جمعه 20 بهمن 1396 - 8:44

قول وزیر نفت درباره پتروشیمی دهدشت

وزیر نفت از بهره‌برداری پتروشیمی دهدشت تا پایان سال 99 خبر داد و گفت: این پروژه نیازمند 400 میلیون دلار اعتبار است و تأمین اعتبار این پتروشیمی از طریق صندوق توسعه ملی و فاینانسور داخلی و خارجی انجام خواهد شد.

به گزارش بویرنیوز، ظهر امروز وزیر نفت به همراه استاندار کهگیلویه وبویراحمد، نماینده کهگیلویه و نماینده بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از روند اجرای عملیات پتروشیمی دهدشت بازدید به عمل آوردند.

بیژن نامدار زنگنه در این بازدید ضمن ابراز رضایت از اجرای عملیات پتروشیمی دهدشت اظهار داشت: این پروژه نیازمند 400 میلیون دلار اعتبار می‌باشد.

وی  با بیان اینکه در کمک به پتروشیمی دهدشت تمام تلاش را به کار خواهم گرفت، گفت: تأمین اعتبار این پتروشیمی از طریق صندوق توسعه ملی و فاینانسور داخلی و خارجی تأمین خواهد شد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در ادامه  هدف از این بازدید را زمان‌بندی فشرده برای بهره‌برداری این پتروشیمی عنوان و افزود: طبق زمان‌بندی در نظر گرفته شده، زمانبندی به صورت ماهیانه کنترل خواهد شد.

عدل هاشمی‌پور بیان کرد: تا خرداد ماه سال آینده کار به صورت APC به پیمانکار صورت می‌گیرد و عملیات ساختمان‌های صنعتی شروع خواهد شد.

وی زمان بهره‌برداری از پتروشیمی دهدشت را پایان سال 99 عنوان و خاطرنشان کرد: بعد از بهره‌برداری پتروشیمی، به واحدهای پایین دست خواهیم پرداخت که اشتغال‌زایی زیادی برای منطقه به همراه خواهد داشت.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=269906
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    بزک نمیر بهارمیاد خربزه با خیارمیاد وزیر نیرو هم که قبلاآمده بود قول افتتاح سد مارون 2 را داده بود آقای نماینده شاهکار کرده

دیدگاه شما