شنبه 21 بهمن 1396 - 10:20

خدمت بزرگ دیگری از دکتر غریب پور برای ایران اسلامی در دهه فجر + تصاویر

در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی مراسم کلنگ زنی پروژه ۴۲۰۰ هکتاری تبدیل اراضی دیم به آبی و تجهیز آن به سیستم آبیاری نوین برگزار شد.

به گزارش بویرنیوز، در این مراسم که با حضور معاونین استاندار اردبیل، نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران پارس آباد و پیله سوار برگزار شد دکتر غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از زحمات دکتر کاظم پور مدیرعامل شرکت کشت، صنعت و دامپروری پارس و هیئت مدیره این شرکت و حمایت های نماینده محترم مردم پارس آباد، جناب آقای حسین زاده معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی استاندار ، فرماندار محترم و کلیه مسئولین پارس آباد تقدیر و تشکر نمود و ابراز کرد ما در این شرکت به دنبال این هستیم که طرح هایمان اقتصادی باشد به همین منظور طرح پرورش ماهی، طرح توسعه گاو داری و طرح توسعه باغات در اراضی شیب دار را در دست بررسی اقتصادی و مالی داریم و از طرفی درحال برنامه ریزی برای عرضه سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار هستیم.


وی افزود این شرکت روند رو‌به جلویی را در زمینه توسعه و نو سازی ماشین آلات کشاورزی و همچنین توسعه اراضی آبی طی نموده است.
در ادامه دکتر غریب پور به همکاری بین المللی گروه توسعه ملی و شرکت کشت، صنعت و دامپروری پارس با شرکت فرانسوی اورالیس اشاره نمود و ابراز داشت، ما جزو اولین شرکت هایی هستیم که در زمینه کشاورزی از سرمایه گذار خارجی استفاده نمودیم.
وی در ادامه ابراز نمود، امیدوارم با راه اندازی پروژه تبدیل ۱۳۸۰هکتار اراضی دیم به آبی. تبدیل ۲۰۶۰ هکتار اراضی نشتی به تحت فشار، ۷۸۰ هکتار دیم به آبی با روش نیو کلاسیک، احداث ۲۳۰ هکتار باغات در اراضی کم بازده و دیم به باغات با آبیاری قطره ای و تجهیز این طرح به آبیاری نوین، شاهد صرفه جویی و استفاده بهینه از آب، اصلاح ساختار خاک، افزایش راندمان محصول و همچنین اشتغال در منطقه پارس آباد باشیم.
وی با تشکر ویژه از آقای مهندس حجتی وزیر محترم جهاد کشاورزی ، معاونین ذیربط و آقای مهندس سروی رییس محترم جهاد کشاورزی استان اردبیل، از نقش ارزشمند وزارت جهاد کشاورزی و دولت محترم در اعطای کمک بلا عوض به شرکت در راستای بهبود و توسعه اراضی آبی قدردانی بعمل آورد.
در ابتدای این مراسم نیز دکتر کاظم پور مدیرعامل شرکت کشت صنعت و دامپروری پارس ضمن خیر مقدم به حضار، گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این شرکت در جهت رشد و توسعه منطقه پارس آباد ارائه و اهداف خود در این شرکت را اشتغال زایی و توسعه شرکت عنوان نمود.
همچنین آقایان دکتر حسین زاده، دکتر پور حسینی و مهندس ندایی طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و پیشرفت های صورت گرفته برلزوم توسعه کشاورزی در شهرستان تاکید نمودند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=269979
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. رخشار گفت:

  درود افرين

 2. شهروند یاسوجی گفت:

  غریبپور. مدیری که استان ازش محرومه

 3. نیک مرام گفت:

  درود و سپاس بر دکتر غریب پور

 4. سيد رضا گفت:

  دکتر غریبپور افتخار استان کهگیلویه و بویراحمد و لر زبانان ساکن تهران هستند .
  نماد غیرت و شرف و پاکدستی

 5. ناشناشفرهنگی دنا گفت:

  درود بر دکتر غریب پور.خسته نباشی

 6. ازادپور گفت:

  درووود بر دکترغریب پور افتخار بویراحمد

 7. جهانیانی پور گفت:

  درود بر جناب دکتر غریب پور
  (افتخار استان )
  خسته نباشید.

 8. صمد عرب زاده گفت:

  ارزوی توفیق و سربلندی برایتان از خدا خواهانم

 9. ناشناس گفت:

  آرزوی سلامتی دارم برای مهندس غریب پور ،امیدوارم که بیش از پیش موفق باشند

 10. A.p.behvar گفت:

  Arezooye salamati daram baraye mohandes gharibpoor

 11. سام نوریان گفت:

  افتخاربه مردان خوب هم استانی که دریاری همشهریان کوتاهی نمیکنند

 12. درود بر دکتر غریب پور امید بویراحمد

 13. ایزدیفر گفت:

  مرد روزهای دشوار و خستگی ناپذیر مدافع مظلومین و محرومین .ازخداوند عزت و ابرو برایتان ارزومندم

 14. همکار اسبق گفت:

  میراث با ارزش و با افتخار کهگیلویه و بویراحمد که با عزت و سربلندی در کشور نقش افرینی می کند

 15. صفایی گفت:

  واقعا مهندس غریب پور در کشور کم نظیره جاش تو استان خالی

 16. توتنده گفت:

  درود بر شما بزرگ مرد خوب كه استان را فراموش كرديد

دیدگاه شما