرد بزرگ و خستگی ناپذیر
  دوستان عزیز آقای وکیلی با توجه به تعصبش حرفی زده چه عیب داره ما مردم نجیب بویراحمد و دنا نباید خرده بگیریم! حالادر لیست امید بود و الان هم نماینده مردم تهران هستش با توجه به گذاشتن اسمش در لیست قبول شده خدا خیرش بده فی الهذا دایه مهربانتر از مادر شده ! بزارین بشه …
  و الی همان شب دوم بود که آقایان عدل هاشمی وتاج گردون و وکیلی اومدن خودی نشان دادن حرفی زدند و رفتند که بهله باید وزیر استیضاح بشه بطوری که یک نمونه خودشرینی در بین مردم داشته باشن بطوری که محبوبیتشون رو بالا ببرن چ عیب داره گفتم که مردم فهیم ما همه خودشون میدونن جریان به چه قرارست”
  ولی این حاج زارعی ست که پرتلاش در تمام عرصه های سیاسی ،اجتماعی، فرهنگی واللخصوص سانحه هواپیمایی حضور داشته و چیزی به چشم پنهان نیست و خود را شریک غم و اندوه این عزیزان و بازماندگانشان دانسته و تا لحظه آخر که بطور حتم
  پی گیر قضیه میباشند…ان شاءالله

 66. Ariya گفت:

  آقای زارعی خیلی زحمت کشیدن چند روز در پادنا محل سقوط هواپیما تهران به یاسوج حضور داشتن خیلی هم بهش توهین شد حتی یکی از همراهانش هم کتک خوردن اما ایشون به کار خود ادامه میداد که هر چه زودتر بتوانند اجساد را تحویل دهند.

 67. موسوی گفت:

  سلام خدمت هم استانیها.اگرواکنش های بعدازحادثه رادقت کنیم میبینیم یه عده سریع اومدن وبحث استیضاح رابه میدان اوردنداین نشان ازاین هست که منتظریک اتفاق برای برکناری یک نفروآوردن یک نفردیگربودند.حالاواکنش نماینده بویراحمدودناچه بایدباشد؟وقتی ماعملکروزیرراه رامشاهده میکنیم میبینیم ۱۰درصدازاعتبارات این بخش درقسمت فرودگاه هادرهمین فرودگاه یاسوج هزینه شده وهمینطوروزیری بوده که باپیگیری های نماینده بویراحمدودناخط راه اهن اقلیدبه یاسوج رااستارت زده ودرحال انجام این خدمات بزرگ به مردم عزیزاین منطقه هست پس میفهمیم که اقای زارع نیتشون خدمت وتوسعه هست ودیگران به فکرکارهای سیاسی وبازیهای سیاسی ان هم برای شخص خودهستند.جاداره بااین حقایق که مالمس میکنبم افتخارکنیم که چنین نماینده ای داریم .

 68. ناشناس گفت:

  در اینکه زارعی مدیری ضعیف بوده ولایق نماینده بودن مجلس را ندارد اما باید صحبت‌ها را کاملا شنید بعد قضاوت کرد …

 69. ناشناس گفت:

  من طرفدار کس دیگه ای بودم اما بخاطرصداقت حاج زارع وتلاشش برای مردم ،کسی بیشتراز من دوره های قبلی تخریبش نکرد اما رفتم پیشش باکمال میل کارم راانجام داد دوستش دارم

 70. دلباز گفت:

  درود خدا بر انسانهای صادق وبی ریا هر حرکتی باید جوانمردانه باشد حاج زارع همانند دنا استوار ومتواضع است خدایش قضاوت میکند ووووو

 71. ایلیا گفت:

  اول از همه متاسفم برای آن عده که از آب گل آلود سو استفاده میکنند خدا جای حق نشسته و بزدل را خوب میشناسد و دوم از همه دکتر وکیلی را تخریب میکنید در حالی که ایشان هیچ گونه مسولیتی می تواند در قبال استان نداشته باشد در حالی که نماینده تهران است اما تعصب و غیرتش و مردونگیش هیچ وقت درباره مردم دیارش دریغ نکرده و حالا عده ای شروع به تخریب این مرد شریف کرده اند در ضمن شما اگر برش زیادی دارید میومدید جز لیست امید رای می آوردید

 72. روانشناس گفت:

  باسلام..بنظر بنده اگه جناب زارعی امضا خودش که وزیر استیضاح بشه ..بزنه تو سایت..اونوقت ایشون راست گفته..اگه نزنه معلوم هست که از آخوندی حمایت کرده..اگه ایشون مصمم و جدی هستند برا استیضاح مدرک بیاره.که همون امضا هست..دیگه بحثی نميمونه

 73. پرسنل اداراتی که به سفارش ... گفت:

  خیلی از پرسنل (معاونین ،روسای ادارات ،کارشناسان که منتصب به نماینده …. ) که برای دنا وشهرسی سخت وهمچنین سمیرم رفتند ضمن تشکر از زحماتشان ،متاسفانه چند روز ماموریت زدند ورفتند از نزدیک کوه گل ومنطقه سمیرم را ببیند . انتظار است در چنین موقعی از فرصت بدست آمده وخودشیرینی جلو نماینده و… سوء استفاده نکنید.بخدا همین کارها ست که نعمتها یش را از استان ما دریغ میکند. البته خدا ارحم الراحمین است .

 74. 11 گفت:

  من نمیدونم توانمندی آقای زارع تو چه زمینه ای هست. یا چه کار مثبتی برای شهرستان بویراحمد ( مرکز شهر، یاسوج، مادوان و بلهزار) و سایر مناطق انجام داده،
  خدایی دفاع متعصبانه انجام ندهید بگذارید افراد توانمند و با برنامه بیایند و با کمک و توانمندی بالای دکتر تاجگردون گوشه ای از مشکلات استان و مردم را برطرف نمایند. نماینده مردم بایستی در یک زمینه ای تخصص داشته باشد تا ازش حساب ببرند.اشتباه نکنیم

 75. اسمان مصیبت گفت:

  مردم ماهیت کاسبکارانه راشناختند

 76. فلسفی مارگون گفت:

  با سلام ضمن ارزوی صبر برای خانواده های داغدار سانحه ی هوایی درصدد رفع موانع وحل مشکلات عمومی وتوسعه استان باشیم به نظر حقیر عزل وزیر وغیره نمی تواند مشکلی برای خانوادهای داغدار حل کند بلکه همین وزیر چون ذیگر مشکلات خط هوایی وفرودگاه وغیره رامیداند بهتر میتواند مشکلات را حل کند وبا تغییرات مناسب فعالیت هوایی را آغاز نماید بهتراست با افکار مغرضانه سیاسی به چان هم نیفتیم از قضا وپیشامدها سواستفاده نکنیم قدردان نیروهای زحمتکش باشیم به حق حاج زارعی بیش ازحد توان پیگیر حل مشکلات عمومی بوده اند خدا بهمه ما کمک کند وسلام

 77. روستایی گفت:

  درود برزارعی ووکیلی

دیدگاه شما